מחקתי בטעות תיקיה מהקשיח יש סיכוי לשחזר

• פותח הנושא ....
  • פורסם בתאריך

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תוריד את התוכנה הזו
https://send.magicode.me/send-file/file/3df1088baadaad5afd56fb54da40850cfa99da50/download

תחלץ, תפעיל את הקובץ שנמצא בתיקיית Reg Key,
לאחר מכן גש לתיקיית R-Studio, ותפעיל שם את הקובץ RStudio.exe,
בעמודת device view, בחר את הכונן הרצוי > קליק ימני > open drive files,
נווט לתיקיה בה הייתה התיקיה ז"ל, תראה אותה עם סימון כזה
upload_2019-5-1_23-57-56.png
, בחר אותה ואז קליק ימני > recover marked > בחלון שנפתח תבחר מיקום לשמירת התיקיה, שמור אותה בכונן אחר!!!, זהו!

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא הבנתי מה אני צריך לעשות, זה דיסק קשיח חיצוני
תתקין תוכנת שיחזור.
יש בעברית משהו פשוט ולא כזה טוב אבל תנסה אולי יצליח.
רקובה: סיסמא לקובץ אביי ורבא

קבצים מצורפים

• rcsetup153.rar
    5.3 MB · צפיות: 30

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
nice
תהיתי לעצמי מתי רבא יכנס לכאן ;)
אל תדאג הוא לא יקופח...

תגיד לי, אין לך איזה תוכנה טובה כמו r סטודיו או משהו כזה מנויידת בעברית שתפתור את כל המחיקות האלה אחת ולתמיד? אני מתכוון לפשוטות כמו ששואלים פה כמה פעמים ביום ולא לשגיאות מערכת קבצים וכו'...

....

משתמש פעיל
תחלץ, תפעיל את הקובץ שנמצא בתיקיית Reg Key,
לאחר מכן גש לתיקיית R-Studio, ותפעיל שם את הקובץ RStudio.exe,
בעמודת device view, בחר את הכונן הרצוי > קליק ימני > open drive files,
נווט לתיקיה בה הייתה התיקיה ז"ל, תראה אותה עם סימון כזה צפה בקובץ המצורף 473875, בחר אותה ואז קליק ימני > recover marked > בחלון שנפתח תבחר מיקום לשמירת התיקיה, שמור אותה בכונן אחר!!!, זהו![/QUOTE]

עשיתי מה שאמרת לי, זה שחזר אך זה לא נותן לפתוח את זה

‏‏לכידה.JPG

אברךליטאי

משתמש מקצוען
ניסיתי עם active file recovery וכל הקבצים לא היה אפשר לקרוא אותם, כנראה נכתב עליהם
אנסה גם עם get data beck ואם לא יצליח עם תוכנוןת שחזור עד כאן אני יודע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה