עזרה מטרנה לתינוק בן חודש

התינוק שלי בן חודש יונק ואני רוצה להביא לו פעם ביום קצת מטרנה שידע מה זה מטרנה ובקבוק
השאלה היא שאין לי מושג מה מומלץ לגיל הזה
מטרנה או םימילאק?
איזה סוג מטרנה?
יש לציין שאני לא אוכלת חלבי כי זה עושה לא גזים ופליטות
אז חשבתי אולי לא כדאי בכלל משהו חלבי ולהביא מטרנה צמחית?
אשמח לתגובות!

Yael Mor

משתמש מקצוען
התינוק שלי בן חודש יונק ואני רוצה להביא לו פעם ביום קצת מטרנה שידע מה זה מטרנה ובקבוק
השאלה היא שאין לי מושג מה מומלץ לגיל הזה
מטרנה או םימילאק?
איזה סוג מטרנה?
יש לציין שאני לא אוכלת חלבי כי זה עושה לא גזים ופליטות
אז חשבתי אולי לא כדאי בכלל משהו חלבי ולהביא מטרנה צמחית?
אשמח לתגובות!
בהצלחה! רק מזהירה מראש שגם אני עשיתי ככה כדי שלא תצטרך להיות צמודה אלי תמיד, ואפילו לא מטרנה אלא חלב שאוב, אבל היא התלהבה על הבקבוק כיון שיותר קל לשתות ממנו, ובגיל 4 חודשים החליטה שלא יונקת! פשוט שביתות רעב עד שקיבלה בקבוק.
אז ראי הוזהרת מראש
וכעת בנוגע לשאלתך- תינוק פולט וסובל מגזים גם ככה, יתכן יותר כאשר יש חלבי, אבל נראה לי כן כדאי לנסות קודם חלבי, כיון שהסויה פחות מומלץ בריאותית. (מכיל הורמונים).

rivkar

משתמש מקצוען
די נדיר.. לא הייתי חוששת..
בד"כ הספורים הם הפוכים
אני מנסה להרגיל לבקבוק אבל שביתות רעב עד שמקבלים הנקה :(
(הקטן כמעט בן שנה עד היום לא מוכן בקבוק)
לכן לפי נסיוני כן כדאי שיכירו מגיל קטן..

צרצרית

משתמש מקצוען
תתייעצי עם רופא ילדים, לא נותנים צמחי סתם
סימילאק או מטרנה אקסטרה קייר

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
בהצלחה! רק מזהירה מראש שגם אני עשיתי ככה כדי שלא תצטרך להיות צמודה אלי תמיד, ואפילו לא מטרנה אלא חלב שאוב, אבל היא התלהבה על הבקבוק כיון שיותר קל לשתות ממנו, ובגיל 4 חודשים החליטה שלא יונקת! פשוט שביתות רעב עד שקיבלה בקבוק.
בכל מקרה מומלץ מגיל 6 שבועות להרגיל לבקבוק אחרת כשהאמא תרצה לחזור לעבודה הילד לא יסכים לקחת בקבוק אצל המטפלת וזה חיים קשים!!!!
מנסיון עצוב:(

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מלכתחילה עדיף חלבי, וכמו שכתבה צרצרית- סימילאק או אקסטרה קייר.
וכיון שאת נמנעת מחלבי -שימי לב, ילד שלא נחשף לחלבי בגיל צעיר עלול לפתח אלרגיה לחלב בהמשך, כך שבכל מקרה כדאי שהבקבוק יהיה חלבי.

Yael Mor

משתמש מקצוען
בכל מקרה מומלץ מגיל 6 שבועות להרגיל לבקבוק אחרת כשהאמא תרצה לחזור לעבודה הילד לא יסכים לקחת בקבוק אצל המטפלת וזה חיים קשים!!!!
מנסיון עצוב:(
זאת אכן היתה כוונתי כאשר נתתי לה בקבוק מידי פעם. העניין הוא שהתאפשר לי להאריך את החל"ד וכבר שמחתי שאוכל להניק אותה עד גיל גדול יותר, ומצאתי את עצמי 3 וחצי חודשים מכינה לה בקבוקים בבית...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
זאת אכן היתה כוונתי כאשר נתתי לה בקבוק מידי פעם. העניין הוא שהתאפשר לי להאריך את החל"ד וכבר שמחתי שאוכל להניק אותה עד גיל גדול יותר, ומצאתי את עצמי 3 וחצי חודשים מכינה לה בקבוקים בבית...
התינוקת שלך נדירה
רוב התינוקות שמקבלים בקבוק 3-4- פעמים בשבוע לא מותרים על הנקה

תודה לכם על התגובות
ממש עזרתם לי בנושא
אולי אנסה להביא לו סימילאק ונראה..
בכל מקרה התכוונתי 60 מ"ל ביום רק בשביל שיכיר את הטעם והבקבוק
אצל הקודמים שלי עשיתי כך ולא הפריע להנקה
מקווה שגם הפעם

מרים זינגר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
ממש לא חריג
גם אני רציתי להרגיל את הבת שלי לבקובוקים,
ובגיל חודשיים התלהבה על זה יותר מידי ולא הסכימה לינוק בשום אופן...
אבל נלחמתי על זה (הנקתי אותה תוך כדי תנועה) עד שהיא שכחה מהבקבוק ואז עברתי להנקה מלאה ממש
עכשיו היא בת 5 חודשים ואני מתחילה לאט לאט לתת לה שוב בקבוק בתקוה שלא תחזור על הסיפור הזה שוב.
ואני מכירה עוד תינוקות כאלה שקל להם יותר לאכול בקבוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה