מטבח - איקאה? או המלצה על נגר פרטי לא יקר?

אפרת ת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איפה יש באתר מחירים?
ציטוט:
מה זה 79?

אנחנו חברת מטבחים חדשנית שמגיעה אליכם לבית כדי לתכנן את המטבח. שיטת העבודה שלנו מאפשרת לכם ליהנות מחסכון במחיר המטבח בלי להתפשר על עיצוב מקצועי ועל רמת חומרים גבוהה.
79-kitchen-design-info-comp.png

imac100

משתמש מקצוען
ציטוט:
מה זה 79?

אנחנו חברת מטבחים חדשנית שמגיעה אליכם לבית כדי לתכנן את המטבח. שיטת העבודה שלנו מאפשרת לכם ליהנות מחסכון במחיר המטבח בלי להתפשר על עיצוב מקצועי ועל רמת חומרים גבוהה.
צפה בקובץ המצורף 474528

אוקי
חשבתי שיש עלויות למטר או משהו.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אוקי
חשבתי שיש עלויות למטר או משהו.
מאוד קשה לכתוב עלויות,
כי נגיד למטר זה באיזור ה1000-1200
אבל כל מגירה זו תוספת, קלאפה, תוספות חיצוניות בקיצור....

בונדל

משתמש צעיר
ציטוט:
מה זה 79?

צפה בקובץ המצורף 474528

חסום לי הגישה לאתר, אפשר לקבל טלפון שלהם?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהי ניסיון עם 79?

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ציטוט:
מה זה 79?

צפה בקובץ המצורף 474528
מישהו הזמין אצלם ויכול לתת המלצות?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מקפיצה.
מישהו ניסה את 79?

תמממממי

משתמש פעיל
מקפיצה מה אומרים?
רוצה מטבח מנוצל מאוד אין לי הרבה שטח ואין הרבה תקציב
מרוצים מאיקאה/ 79?

אני אני

משתמש פעיל
אני קניתי מטבח 2 מטר מהמם ב2700 ש"ח + הובלה והתקנה 850 ש"ח. מטבחים פור יו 050-9662316

קבצים מצורפים

• 1705304336944.png
    1705304336944.png
    KB 202.2 · צפיות: 39

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
הזמנתי 3 מטבחים בפרפקט ליין אחד לפני כמעט 10 שנים אחד לפני 5 ועוד אחד לפני 2 ומאוד מרוצים גם מהאיכות וגם מהמחיר.

המטבח הקטן עם שיש גרניט מהמם וכיור עלה לא יותר מ15K
כל הפרזול בלום

קבצים מצורפים

• IMG_0005.JPG
    4.3 MB · צפיות: 47
  • IMG_0009.JPG
    3.9 MB · צפיות: 44
  • IMG_3160.JPG
    4.4 MB · צפיות: 42

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה