דרוש מידע מטפל זוגי ונפשי

קולע

משתמש חדש
שמעתם אולי על מטפל זוגי בשם מוטי שטרן?
אני חושבת מבני ברק

שיינא פרידמן

משתמש צעיר
אם חלילה בעלה היה חולה באיזה מחלה ל"ע והטיפול הוא שנתיים זה גם סיבה לגירושין כי מי יודע כמה זמן ייקח?
סליחה אבל איך את יכולה לקחת אחריות ולכתוב ככה את יודעת בכלל מי רואה את ההודעה הזאתי ולמה זה יכול לגרום?

מאיר530

משתמש פעיל
הרב אליהו בןסימון מאסטר ביעוץ ופסיכוטרפיסט אלוף יש לו נסיון17 שנה

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
לא לוקחים מישהו שאתם מכירים מתוכניות ברדיו
תחפשו מישהו ששמעתם עליו ממישהו שאתם מכירים ומאמינים בו שאומר לכם אני מכיר אותו כאחד שיודע לעזור

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
לא לוקחים מישהו שאתם מכירים מתוכניות ברדיו
תחפשו מישהו ששמעתם עליו ממישהו שאתם מכירים ומאמינים בו שאומר לכם אני מכיר אותו כאחד שיודע לעזור
אם התכוונת לאריה אטינגר אז אני שמעתי ממישהו שטופל על ידו שהוא היטיב איתו מאוד, ודרך אגב בתוכניות שלו זה בולט מאוד המקצועיות שלו למי שמבין בזה...

בנימיני

משתמש מקצוען
אשמח לדעת "בנימיני" למה זו התגובה שלך
אם התכוונת לאריה אטינגר אז אני שמעתי ממישהו שטופל על ידו שהוא היטיב איתו מאוד, ודרך אגב בתוכניות שלו זה בולט מאוד המקצועיות שלו למי שמבין בזה...

כעיקרון, לא מתקרבים למטפל שרכש את שמו בתוכניות רדיו ממומנות ובכלל למטפלים בעלי הכשרות פיראטיות או שאינם מסורתיות למינהם
יש כאלה שאני מכיר באופן אישי ואני מאד מעריך אך בחיים לא אשלח לטיפול אצלם
יותר מזה קשה לפרט במסגרת הזו

גינצלה

משתמש פעיל
סליחה אבל איך את יכולה לקחת אחריות ולכתוב ככה את יודעת בכלל מי רואה את ההודעה הזאתי ולמה זה יכול לגרום?
לא ידעתי שלענות דעה פשוטה זה לקחת אחריות ויכולל לגרום...
הטענה שהושמעה אם הטיפול ייקח שנתיים קיבלה את התגובה המתאימה עבורה.

cohen25

משתמש חדש
מנוי פרימיום
ד"ר פנחס גרבר מבני ברק
מוצלח מאוד
הפניתי אליו והיו מאוד מרוצים !

קולע

משתמש חדש
תודה, עדיין מחפשת מידע דווקא על שטרן
אף אחד לא שמע עליו??

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מחפשת בשביל חברה.
בעלה עבר משבר נפשי מאד קשה וירד עמוק עמוק. היא מצידה התחילה תהליך גירושין אחרי שהרבה זמן ניסתה כל מה שיכלה
אבל הוא לא הסכים לקבל עזרה.
כרגע הוא החליט שהוא כן רוצה לחזור.
והיא אובדת עצות.
מחפשת מטפל/ יועץ עם ניסיון בתחום הזה שיהיה הכי טוב שיש . מכירים?
מצאתם מישהו מתאים בתחום?
אם הייתם מרוצים נשמח להמלצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה