מחפש המלצות על יועץ משכנתאות זול וטוב

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
ברור
אני מדברת על תיק שהגיע לידי אחרי שהיה אצל 'היועץ הדגול'
ונמצא חיסכון של 100 אל"ש נוספים..
ואם יועץ מקצועי שוכח כלל בסיסי שככל שתחזיר יותר כל חודש(והלקוח יכל) כך תחזיר פחות בסופו של דבר, אז הוא כלל לא מקצועי. במחילה.

אם לא תדע לבנות תמהיל טוב, קשרים מסועפים ככל שיהיו, לא יעזרו ללקוח.
אין יועץ שלא יודע את הכלל הזה, אבל יש יועצים ששואלים את הלקוח כמה הוא רוצה להחזיר ועובדים לפי התשובה, ולא מנסים לשכנע את הלקוח לשנות את דעתו, אני אישית חושב שזה מחויב לשבת עם הלקוח ולהראות לו מה המשמעויות של הגדלת החזר, אבל גם מדיניות אחרת היא לגיטימית.
נ.ב. זה לא אני היועץ הדגול :) @מולטיגרפיה תאשר בבקשה.

ראש על הכתפיים

משתמש פעיל
אין יועץ שלא יודע את הכלל הזה, אבל יש יועצים ששואלים את הלקוח כמה הוא רוצה להחזיר ועובדים לפי התשובה, ולא מנסים לשכנע את הלקוח לשנות את דעתו, אני אישית חושב שזה מחויב לשבת עם הלקוח ולהראות לו מה המשמעויות של הגדלת החזר, אבל גם מדיניות אחרת היא לגיטימית.
נ.ב. זה לא אני היועץ הדגול :) @מולטיגרפיה תאשר בבקשה.
לא משנה, מקצועי זה לא. נקודה.(בייחוד שהלקוח בבירור יכול להחזיר עוד.)
וכנראה הוא לא למד באיתנים ולכן הוא לא יודע את הכלל הזה;)

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אני מסכים, וככה אני נוהג עם לקוחותיי, רק אומר שלגיטימי לנהוג גם אחרת.
מצד שני יש את היועצים שממדרים את הלקוחות מכל השיקולים, כאילו זה לא הם שהולכים לשלם את המשכנתא הזאת, וזה גרוע בעיניי אף יותר, צריך לדעת לאזן, לזכור שאתה היועץ והלקוח הוא המחליט.
נ.ב. לא רק באיתנים מלמדים את זה :)

תמר גולד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
היה לנו יועץ תותח!!
מקצועי , אמין ריביות מעולות.
ישראל - משכנקלות 0527111319

אוהב ציון

משתמש רשום
סמארט משכתאות (ברוך פויירשטיין) סידר לי משכנתא על כספים שהסתבכו במחלקה המשפטית (הוצל"פ) , בשיא המהירות
02-9911660

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה