עזרה מחפש מכשיר מינידיסק עם יציאה אופטית / דגם MZ-RH1

איש אחד

משתמש צעיר
בס"ד

יש לי כמות של "מינידיסקים" מהעבר שהוקלטו במכשיר מינידיסק סטנדרטי (NetMD).
אני מעוניין כמובן להעביר את ההקלטות לקבצים סטנדרטיים, לפני שמכשירי מינידיסק ישארו רק במוזיאונים.

העניין הוא,
שאם אני לא רוצה להקליט את הכל מחדש אל המחשב בצורה אנלוגית (ולאבד על הדרך מאיכות ההקלטה),
מכשיר המיני דיסק היחיד שמאפשר להוריד הקלטות NetMD למחשב הוא הדגם MZ-RH1 (לא MZ-R1).
לחילופין, אם יש למכשיר יציאה אופטית, ניתן דרכה להשמיע בצורה דיגיטלית אל מכשיר עם כניסה אופטית.

רק אציין, יציאה אופטית לרוב לא קיימת במכשירי המינידיסק של סוני שבגודל כף יד, אלא רק במינידיסקים שמובנים במערכת שמע או במכשירי Deck. לחילופין, ניתן למצוא יציאה אופטית במינידיסקים של חברות אחרות כגון Sharp.

אם במקרה ידוע לכם על מישהו שיסכים להשאיל לי מכשיר כזה / למכור במחיר סמלי,
אני אודה לכם מקרב לב!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה