מידע שימושי מטרנה חלב נוכרי

שמעון963852741

משתמש פעיל
ידעתם שיש מטרנה בהכשר הבד"ץ, ומטרנה עם אבקת חלב נוכרי?
גם אני לא עד במקרה שמתי לב שיש הבדל קטן בצבעי המכסים, ובדקתי הכשר, ולהפתעתי ולזעמי הגדול, יש מטרנה עם אבקת חלב נוכרי.
שימו לב. (כשר בדיעבד וכו', לא רוצה את זה אצל הבן שלי שבעז"ה יגדל לגדול בישראל)
נקנה בסופרפארם

**Moko**

משתמש פעיל
זה באמת לא נעים לגלות..
אבל למטרנה יש המון סוגים בהתאמה לכל סוגי התינוקות, מתוכם יש כמה מהם שההכשר שלהם למהדרין
(כלומר המקורי כולו חלב נוכרי..)

זה קורה גם במוצרי חלב , חמאה וכו' שאנשים רגילים לקנות במכולות חרדיות וכשיוצאים מחוץ לעיר יכולים לטעות ולהביא מוצרים ללא חותמת מחוסר תשומת לב
1710112190652.png

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צריך לבדוק שכתוב על זה מהדרין
(החלב נוכרי המכסה יותר כחול ולא סגול )

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
בדרך כלל כל מה שמחלקים בסלי הלידה של הרשתות ושל סופר פארם ועוד.. זה חלב נוכרי.
ואגב מי שמתגורר באזור חרדי, אל תניחו את זה לשכנים... מה נראה לכם שהם כן אוכלים את זה?

שורה תחתונה... תמיד צריך לבדוק כשרויות....

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

**Moko**

משתמש פעיל
הבת שלי במשפחתון והמטפלת באה להראות לי במבוכה והתנצלה, שהיא שמה לב שהמטרנה שיש לה והביאה לכולם כבר תקופה, עשוי מחלב נכרי...
עבדתי פעם במעון שהיו לוקחים את השאריות של הלחם מארוחת בוקר ומערבבים בעיסה של הקציצות הבשריות. הבעיה שחלק מהפרוסות היו מרוחות בגבינה---!

שימת לב תמיד

MNM148230

משתמש חדש
כשיש מחסור זה נמצא הרבה פעמים גם בחנויות של הערים החרדיות ובסופר פארם זה נמצא תמיד

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ידעתם שיש מטרנה בהכשר הבד"ץ, ומטרנה עם אבקת חלב נוכרי?
גם אני לא עד במקרה שמתי לב שיש הבדל קטן בצבעי המכסים, ובדקתי הכשר, ולהפתעתי ולזעמי הגדול, יש מטרנה עם אבקת חלב נוכרי.
שימו לב. (כשר בדיעבד וכו', לא רוצה את זה אצל הבן שלי שבעז"ה יגדל לגדול בישראל)
נקנה בסופרפארם
דבר ראשון זה נתון ידוע ומפורסם מאוד, אפילו הילדים הקטנים יודעים, לא יודע איך זה דילג עליכם

דבר שני, תמיד תמיד מומלץ לבדוק הכשרים על מה שקונים, יש הרבה מוצרים שיש להם גירסאות של רבנות או הכשרים אחרים ומעולם לא ראיתם אותם בגלל שאתם גרים באזורים שלא משווקים אותם, אבל פעמים רבות קורים תקלות בניתוב וכך כבר קרה שאפילו ישיבות צרכו מוצרים בכשרות רבנות,
מי שלא רגיל לבדוק אני בטוח שהמטרנה זה לא המוצר הראשון שזה קורה לו אלא המוצר הראשון שהוא שם לב לפי שהוא אכל...

סיבה נוספת להתרגל ולהרגיל לבדוק תמיד, כי ההכשרים שעל המוצרים משתנים, והאמת גם גופי הכשרות והוראות הכשרות משתנים, ואנשים ששמעו מרב נתון מסויים לפני 5 שנים סיכוי סביר מאוד שהוא לא כבר לא מדוייק (דוגמא קטנטנה: לפני כמה ימים מישהו כתב כאן שמסטיקים של עלית הם בכשרות העדה"ח אע"פ שלא כתוב זאת על המוצר, וכך נאמר לו מפורש מפיהם... כמובן זו טעות ולא נכון כבר תקופה ארוכה מאוד....)

אני מסכים שתאורתית הציבור היה צריך לדרוש בידול חזק יותר, אבל מה לעשות שגם גופי הכשרות נתונים בתחרות קשה בניהם וברגע שלחברה יש דרישה לשמור על מותג אחיד - אם גוף הכשרות יתעקש מידי הוא יוחלף מיידית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה