מחשב נכבה ונדלק, ורעש ספציפי כשפועל

מעצצבת

משתמש רשום
הבעיה שלי היא כזו,
כבר תקופה ארוכה המחשב שלי מתנתק ומדליק עמו חזרה, בלי להודיע כלום,
זה קורה בעיקר, כשאני פותחת את האינטרנט, ורק מתחילה לגלול למטה- מייד נשמע רעש מהמחשב כמו שריטה ארוכה כזו,
כל גלגול עם העכבר - עוד שריטה, כאילו הוא סוחב משהו, שורט בדרך, ומיד מתנתק ונדלק חזרה,
זה קורה גם אם אני מתחילה לעבור מהר בין תיקיות, לפתוח, להעביר לחזור, עוברת בין הפונטים וכו
כשהבאתי לטכנאי זה היה לפני ששמתי לב לרעש, אז הוא בדק שהמחשב לא מתחמם, שאין אבק, ניקה את המחשב מוירוסים ולא יודעת מה עוד,
אבל עכשיו עם הרעש אני מבינה שזה בעיה טכנית.
השאלה שלי, איזה חלק אני צריכה לקנות, ואיפה הכי ממולץ,
אשמח לעזרה! תודה!

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
גם אני נתקל בבעיה. מצטרף לבקשה...

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לבדוק שאין שום קבל שנוגע במאוורר.
ולבדוק בשעת מעשה מאיפה מגיע הרעש אם אפשרי.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם מצליחה לזהות את מקור הרעש?

מעצצבת

משתמש רשום
כן,
פתחתי את המחשב, הרעש הוא מהקופסא השחורה העליונה בסוף המחשב (ז"א, שם החיבור של המחשב לחשמל)

מעצצבת

משתמש רשום
והרעש הוא לא רק כשגוללים, כשגוללים הוא מיידי, אבל גם סתם מדי פעם אני שומעת משם כאלו חריקות או שריטות או מה שזה, קול דק

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מעצצבת;1067303:
כן,
פתחתי את המחשב, הרעש הוא מהקופסא השחורה העליונה בסוף המחשב (ז"א, שם החיבור של המחשב לחשמל)

בקיצור: הלך ספק כח, תחליפי אותו מהר לפני שהוא ישרוף איתו יחד כונן עם החומר שבתוכו.
פרסומון, טעיתי?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י HDAS;1067318:
בקיצור: הלך ספק כח, תחליפי אותו מהר לפני שהוא ישרוף איתו יחד כונן עם החומר שבתוכו.
פרסומון, טעיתי?
אם אתה שואל אותי-
א. כמעט ולא מצוי שספק לא טוב ייקח איתו כמה כוננים...
ב. בספק כח, עפ"י רוב, או שהוא חי או שהוא מת...
כדאי לנסות עם ספק כח תקין לראות אם הבעיה ממשיכה. ספק כח הוא לא דבר יקר, (80 ש"ח פחות או יותר בחנויות מקומיות).

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אולי המאוורר של הספק תקול, וכשהוא מתחמם מדאי נכבה המחשב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה