מטבח חם ומזמין-שיתוף!

רבקי פלד

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי שם של דגם/ חברה זה קרמיקה 80*80 בגוונים חום אפור - בהיר ולא מקושקש מדי. (התאורה מתחת לארונות מסנוורת קצת את המראה של הקרמיקה)

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@רבקי פלד
אשמח אם תוכלי לעזור לי-
המגירות של הכביסה, האם נוח, לא נופלים דברים אחורה?
מה הרוחב והעומק של המגירות, וכן למה עשית כזה גבוה?

רבקי פלד

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
המגירות של הכביסה, האם נוח, לא נופלים דברים אחורה?
מה הרוחב והעומק של המגירות, וכן למה עשית כזה גבוה?
הצד האחורי של הארון זה דלת שנפתחת בחדר רחצה, כך שמכניסים את הכביסה המלוכלכת משם, בחדר רחצה המגירות אינם נישלפות, כך שהגובה נוח והכביסה לא נופלת, המגירות ברוחב 65 ס"מ, מה שגם מוסיף לנוחיות של הגובה. (עומק המגירות 50 או 55 ס"מ) בכל אופן המשפחה מאוד מרוצה מהמגירות הנ"ל.
אפשר גם להזמין מגירות של כביסל ולהתקין בתוך ארון באותה צורה, למי שזה יותר נוח. (בארון צר יותר וכו'.)

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן אבל זה לא מידי הרבה מקום לכביסה? אולי אצלי פשוט חבל לי על כל סנטימטר.
איזה מגירות אלו, ואת יודעת עלות משוערת?

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הצד האחורי של הארון זה דלת שנפתחת בחדר רחצה, כך שמכניסים את הכביסה המלוכלכת משם, בחדר רחצה המגירות אינם נישלפות, כך שהגובה נוח והכביסה לא נופלת, המגירות ברוחב 65 ס"מ, מה שגם מוסיף לנוחיות של הגובה. (עומק המגירות 50 או 55 ס"מ) בכל אופן המשפחה מאוד מרוצה מהמגירות הנ"ל.
אפשר גם להזמין מגירות של כביסל ולהתקין בתוך ארון באותה צורה, למי שזה יותר נוח. (בארון צר יותר וכו'.)
ממש אהבתי את הרעיון של המגירות, המטבח והחדר הרחצה לא מחוברים לי זה במקום נפרד, אפשר לעשות את זה גם בתוך החדר רחצה, זה נוח, והאם זה מאוורר או עדיף כביסקל אבל תופס יותר מקום מארון?

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מטבח מהמם!
יש לך עוד תמונות מהאיזור של החדר כביסה?
בדיוק בדילמה עם חדר כביסה במטבח וזה ממש מפריע לי

רבקי פלד

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כן אבל זה לא מידי הרבה מקום לכביסה? אולי אצלי פשוט חבל לי על כל סנטימטר.
איזה מגירות אלו, ואת יודעת עלות משוערת?
כל הארון הזה בנוי בתוך נישה של כ 25 ס"מ, ו2 הדלתות של המגירות עשו חציבה בקיר בטון (עובי 30 ס"מ) .
אם חבל לך על המקום, את יכולה להשתמש במגירות צרות יותר.
ממש אהבתי את הרעיון של המגירות, המטבח והחדר הרחצה לא מחוברים לי זה במקום נפרד, אפשר לעשות את זה גם בתוך החדר רחצה, זה נוח, והאם זה מאוורר או עדיף כביסקל אבל תופס יותר מקום מארון?
לא הבנתי את השאלה.
לארון יש איוורור.
יש לך עוד תמונות מהאיזור של החדר כביסה?
בדיוק בדילמה עם חדר כביסה במטבח וזה ממש מפריע לי
המטבח בצורת ריש, כך שפינת הכביסה בפנים יותר, וגם שהיא מוסתרת לגמרי, המכונה והמיבש מאחורי דלת ההרמוניקה.
אך אם יש לך אפשרות אחרת, יכול להיות שעדיף להפריד.

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם זה נישה של 25 ס"מ, איך המגירות 65/55 ס"מ?

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המטבח בצורת ריש, כך שפינת הכביסה בפנים יותר, וגם שהיא מוסתרת לגמרי, המכונה והמיבש מאחורי דלת ההרמוניקה.
אך אם יש לך אפשרות אחרת, יכול להיות שעדיף להפריד
נשמע ממש כמו המטבח שלי.
האופציה הנוספת היחידה היא להוציא את חדר השירות למסתור כביסה, הבעיה שהמסתור כביסה מלא במנועים של מזגנים שאין אפשרות להוציא אותם החוצה.

מה זה דלת הרמוניקה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה