מחפש בפלאש - נגן מולטימדיה (Mp3) לשילוב באתרים

kobyssh

משתמש רשום
העניין הוא לגבי אתר חדש שיש בו כל יום שיעור חדש של 5 דקות בערך לפי הספר ותן חלקנו. לאתר קוראים שיעור יומי. באתר משולב באמצעות embed קובץ mp3 עם השיעור היומי. הבעיה היא שלעיתים (במחשבים ובדפדפנים מסוימים) ישנה בעיה לנגן את הקובץ.
מישהו אולי מכיר נגן מולטימדיה בפלאש , חינמי, שאפשר לשלב באתר?.. חיפשתי הרבה ולא מצאתי משהו יעיל שבאמת עובד...

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הבעיה לעשות embed עם מדיה פלייאר, ההגיון אומר שיותר אנשים יכולים לצפות במדיה פלייאר מאשר בפלאש, שמצריך התקן נוסף, לא??

---------------

kobyssh

משתמש רשום
הבעיה

הבעיה היא שלא בכל מחשב זה רץ חלק כמו באמצעות פלאש שמותקן תמיד. יוצא לי לעבוד עם הרבה מחשבים במקומות שונים ותמיד נתקלים בבעיות פה ושם.. אבל עם youtube ודומיו פשוט לא היו לי בעיות בשום מקום...

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב שכנעת אותי

אז קח.

יש כאן זיפ עם קובץ נגן של פלאש
עם קובץ html עם הקוד שלו
ועם 3 שירים.

בעקרון ה list של ההשמעה נמצא בתוך ה xml

בהצלחה

קבצים מצורפים

• playerMultiplePackage.zip
    6 MB · צפיות: 0

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אה, בשביל להשמיע mp3 מאתר אחר

אתה צריך לכתוב בקובץ xml במסלול של הקובץ:
http://www.YuorSite.com/YourFile.mp3 Track Name 1 - Artist Name

ופשוט תחליף באתר שלך את הקובץ היומי.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים

kobyssh

משתמש רשום
תודה רבה. נתקלתי בכאלה אבל לא ממש הצלחתי להפעילם לבסוף...
אנסה גם את אלה. אני מחפש דווקא אחד שלא חייבים קובץ XML (כי אז אני אהיה חייב לחולל קובץ XML נפרד עבור כל mp3 שאני רוצה להשמיע בבודד), אלא אפשר כפרמטר לפלאש.. בכל אופן אנסה ואחזור לדווח..

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה לא חייב לחולל XML נפרד עבור כל קובץ..
זה הרי השמעה יומית פשוט תחליף כל יום בבוקר את הקובץ MP3 (השקעה של 10 שניות ביום). וכך כל יום זה ישמיע קובץ אחר..

kobyssh

משתמש רשום
אני מעוניין לאפשר לגולשים לשמוע גם את כל ההרצאות הקודמות דרך האתר. אפשר אולי באמת לעשות שהנגן עצמו יהיה עם קובץ XML (זה מחולל אוטומטית אצלי בכל upload), ואילו כל ההרצאות הקודמות יהיו ניתנות להורדה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה