מידע שימושי מטפלת משפחתון חולה בקורונה

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כאן למישהו מושג מה הנוהל במקרה ומטפלת במשפחתון חולה בקורונה?
המטפלת של הבן שלי חולה, וסגרו את המשפחתון עד לבדיקת כל הילדים בבדיקת PCR בלבד.
אלא שקופ"ח לא מאשרת לעשות בדיקת PCR לילדים, גם אם היו בקירבת חולה מאומת. (אלא אם כן, הם בקבוצת סיכון).
כך בעצם דחקו אותנו לקיר, בתואנה שאף מטפלת לא מוכנה לקחת את הילדים אם לא עשו בדיקת PCR.
(ביתית לא מעניינת אותם).
כשדברתי עם הרכזת, לא עניין אותה שקופח לא נותנת לעשות בדיקה. מבחינתה המשפחתון סגור ל-5 ימים.
הא, וגם אין החזר כספי.

אשמח לשמוע, מיודעי דבר מה הנוהל. נשמע לי הזוי לסגור עכשיו משפחתון ולא למצוא מחליפה או מ"מ.
אבל רוצה לשמוע מיודעי דבר מה עושים.
שלחתי פניה לפניות הציבור של משרד העבודה. נראה אם יגיבו.
גם אם לא אצליח לשנות משהו כרגע, רוצה לדעת מה לעשות אם במשך השנה ניתקל שוב במקרה כזה.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני חשבתי כך. ולפי מה שאני מבינה - אין חובת בידוד למי שהיה מקורב לחולה מאומת.
ומכאן ועד סגירת משפחתון?
באמת תמוה.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני דיברתי שנה שעברה עם המנהלת משפחתונים על כזה מקרה,
היא הסבירה לי שהמטפלת במשפחתון היא בגדר של נותנת שירות.
לא נתנה שירות - לא שילמתי.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אל תשכחו שיכול להיות שהמטפלת תחלים, אבל אז הילדים שלכם יפתחו תסמינים ותשארו איתם עוד 5 ימים :sleep:
אווווווווווווווווף

rivka25

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אם חבל לכם על הימים לכו ותעשו PCR פרטי
זה עולה משהו כמו 99 -129 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה