מטבח מטבח בגווני לבן אפור בשילוב עץ

אני אשמח לקבל מהמבינים חוות דעת על העיצוב שאני רוצה לעשות למטבח שלי (לא על התיכנון ועל ניצול מקום)
זה הדמיה
‏‏צילום מסך (136).png

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שיש שחור משלים את הסוקל. (ואולי להמשיך מסגרת שחורה סביב הארונות העליונים, שיתקבל כמין מלבן שחור.)

MY עיצוב

משתמש חדש
הי,
מטבח יפה מאוד! בגלל המקרר והסוקל השחור כדאי להוסיף עוד שחור, אפשר כמו ר בדופן התחתונה של הארונות העליונים עומק 60- בין הארונות עץ ובדופן צד של המזווה.
מומלץ שיש בהיר עם עורקים שחורים, יש הרבה דגמים יפים, השאלה אם את רוצה שיש טבעי או פורצלן
בהצלחה רבה
__צילום מסך (136).png

הי,
מטבח יפה מאוד! בגלל המקרר והסוקל השחור כדאי להוסיף עוד שחור, אפשר כמו ר בדופן התחתונה של הארונות העליונים עומק 60- בין הארונות עץ ובדופן צד של המזווה.
מומלץ שיש בהיר עם עורקים שחורים, יש הרבה דגמים יפים, השאלה אם את רוצה שיש טבעי או פורצלן
בהצלחה רבה
צפה בקובץ המצורף 1601247
תודה על הרעיון,
השאלה אם זה יהיה יפה, כי כבר יש כמה צבעים במטבח, וזה להוסיף עוד צבע משמעותי.
זה יוצא ארונות בצבע שמנת, בשילוב עץ, הרצפה אפורה, אז לכן רציתי גם את השיש והקרמיקה באפור, שיקשר.., וידיות וברזים רציתי זהב.. זה יהיה יפה ביחד כל הצבעים הלה או שכדאי לשנות משהו? מה מומלץ?
אשמח לעצות בעניין כי אני ממש לא יודעת ומתלבטת מה ואיך לעשות
ובקשר לשיש- אני א כ"כ מבינה בזה, ועדיין לא בררתי על זה, מה ההבדל בין טבעי לפורצלן ומה מומלץ?

דאבל

משתמש מקצוען
כרגע הצבע נראה מאוד קר
אני הייתי הולכת על גוון עץ חם יותר
(לא מבינה בהדמיות)

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ממליצה לכם להסתכל על הרבה תמונות של מטבחים, באתרים של חברות מטבחים, בפינטרסט, ואפילו כאן בפורום.
לאסוף דברים שאהבתם ולהגיע עם זה למעצבת שלכם, או לחברת המטבחים.

נחמי3

משתמש מקצוען
תודה על הרעיון,
זה יוצא ארונות בצבע שמנת, בשילוב עץ, הרצפה אפורה, אז לכן רציתי גם את השיש והקרמיקה באפור, שיקשר.., וידיות וברזים רציתי זהב.. זה יהיה יפה ביחד כל הצבעים הלה או שכדאי לשנות משהו? מה מומלץ?
ובקשר לשיש- אני א כ"כ מבינה בזה, ועדיין לא בררתי על זה, מה ההבדל בין טבעי לפורצלן ומה מומלץ?
המטבח ממש יפה, ממש בטוב טעם
אני אישית הייתי מוותרת על השחור, גם ככה את על 4 צבעים כבר
מקרר ואינדוקציה מזכוכית לבנה, וסוקל בגוון של הריצוף

MY עיצוב

משתמש חדש
תודה על הרעיון,
אם המקרר והסוקל שחור אז זה לא הוספת צבע, אבל מומלץ לעשות ברזים וידיות שחור ולא זהב.
או לוותר לגמרי על השחור, לא בסוקל ולא במקרר ואז אפשר זהב
בהצלחה

ממליצה לכם להסתכל על הרבה תמונות של מטבחים, באתרים של חברות מטבחים, בפינטרסט, ואפילו כאן בפורום.
לאסוף דברים שאהבתם ולהגיע עם זה למעצבת שלכם, או לחברת המטבחים.
את האמת שכבר הסתכלנו על המון דוגמאות בפינטרס וכו' , אבל בגלל שהארונות העליונים הם ב-2 קומות זה יוצא 3 שורות של ארונות, ולא ראיתי מספיק דוגמאות מהסגנון הזה, אם יש מישהו מכיר מטבח דומה שיצא יפה, נשמח לקבל תמונות והמלצות לשילוב של הצבעים

המליונרית

משתמש מקצוען
מה היית משנה, הכל ממש?
יש לך איזה רעיון לשילוב צבעים מומלץ בסגנון נקי ואלגנטי עם טיפה חמימות, שמתאים לריצוף אפור (בערך כמו שרואים בתמונה)?
לא כל כך מבינה בזה
תסתכלי דוגמאות של מטבחים אפילו פה בפרוג ותביני את ההבדל

אני עדיין מחפשת את השידרוג שיהפוך את המטבח מיפה ל-וואו!
זה הבעיה במטבחים מודרנים/קלאסים, הם טיפה מרדימים וצריך איזה קאץ' מעניין.
אז מיטב המוחות הפרוגיסטים- מחכה להברקות שלכם...

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הצבעים שיש בהדמיה הנל הם:
שחור לבן אפור עץ זהב
טו מאץ ובלאגן בעין
לדעתי האפור שם מיותר ממש
תעשי מטבח לבן עם עץ (או הכל לבן והקומה הראשונה של הארונות העליונים בחירוצים, גם יוצא מאד יפה!)
שיש בהיר
ברזים וידיות זהב או שחור (רק שיהיו באותו צבע)
אפשר ארון אחד ויטרינה ליקפיץ

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם המקרר והסוקל שחור אז זה לא הוספת צבע, אבל מומלץ לעשות ברזים וידיות שחור ולא זהב.
או לוותר לגמרי על השחור, לא בסוקל ולא במקרר ואז אפשר זהב
בהצלחה
מצטרפת.

המטבח מאד יפה, לטעמי כדאי לוותר על הזהב.
הייתי הולכת על שיש בהיר ואפילו לבן (- אבל לבן לא מתאים לכל אחד\ת. צריך להקפיד לנקות כל הזמן שלא ישהה לכלוך על השיש. אם את מאלה שזה תאים להן - זה מאד נוח, השיש נקי נקי, אפשר לברור עליו אורז, אם ח"ו יש נמלים רואים אותן מיד) ופחות כל גידים. גידים בגדול זה מאד דרמטי ו"יגנוב את ההצגה", זו בחירה שלך אם את רוצה מטבח רגוע או עוצמתי מאד. אפשר בהיר עם גידים\דיגום עדין באפור.
ברזים וידיות שחור.
עוד שאלה זה החיפוי של הקיר - האם את עולה עם השיש? מאד יפה אבל יחסית יקר.
שימי לב שהסוקל ממשיך עד הסוף בצד ימין- גם איפה שהארונות לכל האורך.
מסכימה עם ההארה לשים לב לגוון של העץ ולבדוק אפשרויות חמות יותר.

אם ככה נשארת עם - לבן, עץ, אפור והדגשות בשחור. זה מאוזן, נקי ויפה.
פינת אוכל את יכולה ג"כ עץ, בשילוב מתכת שחורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה