קורונה מידע חשוב מאוד לצעירים\ות שאין להם חשבון בנק בענין המענק לכל אזרח!

מצב
הנושא נעול.

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ארי קלמן: ‏טיפ לבחורי הישיבות בני 18 + לא ממולץ לפתוח חשבון בנק כדי לקבל את מענק של ה750 שקל, כי במקרה כזה הביטוח לאומי צפוי לבלוע את הכסף לחובות שלהם. למי שלא מחזיק בחשבון צפוי לקבל את הכסף במזומן בסניפי בנק הדואר.

שראי

משתמש מקצוען
זה לא יעזור שום דבר!!!!!!!
החוב יישאר לתמיד ומתי שיפתחו את החשבון ביטוח לאומי יעקל מייד את החשבון,
ואכמ"ל מה ההשלכות של עיקול.
מי שלא רוצה להגיע לעיקול צריך לשלם את החוב לפני שהוא פותח חשבון, בכל שלב שהוא, ללא קשר למענק.

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
לא צריך להגזים בצבירת חובות,
אבל יש צד חיובי (אחד לפחות) - אם עברתם יותר משבע שנים בלי תשלום לביטו"ל.
כל חודש שעובר אחרי שבע שנים - החוב פשוט נמחק, תמיד נשאר חוב רק לשבע שנים.
(פשוט טכנית אין אפשרות במדינה כאן לצבור חובות יותר משבע שנים).

אצלי היה חוב של 14 שנה... הרווחתי שבע שנים,
ובעזרת עסקן מסור ביטלו לי גם את הריביות וההצמדות.
בסוף שילמתי דרך מספר תשלומים בפריסה רחבה, שהתקזזו מקצבאות הילדים...

שראי

משתמש מקצוען
אני לא יודעת מה היה בזמנכם אבל כיום יש את הדירוג אשראי שאם בטעות פתחו והיה עיקול, זה ממש מקשה אחר כך בכל כך הרבה דברים....
וסתם שאלה- 14 שנה לא היה על שמך חשבון בנק??????

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

לי זה לא קרה...הם לא ביטלו את החוב אחרי 7 שנים למרות שיש לי מכתב שהחוב בוטל הם לא ויתרו.
אסור להתחיל איתם!!!

זהבית87

משתמש מקצוען

למה אשתך צריכה להפסיד את קצבאות הילדים, בעקבות זה שברווקותך לא שילמת את חובך לביטוח לאומי??

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נכון יותר להגיד "גנבתי" מאשר "הרווחתי"
בכלל לא בטוח.
מדוע עלי לשלם ביטוח לאומי למדינה? על סמך מה הם מגיעים ודורשים ממני את התשלום הזה? עבדתי, הרווחתי אותו ביושר, אין סיבה שאממן את חובותיו של נתניהו או של כל אחד אחר
כפרילנס, במשך שנים אני משלמת ביטו"ל, ולא זוכה לשקל של הטבה. לא ימי חופשה, ואם אין ילדים- אז גם לא חופשת לידה וקצבאות ילדים.

פסגות

משתמש מקצוען
חוק המענק לכל אזרח עדיין לא אושר בכנסת, אבל אנחנו כבר נערכים לתשלום אוטומטי של המענק לכ-6 מיליון חשבונות בנק.

אנחנו מבצעים הצלבות נתונים, ומאמתים בימים אלו את חשבונות הבנק.

אם נצטרך פרטים כלשהם בהמשך, אנחנו נפנה אליכם באופן אישי.

שימו לב️, אנחנו לא נבקש מכם למסור לנו בשיחת טלפון פרטי חשבון בנק. לכן אם מבקשים מכם פרטים בטלפון עבור המענק, תנתקו את השיחה ותדווחו למשטרה - זה לא אנחנו!

לפי התכנית, אנחנו נשלם מענק לכל אזרח מעל גיל 18 כולל תוספת עבור ילדים ומענקים מוגדלים למקבלי קצבאות מסוימות.

כמו שאמרנו, החוק עדיין לא אושר בכנסת - לאחר שיאושר, אנחנו נפרסם את כל המידע באתר שלנו, בפייסבוק ובערוץ הטלגרם.

לידיעתכם, מוקדי השירות של הביטוח הלאומי לא יכולים לתת מענה בנושא זה. המוקדים עסוקים בטיפול בפניות של מקבלי דמי אבטלה ושאר הקצבאות

Panda

משתמש מקצוען
בכלל לא בטוח.
מדוע עלי לשלם ביטוח לאומי למדינה? על סמך מה הם מגיעים ודורשים ממני את התשלום הזה? עבדתי, הרווחתי אותו ביושר, אין סיבה שאממן את חובותיו של נתניהו או של כל אחד אחר
כפרילנס, במשך שנים אני משלמת ביטו"ל, ולא זוכה לשקל של הטבה. לא ימי חופשה, ואם אין ילדים- אז גם לא חופשת לידה וקצבאות ילדים.

מאותו הסיבה שאת מקבלת מהם עשרות אלפי שקלים על כל ילד עד גיל 18.
ואם חס וחלילה יהיה לך נכות תתבעי אותם ותקבלי מהם כסף חיים שלמים.
אויי הצביעות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אויי הצביעות
תודה על הקומפלינמט במלים האחרונות.
אישית, אני לא מקבלת מהם פרוטה. פרוטה (לא חייבת לציין נתונים אישים, נכון? לא גיל, לא מצב משפחתי, ולא ילדים אם ישנם). אה, ואני לא בת 18.5, ונאלצת שנים להפריש ביטו"ל מכספי (שוב, כפרילאנס- אין מעסיק שמשתתף)
מפתיע? אני לא היחידה...

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
אויי הצביעות
א.נניח ומה שאמרת נכון- אם הנוהל שנקבע על ידם הוא כזה שאין באפשרותם לחייב יותר מ7 שנים זו אינה גניבה.
ב. בדרך כלל מדובר בחובות שהם אפילו לא טרחו במשך שנים לשלוח מכתבים ולהודיע על קיומם.

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
למה אשתך צריכה להפסיד את קצבאות הילדים, בעקבות זה שברווקותך לא שילמת את חובך לביטוח לאומי??
בהנחה שלבחור ישיבה אין כסף משלו - אפשר לומר את אותה טענה על ההורים שלו. מי אמר שהם חייבים לשלם? אולי עדיף שיחכה לאחרי החתונה וישלם מהכסף המשותף שלו ושל רעייתו?

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בכלל לא בטוח.
את יכולה להעביר על זה חוק, לא להפר את החוק.

פ.נ

משתמש מקצוען
בהנחה שלבחור ישיבה אין כסף משלו - אפשר לומר את אותה טענה על ההורים שלו. מי אמר שהם חייבים לשלם? אולי עדיף שיחכה לאחרי החתונה וישלם מהכסף המשותף שלו ושל רעייתו?
זה לא שווה כי אחרי כמה זמן הם מגדילים את החוב וגובים ריבית......

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה