דרוש מידע מחקתי קובץ גוגל שיטס בשווי עשרות אלפי שקלים לצמיתות

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לצערי למרות שבגוגל הנציגים אמרו לי שבוצעה פעולת שיחזור אני עדיין לא רואה את הקבצים
מישהו ששוחזר לו יוכל להיזכר האם זה היה מייד או שחלפו יום או יומיים?
כמדומני שזה היה מיידית.
האם פנית עם שם הקובץ האבוד ו/או המזהה שלו (אולי דרך ההיסטוריה של הדפדפן אפשר לגשת לקישור של הקובץ ז''ל ובקישור מופיע המזהה).
האם פנית באנגלית סבירה ותקנית ובניסוח ברור כך שבטוח הבינו מה בדיוק אתם רוצים (לאפוקי מהעתק הדבק מגוגל טרנסלייט וכדו'...)?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
כמדומני שזה היה מיידית.
האם פנית עם שם הקובץ האבוד ו/או המזהה שלו (אולי דרך ההיסטוריה של הדפדפן אפשר לגשת לקישור של הקובץ ז''ל ובקישור מופיע המזהה).
האם פנית באנגלית סבירה ותקנית ובניסוח ברור כך שבטוח הבינו מה בדיוק אתם רוצים (לאפוקי מהעתק הדבק מגוגל טרנסלייט וכדו'...)?
יישר כח עצום!!!
ממש בזכותך זה חזר
למרות האנגלית המטרונסלטת שלי, בגלל הקישור שמצאתי בהיסטוריה הנציגה מצאה לי את הקובץ והחזירה לי אותו.
תודה לכל העוזרים והמסייעים.
השם ישיב לכם כגמולכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה