מחשב DELL אינספירון מסך מגע i5 - מישהו מכיר? התנסה?

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
זה הדגם.
אנא, עזרו לי לא לטעות.
אם יש למישהו רעיון אחר - חכם יותר, אשמח כמובן.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה הדגם.
אנא, עזרו לי לא לטעות.
אם יש למישהו רעיון אחר - חכם יותר, אשמח כמובן.
מה הצורך?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
הרבה גלישה לצורכי עבודה - כמו כניסה לאתרי בנק, אשראי, אתרים ממשלתיים, איזושהי תוכנת אונליין חישובית, סקולר לימודים, דוא''ל, וכאלה. אני צריך שהיכולת גלישה שלו תהיה חזקה (אני בעיקרון עם נטסטיק, שזה גם ככה לא משהו..)
חוצמז'ה, עבודה עם אקסלים ואופיס - הרבה.
זה בעיקר.
לכייף, קצת עריכת תמונות (לא הולך להוריד לשם תוכנות כבדות כמו פ''ש או לייטרום).
תודה רבה ממש.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
האמת, שהפונקציה מסך מגע מאד קוסמת לי, בנוסף למסך המתהפך, שיכול לעזור לי בעבודה.
השאלה אם זה לא פיצ'ר שיעלה לי הרבה על חשבון פונקציות חשובות באמת.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
לי יש דל עם מסך מגע מתהפך
המגע היה דפוק, הקשרתי עם דל והיה בלגן איפה האחריות אם זה דל ישראל או ארה"ב, סיפור ארוך
בסוף לקחו את המחשב לאיזה חודש
אמרו שהחליפו מסך
תכלס הבעיה בעינה עומדת ולא הסתדרה

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מרוצה? ממליץ? עובד היטב?
ואם אפשר - היכן קנית? וכמה עלה?
המחיר שאני ראיתי, סביבות 3,900 ש''ח
אני מרוצה מאד וממליץ. אתן לך קצת רקע בזה.
איסנפריון הוא הדגם הבסיסי של דל, וככזה הפלסטיקה שלו יותר שבירה מהדגמים המתקדמים שלהם.
כל שכן שהמסך הוא מסך מגע - הוא צריך זהירות.
לי יש את המחשב שנתיים ולא קרה לו כלום - היות ואני שומר מאד.
אם אתה לא כזה - תקנה דגם יקר יותר - או תוותר על המסך מגע.
לי עלה כ3300 בערך באייבורי, אבל לי היה 256 ג'יגה בדיסק הקשיח, ואתה מקבל 512. ובנוסף המחירים עלו עקב הביקוש למחשבים בתקופת הקורונה.
אני אישית לא הייתי קונה שוב בארץ, אלא מוזיל בכאלף חמש מאות ע"י קניה באיביי או אמזון - כך עשיתי במחשב נוסף שיש לנו בבית. [מחשב לנובו באותו רמה]. אבל ביחס לקניה בארץ, שיש לה את הרווחים שלה, זה מחיר הוגן.
בהצלחה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה