דרוש מידע מחפשת תמונה אומנותית יהודית לסלון בסגנון מודרני מינימלסטי

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אם רוצה תמונה מקורית של אומן -תחפשי בגלריות באזור הרובע היהודי , /מאה שערים אני מאמינה שתמיד יש כאלה שיעשו משהו יותר "מתקדם"
אני אישית ממליצה לך על אומן מאד מיוחד שהייתי אצלו בגלריה -ברגר מ"מוזאון התהילים" ברובע
תתרשמי פה אם תאהבי את הסגנון של היצירות תלכי לגלריה
את יכולה גם לחפש ברשת -במרמלדה מרקט

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
יש לה
https://www.linahazan.com/
איזה איור יפה מאוד של בית המקדש
(ראיתי מודפס בגדול ומרשים בבית-האתר לא נפתח אצלי אז אני לא מוצאת את זה...

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש חנות בגאולה
נדמה לי שקוראים לה 'מלאכת השבים' או מלאכת מחשבת או משהו כזה
אחרי כיכר השבת לכיוון מאה שערים
יש שם יצירות מקוריות
גם בסגנון שאת לא רוצה (עיירה וכו')
אבל גם סגנונות נוספים - יותר חדשים ומופשטים
עד כמה שזכור לי - לא זול. הרוב יצירות מקוריות, זה מתאים אם מעוניינים להשקיע מבחינה כספית.
בכל אופן לאוהבי אמנות הביקור בחנות הוא חוויה - יש שם בד"כ יצירות ממש יפות.

עריכה: פיספסתי את זה שאת לא ירושלמית. אז אולי יועיל לאחרות... יש לי בראש עוד משהו שאני מכירה באינטרנט,אבל לא מצליחה להזכר כעת... אולי בהמשך הערב בל"נ

מנגנת

משתמש מקצוען
לי יש ציור של יוסי רוזנשטיין (לא המקורי כמובן) של מתן תורה, עם הספרים הגדולים
לא מינימליסטי כמו שאת חולמת, אבל יהודי ביותר ולא קיטשי בכלל.
גם אני מסתכלת בכל מקום שיוצא לי לבקר, ומחפשת רעיונות שמוצאים חן בעיני- בסגנון שלך. בינתיים לא ראיתי הרבה תמונות שעונות על הצורך, למעט תמונות על זכוכית שהן מדהימות בעיני אבל הן ללא קשר ליהדות, בד"כ פרחים או נופים.
רעיונות נוספים הם מראה ממוסגרת, שעונים מסוימים שמתאימים עיצובית, ואומנויות מתכת- או עם כיתוב של פסוק או ציפורים וכד'.

אשמח לשמוע מה מצאת בסוף...

בא יבוא

משתמש מקצוען
גם אני חיפשתי הרבה זמן, עד שהגעתי לזה.
הדפס על קלף (נראה מקורי לחלוטין).
הזכוכית יצאה יקר, (קליר, מחוסמת ומלוטשת בצדדים) 490 ש"ח. ה"סטנדורף" (ה'מחזיקים' שלו בקיר), עלו גם 100 ש"ח, הקלף עולה - וכמובן השימוש בציור. אם מעניין אתכם אוכל להרחיב באישי.
צפה בקובץ המצורף 382678
של מי הציור?

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תחפשי הדפסים של מלה. מלה היתה אומנית ששילבה טיפוגרפיה וגרפיקה בתוך הציורים. ב"מעשה חושב" שהוזכר לעיל בכניסה למאה שערים מוכרים הדפסים שלה על נייר ועל קמווס וממש לא כ"כ יקר. יש שם עוד של אומנים אחרים בסגנון דומה ואם זה לא אורגינלים זה לא נורא. גם אצלי בסלון יש כמה כאלה, גם אני אוהבת את המינמליזם והאומנותי.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו שכתבו יש את מלאכת מחשבת במאה שערים, יש להם מגוון יצירות מקוריות ורפרנסים, בעיקר אמנות יהודית

ברובע ממליצה על גלריה ששכחתי את שמה ברח' חב"ד/ קארדו מהצד השני (צמוד למשרדי החברה לשיקום הרובע), יש להם יצירות מופת, לרוב מקוריות אבל מאמינה שגם העתקים. דברים עוצרי נשימה, מודרניסטיים ויפים במיוחד

לניק @arv יש יצירות מיוחדות מאד

היתה אמנית אחת ששלחה לי יצירות נהדרות רק לא מוצאת את שמה במייל, אם אמצא אעלה אותו בע"ה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ברובע ממליצה על גלריה ששכחתי את שמה ברח' חב"ד/ קארדו מהצד השני (צמוד למשרדי החברה לשיקום הרובע), יש להם יצירות מופת, לרוב מקוריות אבל מאמינה שגם העתקים. דברים עוצרי נשימה, מודרניסטיים ויפים במיוחד

אולי כוונתכם ל"תפארה בעתיקה"?
https://tifarashop.co.il/he/
(הופתעתי כשראיתי את ה"דף נחיתה"...)

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
גם אני חושבת שגלריית 'מלאכת מחשבת' (שבעבר נקראה 'יד לשבים') זו הכתובת. מגוון גדול של אמנים וסגנונות זוכה שם לייצוג.

(ואגב, יש לי הדפסים של מלה שקניתי בגלריה של 'מלאכת מחשבת' ואני מעוניינת למכור. הם חתומים וממוספרים.
לאחרונה ממש אמרה לי עובדת בגלריה הנ"ל שהיום מלה כנראה לא יוצרת - היא אמורה להיות מבוגרת מאד מאד וכמעט אין יצירות שלה המוצעות למכירה.)

עוד אמנית שיכולה לקלוע לטעמך - ברכי הורן. יש לי בסלון תמונה שלה (כמובן רק הדפס), מאד מיוחד. אבקש מבעלי לצלם בל"נ כך שתוכלי להתרשם. היא מוכרת אורגינלים והדפסים על קלף עם קצת הטבעות זהב, דברים מאד מיוחדים.

נערך לאחרונה ב:

gitit

משתמש פעיל
גם אני חושבת שגלריית 'מלאכת מחשבת' (שבעבר נקראה 'יד לשבים') זו הכתובת. מגוון גדול של אמנים וסגנונות זוכה שם לייצוג.

(ואגב, יש לי הדפסים של מלה שקניתי בגלריה של 'מלאכת מחשבת' ואני מעוניינת למכור. הם חתומים וממוספרים.
לאחרונה ממש אמרה לי עובדת בגלריה הנ"ל שהיום מלה כנראה לא יוצרת - היא אמורה להיות מבוגרת מאד מאד וכמעט אין יצירות שלה המוצעות למכירה.)

עוד אמנית שיכולה לקלוע לטעמך - ברכי הורן. יש לי בסלון תמונה שלה (כמובן רק הדפס), מאד מיוחד. אבקש מבעלי לצלם בל"נ כך שתוכלי להתרשם. היא מוכרת אורגינלים והדפסים על קלף עם קצת הטבעות זהב, דברים מאד מיוחדים.
אני אשמח לראות גם את הציורים של מלה וגם את של ברכי הורן - תודה !

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

קבצים מצורפים

• ברכי הורן.JPG
    11.9 MB · צפיות: 274
  • ברכי.JPG
    11.4 MB · צפיות: 181
  • מלה 1.JPG
    11.7 MB · צפיות: 167
  • מלה 2.JPG
    10.4 MB · צפיות: 138
  • מלה 3.JPG
    11.5 MB · צפיות: 130

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הזכוכית יצאה יקר, (קליר, מחוסמת ומלוטשת בצדדים) 490 ש"ח. ה"סטנדורף" (ה'מחזיקים' שלו בקיר), עלו גם 100 ש"ח, הקלף עולה - וכמובן השימוש בציור. אם מעניין אתכם אוכל להרחיב באישי.
צפה בקובץ המצורף 382678
פנו אלי כמה בעקבות האשכול.
ייתכן ותתארגן רכישה קבוצתית.
-- הדפס איכותי על קלף 70/50 --
למעוניינים פרטים באישי.

0001643.jpeg
0001740.jpeg

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@גרפוטו , אולי אפשר להדפיס משהו כזה ^ על זכוכית, כשהרקע נשאר שקוף?

א י ל ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צפה בקובץ המצורף 382678
חתיכת הקפצה... סליחה מראש!
מאיפה קנית את התמונה? או סגנון כזה?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
חתיכת הקפצה... סליחה מראש!
מאיפה קנית את התמונה? או סגנון כזה?
סיפור ארוך.
אוכל לתת פרטים (באישי) של הבעלים על היצירה.
אבל כיום, ניתן לעשות דברים יפים פי כמה באמצעות בינה מלאכותית.
בסגנון הזה ועוד יפה יותר.
אבל בהחלט זה אחד הציורים היפים שאני מכיר.

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה האתר של מלאכת מחשבת

א י ל ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סיפור ארוך.
אוכל לתת פרטים (באישי) של הבעלים על היצירה.
אבל כיום, ניתן לעשות דברים יפים פי כמה באמצעות בינה מלאכותית.
בסגנון הזה ועוד יפה יותר.
אבל בהחלט זה אחד הציורים היפים שאני מכיר.
בינה מלאכותית זה גדול!! אני גם חשבתי על זה, אבל אין לי מושג באתרים של הבינה מלאכותית, וצריך מנוי וכו' וכו'
צריך מישהו ש'שוחה' בתוך זה, לא כל אחד יכול, אני צודקת?

יש לך איך לכוון אותי, או להפנות למישהו שעושה?
זה אחלה רעיון ליצור כמה תמונות יודאיקה ולמכור כי המחירים מטורפים בחוץ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה