מידע שימושי מטריד! חברת קווים בהודעה לתושבי מודיעין עילית: הימנעו מנסיעות בשבוע הראשון של בין הזמנים!!

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה לא בסדר.
אם הם לוקחים מכרז הם אמורים לתת מענה גם לזמנים האלו.
שישכרו אוטובוסים מחברות חיצוניות !!
זה מה שהם עושים , אבל זה לא מספיק.
מה גם שמאריך את זמן הנסיעה- כי רבע שעה במקרה הטוב עד שגומרים לנקב...

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בביתר שם אני רואה... לאדעת איך בערים אחרות. הם עושים צחוק מאנשים
הם חברה שמזלזלת בלקוחות ובציבור הנוסעים, נהגים שעושים כרצונם כן יוצאים או לא יוצאים...
בחצי שנה האחרונה קרה לי 6!! פעמים שחיכיתי בתחנה ולא יצא אוטובוס ואני לא נוסעת יום יום ולא בזמנים שיש מיעוט נסיעות או לחץ! וכשמתקשרים להתלונן עד שמישו מתייחס שולחים 10 ש"ח פיצוי לנסיעה בקווי עילית!
מביישים את עצמם ואת עצם קיומם פשוט חברה פושעת!!!!!

זושא כץ

משתמש מקצוען
בביתר שם אני רואה... לאדעת איך בערים אחרות. הם עושים צחוק מאנשים
הם חברה שמזלזלת בלקוחות ובציבור הנוסעים, נהגים שעושים כרצונם כן יוצאים או לא יוצאים...
בחצי שנה האחרונה קרה לי 6!! פעמים שחיכיתי בתחנה ולא יצא אוטובוס ואני לא נוסעת יום יום ולא בזמנים שיש מיעוט נסיעות או לחץ! וכשמתקשרים להתלונן עד שמישו מתייחס שולחים 10 ש"ח פיצוי לנסיעה בקווי עילית!
מביישים את עצמם ואת עצם קיומם פשוט חברה פושעת!!!!!
במקרה הזה זה הזוי !
פשוט ניתוק מהציבור

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
וכשמתקשרים להתלונן עד שמישו מתייחס שולחים 10 ש"ח פיצוי לנסיעה בקווי עילית!
הם אומרים כל הזמן 'למי שיש תלונות שיתקשר אלינו'. בדיוק בשביל שנתלונן בחברה ולא במשרד התחבורה. כי על תלונה במשרד התחבורה הם נקנסים ברצינות ובסכומים יותר גדולים מאשר הפיצויים המגוחכים שהם נותנים.

לכן אם יש לכם תלונות - אל תפנו רק לקווים. תמיד תפנו גם למשרד התחבורה.
ככה אולי יהיה סיכוי לשינוי.

A052

משתמש סופר מקצוען
תהיו בטוחים, שכפי שברמדאן זה היה מגובה ע"י משרד התחבורה כך גם עכשיו.

וסביר להניח שבכל הארץ יהיו בעיות כמו ברמדאן. וחייבים גם לזכור שכמות האוטובוסים מהערים החרדיות גדולה משמעותית מהערים החילוניות.

ואני דווקא רואה בזה שיפור מסוים, שכבר שבועיים לפני הם מודיעים על הבעיה ולא רק יום לפני.

י. גולד

משתמש מקצוען
והקטע שבאף עיר אחרת לא היה עובר דבר כזה בשתיקה.
ממש לא. העניין שכתושבי בית שמש רואים את הניסוח, הם נדהמים מהעדינות והכבוד כלפי הציבור. תנסו לחשוב איך ש'סופרבוס' עושים זאת, תיזכרו בזמנים שהם היו במודיעין עילית, ואני מתנצל על הצמרמורת שעובר לכם...

מפכ"ל

משתמש פעיל
הם אומרים כל הזמן 'למי שיש תלונות שיתקשר אלינו'. בדיוק בשביל שנתלונן בחברה ולא במשרד התחבורה. כי על תלונה במשרד התחבורה הם נקנסים ברצינות ובסכומים יותר גדולים מאשר הפיצויים המגוחכים שהם נותנים.

לכן אם יש לכם תלונות - אל תפנו רק לקווים. תמיד תפנו גם למשרד התחבורה.
ככה אולי יהיה סיכוי לשינוי.
גם למשרד התחבורה לא עוזר כלום מנסיון

A052

משתמש סופר מקצוען
כי רק הם מסכימים לעבוד בזה,
ובמיוחד בערים החרדיות שישנם דרישות לא להפעיל רדיו וכדו'.

זושא כץ

משתמש מקצוען
כי רק הם מסכימים לעבוד בזה,
ובמיוחד בערים החרדיות שישנם דרישות לא להפעיל רדיו וכדו'.
גם...
וגם כי בערים החרדיות יש עומס מטורף באוטובוסים של ילדים ועגלות וכו'
ולמשל במודיעין האוטובוסים נוסעים פשוט ריקים לגמרי
בעוד במודיעין עילית הנהג עסוק בלדחוס עוד ועוד נוסעים באוטובוס מה גם שמעכב את הנסיעה ומפסיד לו את ההפסקה וכו' ...

אני וביתי

משתמש מקצוען
גם...
וגם כי בערים החרדיות יש עומס מטורף באוטובוסים של ילדים ועגלות וכו'
ולמשל במודיעין האוטובוסים נוסעים פשוט ריקים לגמרי
בעוד במודיעין עילית הנהג עסוק בלדחוס עוד ועוד נוסעים באוטובוס מה גם שמעכב את הנסיעה ומפסיד לו את ההפסקה וכו' ...
אז שיעבירו חלק מהאוטובוסים הריקים במודיעין למודיעין עילית ובא לציון גואל. ועכשיו ברצינות למה במודיעין יש יותר אוטובוסים כי רוצים לדפוק את החרדים או כי יש הרבה ילדים מתחת לגיל 5 לדוגמא שלא מתקפים עליהם לא רוצה לומר שסתם לא משלמים כי אז יחשדוני באנטישמיות ולכן מופיע הרבה פחות נסיעות ממה שיש בפועל ולכן מוציאים פחות אוטובוסים?

זושא כץ

משתמש מקצוען
דאגה בקרב תושבי מודיעין עילית מקיצוץ דרסטי בתחבורה הציבורית בימי בין הזמנים.
תושבי מודיעין עילית כעיר האברכים תלויים כמעט ובאופן מוחלט בתחבורה הציבורית, רק כדי לסבר את האוזן למעלה מ2000 נסיעות אוטובוס מתבצעות בעיר, וכולם בתפוסה של 100 אחוז בממוצע!, מה שאומר מאה אלף נסיעות ביום!, אין ספק שזהו מבצע של ממש לחברת קווים המפעילה, אך התושבים לא שוכחים כי זו גם הכנסה של עשרות מיליוני שקלים.
על אף שזהו המצב, בעקבות כך שחברת קווים באידאולוגיה מעסיקה עובדים מוסלמים, בכ15% מימות השנה ישנם שיבושים בתחבורה הציבורית, ב40 ימי הרמאדן ועוד שמונת ימי חגים נוספים, ותושבי העיר העדינים, שנסיעה אצלם אינה מותרות אלא הכרח, סופגים ועוברים.
אך השנה הדאגה והזעם עלו, לאחר שהחגא הקרובה של המוסלמים חלה איך לא בשבוע הראשון של בין הזמנים. והחברה הודיעה חגיגית, כי אף שבכל שנה מוכפלת כמות הנסיעות וישנם קווים לים ולצפון, השנה נא לא לצאת בשבוע הראשון, ומה יעשו התושבים?
משרד התחבורה אישר את הפגיעה בשירות החיוני, ובעקבות כך נחתמה במהירות עצומה נרגשת ע"י אלפי תושבי העיר הקוראת לשר התחבורה בצלאל סמוטריץ' וראש העיר הרב יעקב גוטרמן לקחת אחריות ולשכנע את מנהלי חברת קווים להתאמץ מעט ואולי גם להכניס קצת את היד לכיס, ולצמצם את הפגיעה.
לא יתכן קוראים התושבים החרדים לחופשתם, כי פעם אחר פעם לא נוכל לצאת לשמחות משפחתיות או נסיעות לעבודה, בגלל שחברת קווים מעסיקה עובדים מוסלמים, אי"א להרוויח ע"ח הנוסעים ולא לנקוף אצבע כאשר הם נפגעים.
קבוצת תושבים אף סיכמה להיפגש בנושא עם חה"כ הרב יעקב אשר שליט"א מיהדות התורה, שמבין את הצורך החיוני של בני התורה לנפוש מעט ולהתנייד כראוי לתושב בישראל. (מרכז החדשות במייל)

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית

ע"ר

משתמש פעיל
ממש לא. העניין שכתושבי בית שמש רואים את הניסוח, הם נדהמים מהעדינות והכבוד כלפי הציבור. תנסו לחשוב איך ש'סופרבוס' עושים זאת, תיזכרו בזמנים שהם היו במודיעין עילית, ואני מתנצל על הצמרמורת שעובר לכם...
אתם מקבלים הודעה..
אתם מתלוננים על 6 נסיעות שפספסת
בבית שמש לפספס שש נסיעות זה ביום!!
להודיע? חחח החברה פשוט לא מוציאה אוטובוסים..
המצב שלכם לא כזה גרוע!

דגלית

משתמש מקצוען
לדעתי
זה התקדמות יפה מצד קוים
שלפחות מעדכנים שיהיה חוסר

בטוח שבול הארץ התחבורה תגסוס

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לדעתי
זה התקדמות יפה מצד קוים
שלפחות מעדכנים שיהיה חוסר

בטוח שבול הארץ התחבורה תגסוס
סופרבוס הודיעו כבר לפני חודש שיהיו שיבושים בשבוע הראשון של בין הזמנים.

אחות

משתמש מקצוען
אז ככה באמת קוויםצלעומת סופרבוס זה משו אחר (נוסעת קבועה....)
עדיין
יש המוון מה להשתפר וזה תלוי בנו!
צריך לבקש ולשלוח ולכתוב ולדרוש עד שדברים זזים.
דרך אגב
ביתרים
עצרו אוטובוסים מנסיעות במשך שנים כדי למנוע נסיעות עם בנידודים!!
לא היה מצב שזה ימשיך עד שזה הפסיק.
צל''ש!!

ולבזכירכם לפי כ5 שנים הם היו נכנסים לתוככי מודיעין עילית להמתין איתנו לאוטובוס ואחרי מכתבים והתקשרויות לעיריה למשרד התחבורה ולצבא וכו זה ירד אם לא כמעט הפסיק.
אז ככל שנתלונן בצורה ראויה דברים יזוזו.

קיץ בריא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה