דיון מחשבות על נוכלים למיניהם - בעיקר בזכות הפורום להגנת הצרכן החרדי של איצ'ה מקו המידע.

תות פשוט

משתמש מקצוען
גם אנחנו הולכנו שולל אחרי אותו אדם שאני מקווה שזיהיתי נכון לפי הרמזים פה, אבל דבר אחד כן שונה מהסיפורים פה- קבלנו תעודה מוכרת בסיום הקורס, ומאז כלום

אבל לא הבנתי איך קשור לפה הסיפור עם תווי הנכים? איך זה קשור לקורס מתווכים?

'צחק

משתמש צעיר
קו תוכן מעולה
אנחנו קיבלנו ע"ע להקשיב רק לקו שלו
03-509-7000
מביא תמצות עדכונים חשובים פעמיים שלוש ביום
(לפעמים כשיש עדכונים חשובים אז קצת יותר)
קו נקי שר' איצ'ה מקו המידע עושה שם עבודה נהדרת
ומוציא סולת מפסולת.
מומלץ!
הקו הכשר היחיד שעושה עבודה מצוינת נגד רמאים

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני איתך בכל הדרך
אני חושב שחסר אנשים כמוך
ואם רק היית מגיע לחיינו עשור אחורה...

אני באמת חושב שהציבור החרדי נזקק לאנשים כמוך

ועדיין אני חושב שצריך לתת את ההגדרות המדויקות
מה מוגדר נוכל
מה מוגדר חוסר יושרה

וכו'

אני כמובן מאמין לך שהוא נוכל
אבל הטיעונים שעלו פה לא שכנעו אותי שמדובר בנוכל(כמובן שאני חושב
שהאיש יודע שהוא מרוויח כסף שרחוק מאוד מאוד מלהיות מגיע לו)
ועדיין זה לא מוגדר נוכלות

בדיוק כפי שבחנות אם ירשמו מחיר וכשתגיע לבית תגלה ששחייבו אותך גם על מע"מ ועוד איזה חיוב או שניים....

זה חוסר הגינות וחוסר יושרה

נוכלות הגדרתה שמדובר באדם כפשוטו שמשקר
ואומר דברים שאינם אמת

כמו למשל יש לי 60 אחוזי הצלחה שהבאתי מקודם...

בקיצור חלילה מלהרפות את ידיכם
המשיכו
רק לדעתי כדאי לדייק את הדברים
איצ'ה כתב ברור מאוד.
נוכל זה אדם שמתפרנס באופן שיטתי בצורה של הונאה - הכוונה שהאדם ממול יוצא עם כלום ושום דבר בסוף.
וזה מה שהיה פה .

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
... הטיעונים שעלו פה לא שכנעו אותי שמדובר בנוכל(כמובן שאני חושב
שהאיש יודע שהוא מרוויח כסף שרחוק מאוד מאוד מלהיות מגיע לו)
ועדיין זה לא מוגדר נוכלות

בדיוק כפי שבחנות אם ירשמו מחיר וכשתגיע לבית תגלה ששחייבו אותך גם על מע"מ ועוד איזה חיוב או שניים....

זה חוסר הגינות וחוסר יושרה

נוכלות הגדרתה שמדובר באדם כפשוטו שמשקר
ואומר דברים שאינם אמת
1. תודה על המילים הטובות!

2. זה👇 נוכל:
הטענה העיקרית: מפרסם "משרה" במיוחד לחסרי עבודה, מבטיח הכנסה גבוהה מאוד, "עם החזר מלא על הקורס!".
2. מי שמבקש להתייעץ לפני רישום - מושפל בצעקות ("כדי לחשל אותם" כפי שתשמע בשיחה שלי איתו).
3. מחייב לשלם על קורס נוסף כי "מי שלא עובר את שניהם לא מקבל מימון" (ס"ה קרוב ל-20,000 ש"ח).
4. והוא עצמו, לא מצליח להביא תלמיד 1! מתוך מאות שעברו תחת ידיו, שקיבל את כספו חזרה.
5. מושך צ'קים לפני סיום הקורס, בניגוד מוחלט לסיכומים בחוזה (ואת זה שמעתי בהקלטות בדו שיח עם התובעים, והוא לא מכחיש!).
6. נרשמים תחת לחץ המבקשים לבטל יום למחרת! סורבו ונאלצו לשלם הכול, בטענה שתוך כדי רישום ובדרכם הביתה ברכבו, העניק להם את השיעור הראשון.
7. הטענות מאומתות ע"י צוות עו"ד שמצאו גם תביעות קודמות נגדו שבהן הלקוחות ניצחו, דרשו מילוי שאלון מפורט, כולל תמלול מקצועי של הקלטות רבות, ולא נותרה להם אפשרות מלבד הגשת תביעה.

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שבין שלל שקריו השגורים בפיו, הבטיח משרות בעיריות (כמובן שיקר), "תו נכה לרכב" (פלילי), "קדימות" במחיר למשתכן (שקר), "תנאי הלוואה של בנקאים בלבד" (אין מוצר כזה) ועוד ארוכה הרשימה ששמעתי במו אוזניי.

תות פשוט

משתמש מקצוען
שבין שלל שקריו השגורים בפיו, הבטיח משרות בעיריות (כמובן שיקר), "תו נכה לרכב" (פלילי), "קדימות" במחיר למשתכן (שקר), "תנאי הלוואה של בנקאים בלבד" (אין מוצר כזה) ועוד ארוכה הרשימה ששמעתי במו אוזניי.
אני בהלםםם

בזמנינו עוד לא היו השקרים המשוכללים האלו [לפני 8 שנים]

אני לא אשכח איך אמר לנו שרק אבל רק אם אנחנו 'אריות' הוא יקבל אותנו לקורס
וואי איך אכלנו תלב על כל צ'ק שירד ופחדנו מוות לבטל כי חששנו שהוא מאפיונר....

פרחוני

משתמש מקצוען
חבר קרוב השקיע בחברה שמפתה דרך הווצאפ להשקיע באתר בי"ת רווח אל"ף יו"ד גימ"ל נו"ן טי"ת.
לפי צורת העבודה והמהירות בה גבו ממנו 1800 שקל - שוב פעם תמורת לימודים של הפלטפורמה הגאונית שלהם (חה חה חה) נשמע שזו נוכלות. ראו הוזהרתם.

נעמונת

משתמש צעיר
מודעה זו פורסמה היום בחוצות העיר בני ברק!
התקשרתי לשירות לקוחות לשמוע במה מדובר, מדובר בחברה שמשווקת סטארטאפים, יש להם 13 חברות לפיזור מקסימלי... [המשווק התעקש שזה לא נקרא סטארטאפ כי זה בשלב מתקדם...]
נאמר לי שלחברה קוראים "מיקרודל" ובראשה עומד "יוסי דה-לוי".
מה דעתכם???
אם מישהו יוכל לעשות בדיקה מקצועית סביב החברה הזו (האם מדובר במשהו רציני) ולהעלות את הממצאים לכאן זה יהיה ממש לתועלת הציבור.

נ.ב. לשאלתי אם הם מפרסמים גם בציבור החילוני, בהתחלה אמר שכן וכשהתעקשתי איפה בדיוק הוא שינה ואמר שהם לא פונים לציבור החילוני בזמן מלחמה כי הם סוגרים את הכיס (??)

קבצים מצורפים

• IMG_6089.JPG
    5.2 MB · צפיות: 73

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
מודעה זו פורסמה היום בחוצות העיר בני ברק!
התקשרתי לשירות לקוחות לשמוע במה מדובר, מדובר בחברה שמשווקת סטארטאפים, יש להם 13 חברות לפיזור מקסימלי... [המשווק התעקש שזה לא נקרא סטארטאפ כי זה בשלב מתקדם...]
מה דעתכם???
אם מישהו יוכל לעשות בדיקה מקצועית סביב החברה הזו (האם מדובר במשהו רציני) ולהעלות את הממצאים לכאן זה יהיה ממש לתועלת הציבור.

נ.ב. לשאלתי אם הם מפרסמים גם בציבור החילוני, בהתחלה אמר שכן וכשהתעקשתי איפה בדיוק הוא שינה ואמר שהם לא פונים לציבור החילוני בזמן מלחמה כי הם סוגרים את הכיס (??)
@אלי אלימלך - אני רואה שיש כאלו שלקחו את המדריך שלך צעד קדימה...

נעמונת

משתמש צעיר
אני חושב שהוא שכח לציין שצריך לכתוב מספר כשר...
הבחור הזה הוא מ"אנש" הוא אפי' השמיץ את איצה קו המידע שהוא וכו'...
אוכל להרחיב בעוד שטויות ובדיחות שהוא אמר לי... אבל אולי עדיף שתתקשרו בעצמכם
הגיע הזמן שהחבר'ה האלה יבינו שהציבור מתחיל להתעורר ולקבל מודעות
זו הדרך היחידה לעצור את הפרסומים האלה
לדעתי כל פרסומת שמפתה אברך להשים כסף על סטארטפ זה בור ברשות הרבים ומוטל על כ"א לסלק את הנזק.

אגב, לשאלתי מה הסיכוי שיש לכל אחת מהמוצרים להצליח הוא השיב, כי לכל סטארטפ יש 50 אחוז הצלחה אבל לזה יש יותר פוטנציאל כי זה מתקדם וכו'
מאיפה ההעזה לומר כאלו שטויות???
ברור מאוד לאיזה סקטור הם פונים!!!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מבדיקה קצרה שערכתי ממידע גלוי ברשת עולה כי קיימת חברה כזו במודיעין-מכבים-רעות
אך "יוסף דה-לוי" רשום כמשקיע רגיל בחברה ולא עומד בראשה.
ליתר דיוק - הוא אחד מחברי הדירקטוריון של החברה, לצד 7 נוספים

כנ"ל לגבי - מיקרודל מרכז רעיונות בע"מ הרשומה בישוב משען הסמוך לאשקלון

נערך לאחרונה ב:

משקיע פאסיבי

משתמש רשום
לדעתי נוכל זה גם אפקט של ניצול . אדם שנמצא במדבר שבוע וחם.. ומישהו מציע לו כוס קוקה קולה קר ב100 שקל והוא קונה מרצונו זה נחשב גם עוקץ ודאי יש סוגיות שלימות עם קנסות וחרמות על מפקעי שערים (בבא מציעא)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
השאלה היא איפה אפשר לראות את כל ה13 סטארטפים שהם משווקים זה אמור להיות רשום באיזה מקום.
ציטוט מהאתר הבא -
תקציר מידע על חברת מיקרודל
חברת "מיקרודל" נוסדה בידי היזם יוסי דה לוי שהקים 19 חברות מאפס כאשר בשתיים מהן עשה אקזיטים ושאר החברות מנוהלות ומתפקדות היטב.
בין היתר יוסי הקים את: "שעשועים וספורט" שסיפקה מעל %60 ממתקני השעשועים לפארקים בארץ ומכירות רבות בחו"ל ומכר את החברה לבני גאון ז"ל. הקים חברה לפיתוח שקיימת עד היום. את "הידרו תעשיות" הקים ביחד עם סטף ורטהיימר שנמכרה לסאן קאסט האמריקאית ב 2010.
"מיקרודל" מאגדת תחתה 15 חברות הזנק כאשר ארבע מהחברות החלו למכור את הפיתוחים שלהן בשוק בחודשים האחרונים, ארבע מהן מתכוננות להתחיל מכירות בחודשים הקרובים והשאר בשלבי פיתוח אחרונים, להלן חלק מהחברות/פיתוחים:

• AQUATECH FISHERIES​

מפעל בנגב לגידול דגי ים על הקרקע בטכנולוגיה חדשנית, הושקעו בחברה זו כ 100M
ש”ח ולאחרונה החברה החלה במכירות.
“FISHRIES NVSD “בארה”ב מתכננת להקים פרויקט דגים בדומה לנגב.
לאתר החברה

aquatech.png

A.B.A SCIENCE PLAY​

מתקני משחק לפארקים מדעיים
לאתר החברה

aquatech.png

האתר הרשמי -

נערך לאחרונה ב:

נעמונת

משתמש צעיר
ציטוט מהאתר הבא -

האתר הרשמי -
וואו
רקורד מרשים!
אז למען ה' אם הוא יזם מצליח למה לו לפרסם בבני ברק???

נערך לאחרונה ב:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
וואו
רקורד מרשים!
אז למען ה' למה לפרסם בבני ברק???
למה הלוגו של מיקרודל לא מופיע על המודעות?

בשלב ראשון צריך להוכיח כי המשווקים הם אכן סוכנים מורשים של מיקרודל
בשלב השני כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיבדוק את המצב הכלכלי של החברה ואת היכולות הפיננסיות של המשקיע

נעמונת

משתמש צעיר
למה הלוגו של מיקרודל לא מופיע על המודעות?

בשלב ראשון צריך להוכיח כי המשווקים הם אכן סוכנים מורשים של מיקרודל
בשלב השני כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיבדוק את המצב הכלכלי של החברה ואת היכולות הפיננסיות של המשקיע
זה ודאי, רק שכן עושה רושם שמוכרים פה מוצר אמיתי ולא חלום... וזה כבר משהו

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה