בקשת תפילה מחריד ומזעזע

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ה' ישמור! איזה אסון!

"גווילין נשרפין ואותיות פורחות"

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דמעותתתתתתת

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לצערינו היה גם היה, ראשית כל לפני כ -7 שנים או יותר היה שריפה כתוצאה מקצר בביהכ"נ ויזני'ץ בב"ב במוצאי שמחת תורה שבה נשרפו 10!!! ס"ת וגם זכור לי לפני כמה שנים או אף פחות שנשרפו כמות גדולה בדומה להערב, וכמובן שא"א לשכוח את מה שהיה לפני כ-20 שנה בערך בב"ב שהיה משוגע שהצית ארונות קודש באופן סדרתי והיה גם רושם כתובות גרפיטי עם המילה משיח והכל בגלל הפאות. ובחלק מהמקרים נשרפו ל"ע כמה וכמה ס"ת, אולי אף בכולל חזו"א או שאני טועה.

בערל דוב 915

משתמש מקצוען
לצערינו היה גם היה, ראשית כל לפני כ -7 שנים או יותר היה שריפה כתוצאה מקצר בביהכ"נ ויזני'ץ בב"ב במוצאי שמחת תורה שבה נשרפו 10!!! ס"ת וגם זכור לי לפני כמה שנים או אף פחות שנשרפו כמות גדולה בדומה להערב, וכמובן שא"א לשכוח את מה שהיה לפני כ-20 שנה בערך בב"ב שהיה משוגע שהצית ארונות קודש באופן סדרתי והיה גם רושם כתובות גרפיטי עם המילה משיח והכל בגלל הפאות. ובחלק מהמקרים נשרפו ל"ע כמה וכמה ס"ת, אולי אף בכולל חזו"א או שאני טועה.
שלחתי תודה על המענה
כמובן לא על התוכן אשר קורע לב כל יהודי

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה