דרוש מידע מחשב נייד-מסך נשבר-מה עושים? איך מוציאים את החומר שבמחשב?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני רוכבת על האשכול...
גם לי נשבר המסך במחשב נייד פוג'יטסו Fujitsu Lifebook A544 שקניתי בזמנו מ @פרסומון
המסך עצמו עדיין תקין, אבל הפלסטיקה המתחברת לצירים - התפרקה.
איך משיגים כזה דבר?
המחשב די ישן כך שלא כדאי להשקיע עליו הרבה, אלא רק משהו בזול מפירוק וכד'.
מה הדגם המדויק של המחשב? (פנו אליי במייל עדיף).

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

ygy

משתמש מקצוען
לא חייבים hdmi יש גם vga (גם הוא מספיק כי אנחנו לא צריכים כרגע סאונד, אלא רק חזותי) עם כל מסך מגיע בדרך כלל כזה כבל שהפלסטיק שלו בקצה הוא בצבע כחול כזה, לוקחים את הכבל, מחברים בצד אחד למסך, ובצד השני למחשב - בדיוק כמו עם מחשב נייח, וכך רואים מה שקורה במחשב. אגב, אם יש לכם מסך שלכם, למה להוציא את החומר? פשוט לחבר את המסך, ולהשתמש בו במקום במסך של המחשב נייד. וכך הרווחתם שיהיה לכם גם מחשב נייח בבית, ולא רק מחשב נייד... בהצלחה!

הצ'ייסר

משתמש רשום
עריכה תורנית
לא כל כך קשור לאשכול ספציפית, אבל לא רציתי לפתוח על זה סתם אשכול:
יש לי מחשב נייד של DELL, מהסדרה המפורסמת שהמסך יורד קצת למטה מתחת למקלדת.
כבר כשקניתי איימו עלי שיום יבוא וזה ישבר, ואכן, המחשב נפל על הריצפה כשהוא סגור, והתעקם לי החלק האחורי התחתון של המסך, מה שגורם לכך שממש קשה לפתוח את המסך.
כמו כן, הכניסות של USB בקצה התעקמו.
האם יש טכנאים שמתעסקים בלתקן פיזית את המחשב, זאת אומרת לתת כמה מכות עם פטיש (אני מפחד...) ולנסות לעקם את זה בחזרה?
1711400668288.png

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה