מחפשת תחפושת שוקולטירית שהיתה פה

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני מחפשת לראות השראה לתפושת זו וכן איך אפשר להכין לבד או איפה אפשר למצוא פרלינים מדומים
ואיזה סוג מגש או דוכן כדאי להכין?
אם יש לכם תמונות אשמח מאד

האיה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא ממש מה שעלה פה אבל בהשראת...
הפרלינים זה קלקר עטוף בסול שמגהצים ומיד מלבישים על הקלקר (טכניקה ממש קלה אבל הייתי צריכה הרבה נסיונות עד שהבנתי איך לעבוד איתו שיצא יפה)
אגב אחרי הגיהוץ הצבע החום הדהוי של הסול הופך למבריק שנראה ממש שוקולדי.
20200308_073207.jpg

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
זה של השוקולד מאיפה מצאת את המגרות השקופות ששמת שם את השוקולדים, התחפושת ממש מיוחדת
וחוץ מזה מחפשת רעיון למשלוח מנות בנושא שוקולד, מחכה לשיתוף אם יש לכם
כי אם אני צריכה להזמין קופסאות או דברים מאלי אקספרס זה ממש על הימים עכשיו שיגיע עד פורים

האיה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואוו! אולי תסבירי על הטכניקה של הדבקת
הסול? נורא מתחשק ללמוד איך עושים זאת.

בכיף,
היתה כאן משהי אלופה שאני לא זוכרת מי היא לצערי, שעובדת בזה והסבירה את הרעיון מאד מפורט. וראיתי גם פעם סרטון אז חיברתי...
בעקרון, הסול בגיהוץ נהיה דק וגמיש אבל צריך לעבוד במהירות כי הוא מתקרר מהר פשוט גזרתי רבועים בגודל שיעטוף את החצי כדור קלקר גיהצתי עם נייר עליו ומיד הלבשתי על הכדור שיקבל את הצורה שלו אחרי כמה שניות זה מתקרר וגזרתי את השאריות ומעל סתם קשקשתי.
(ועוד טיפ, הנחתי את הכדור על קופסה של כדורי אקמול זה בדיוק אותו קוטר וכך היה קל יותר להניח את הסול במדיוק בלי שיהיה גלים בזכות הגובה)
הסלסול הוא מרצועה דקיקה שגיהצתי ומיד גלגלתי על עפרון...
אפשר ליצור עם זה עולמות אני תכננתי ממש להתקשקש (התרפיה השנתית שלי...)
אבל ב"ה הייתי עם תינוק פחות מחודש שדרש את שלו...

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שתי בנותי התחפשו לרעיון זה.
בהחלט נעזרתי בהסברים המצויינים שהיו כאן בפרוג.
תכננתי הרבה אבל בסוף הלכתי על הדפסה והדבקה.
מגש פטיפורים.jpg
המגש של הפטיפוריות.jpg

הסינר הוא סינר חד פעמי מחנות יצירה. עלה 3 ש"ח. הדבקתי לו אל-בד לבן בקיווצים מלמטה. מאוד שידרג.

סיבוב ראשון

משתמש פעיל
אני גם חיפשתי לזה שנה שעברה.
את הפרלינים עשיתי משוקולד אמיתי-צימקאו חום ולבן ששמתי בתבניות סיליקון.
את הפרלינים שמתי במנג'טים קטנים חומים (הדבקתי עם שוקולד מומס) וחלק בקופסאות מחולקות שמוכרים בחנויות חד"פ.
את הכל הדבקתי למגש וסגרתי עם שקף לויטרינה.
מצרפת תמונות.
3.PNG

2.PNG

סחלבית

משתמש מקצוען
אני גם חיפשתי לזה שנה שעברה.
את הפרלינים עשיתי משוקולד אמיתי-צימקאו חום ולבן ששמתי בתבניות סיליקון.
את הפרלינים שמתי במנג'טים קטנים חומים (הדבקתי עם שוקולד מומס) וחלק בקופסאות מחולקות שמוכרים בחנויות חד"פ.
את הכל הדבקתי למגש וסגרתי עם שקף לויטרינה.
מצרפת תמונות.
צפה בקובץ המצורף 807806
צפה בקובץ המצורף 807805
מ ה מ ם ! !

סחלבית

משתמש מקצוען
תעלו עוד תמונות/ הדרכות...
גם אני מתעניינת בזה השנה. לתחפושת קונדיטורית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה