מידע שימושי מחפשת תחליף לנטפרי

מצב
הנושא נעול.

tbh

משתמש מקצוען
ומה יעשה אדם שרוצה סינון איכותי אך יש לו כמה צרכים אינדוודואלים מוכרחים?
וזה המסקנה של האשכול הזה-
אין לאדם כזה מה לעשות.
זה כמו להתלבט בחנות בין מידת נעליים קטנה מדי למידת נעליים גדולה מדי, כשאין חצי. זהו, תבחרו. אתם רוצים ללכת עם נעליים קצת לוחצות או נעליים שנופלות? אין באמצע.
מי שרוצה לבוא ולבנות סינון כזה, יבורך כמובן.
הבעיה שיש בזה כמה תנאים-
*צריך סינון תמונות אנושי (כי כבר ראינו שבחברות שלא ככה... ד' ישמור)
* צריך וואטסאפ, אבל מסונן. יוטיוב, אבל מסונן. לינקדין, מסונן, והאמת עדיף גם פייסבוק מסונן.
* עדיף שיהיה חברה שנוצרה בשביל כסף בלבד, כדי שיוכלו לשלם לה יותר בשביל צרכים אישיים של לקוח.
*מצד שני, לא רוצים שיהיה למטרות רווח, כדי שהבחור חמד שלך לא יצליח לשכנע אותו בדברים שלא מתחשק לך
* זה צריך לעבור אישור רבנים
*שיתוף קבצים פתוח לכל מי ש'צריך את זה לעבודה'. וגם לכל מי ש'צריך לצרכים אישיים'. אבל שיהיה חסום לסרטים. אבל פתוח לשיעורי התעמלות, כמובן שרק האישה תראה.
*שיוכלו לחתום שאת אישה (אגב, בקטע הזה לנתיב יש פתרונות, לא?)

בקיצור, זה פיתוח מטורף, ומי שעושה את זה למטרות רווח- צריך הרבה כסף להשקעה הראשונית, ואם לא יצליח- הרבנים לא יאשרו, או שיהיה שם תלונות גם כן- סתם הפסיד. כך שאין הרבה שמוכנים לעשות את זה.
ומי שעושה את זה לא למטרות רווח- הוא יהיה בדיוק כמו @mat , מחמיר עד קצה גבול היכולת, כי מי שעושה לשם שמיים, לא מתפשר.

פלניא אלמוני

משתמש רשום
יתירה מזאת.
דיווח לא אמור להביא לחסימה חד משמעית.
הוא אמור להביא לבדיקה ובהתאם לכך להחלטה האם לחסום או לא.
ועל סמך מה החלטתם שזה לא נבדק הייתם פעם בביקור במחלקת דיווחים בנטפרי?
ניסיתם פעם לדווח על משהו וראיתם שזה נחסם בלי חשבון
סתם ללכלך זה ממש קל אבל לא צריך לשקר במצח נחושה בלי לבדוק את העובדות לפי התגובה שלכם אני חושש שאף פעם לא גלשתם בנטפרי

גלינג

משתמש סופר מקצוען
לצערי הגדול, לאחר שנים של הצלחה מדהימה, נטפרי לאחרונה החלו להגזים.
אני לא יודעת מי אחראי שם על ההחמרות האחרונות, אבל כואב לי שסינון כ"כ מוצלח יתחיל לאבד לקוחות בגלל כמה החמרות שלא מאפשרות לי וללקוחות נוספים להמשיך להנות מהסינון שלהם.
סינון רובוטי מעצבן ומענה אנושי לא אנושי בעליל...
(במקביל - נפתחו לי לאחרונה תמונות של נשים וכו' - דבר שלפני כן לא היה!). פתאום אין עם מי לדבר ולהסביר, פתאום הלקוניות והשרירותיות בדברים שלא עליהם חתמו - הפכו ללא נחמדים ונעימים
חסימות הקבצים שלהם נהיו היסטריות
אבל מכאן ועד מסע חתחתים בדרך לצפייה באיזה קורס
למה הם הורסים את המפעל המדהים הזה?
חיב להשתמש במערכות שמשתפות קבצים הם פשוט זורקים אותנו מהסינון שלהם.
הסינון נהיה גרוע, ובעיקר בשעות הערב
כאילו מישהו שם למעלה חושב שאנשים עובדים עד 4, ואח"כ - שיחכו לבוקר

סינון תמונה לקח לי אתמול 25 דקות, וזה מקרה ממש טוב!!
ע"פ מודל העונש של נטפרי,
כך שבכל מקרה קוטר זה לא.
בשבילך בדקתי רק את 2 העמודים הראשונים.
תשפטו..

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
ועל סמך מה החלטתם שזה לא נבדק הייתם פעם בביקור במחלקת דיווחים בנטפרי?
ניסיתם פעם לדווח על משהו וראיתם שזה נחסם בלי חשבון
סתם ללכלך זה ממש קל אבל לא צריך לשקר במצח נחושה בלי לבדוק את העובדות לפי התגובה שלכם אני חושש שאף פעם לא גלשתם בנטפרי
בדקתי את זה וראיתי שזה נחסם בגלל דיווח.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אחד הדוברים הלא רישמיים של נטפרי באותם ימים (כמעט 6 שנים אחורה..)

אסתר כהן1

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מעריכה מאד את נטפרי ואת פועלם!
אבל כן יש כמה בעיות שקיימות דווקא בדברים שהם צרכי עבודה ברורים כמו חסימות בשירותי ענן של azure,
מסתבר שהבעיה הזאת קיימת בעוד שרותי ענן כמו google ו AWS.
עד כה שלחתי בכל פעם בקשה נפרדת לכל שירות(vm, appservice, DB וכו) ובד"כ פתחו לי די מהר,
אבל לא את כל שירותי הענן... ישנם דברים שעדיין חסומים ללא אפשרות פתיחה אפילו אישית...
אני אשמח לשמוע אם יש עוד אנשים שנתקלו בבעיה הזאת, ואולי אם יהיו כאן כמה יהיה לנטפרי זמן לחשוב על פתרון הולם?
אני נתקלתי בבעיה הזאת ב AWS, ולי דווקא קשה להגיד שפתחו די מהר (3 שעות, ובאמצע יום עבודה כשאני חייבת את זה דחוף זה הרבה)

קווארק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פעם עשירית (ואחרונה)
מי שבאמת אוהב נטפרי ורק זקוק לפתרון.
עושה הכל! מלבד לקטר על כך בפרוג
מי שרק מקטר בפרוג ולא עושה כלום לא רוצה/אוהב/אין על נטפרי.
לא רואה קיטורים סתם,
רואה רצון אנושי לתקן ולהשביח את המוצר שנקרא נטפרי.
דווקא בזה טוב שיש את פרוג, שאנשים שמפריע להם בהתנהלות כל מיני דברים בחסימה רואים שהם לא לבד, ויש כח של ציבור.
רק להזכיר-נטפרי הוקם בדיוק באותו אופן, אנשים שרצו סוג של סינון מסויים שלא היה, והתלוננו כאן, והכל היסטוריה

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אין לאדם כזה מה לעשות.
זה כמו להתלבט בחנות בין מידת נעליים קטנה מדי למידת נעליים גדולה מדי, כשאין חצי. זהו, תבחרו. אתם רוצים ללכת עם נעליים קצת לוחצות או נעליים שנופלות? אין באמצע.
הבעיה שיש בזה כמה תנאים-
*צריך סינון תמונות אנושי (כי כבר ראינו שבחברות שלא ככה... ד' ישמור)
* צריך וואטסאפ, אבל מסונן. יוטיוב, אבל מסונן. לינקדין, מסונן, והאמת עדיף גם פייסבוק מסונן.
* עדיף שיהיה חברה שנוצרה בשביל כסף בלבד, כדי שיוכלו לשלם לה יותר בשביל צרכים אישיים של לקוח.
*מצד שני, לא רוצים שיהיה למטרות רווח, כדי שהבחור חמד שלך לא יצליח לשכנע אותו בדברים שלא מתחשק לך
* זה צריך לעבור אישור רבנים
*שיתוף קבצים פתוח לכל מי ש'צריך את זה לעבודה'. וגם לכל מי ש'צריך לצרכים אישיים'. אבל שיהיה חסום לסרטים. אבל פתוח לשיעורי התעמלות, כמובן שרק האישה תראה.
*שיוכלו לחתום שאת אישה (אגב, בקטע הזה לנתיב יש פתרונות, לא?)

בקיצור, זה פיתוח מטורף, ומי שעושה את זה למטרות רווח- צריך הרבה כסף להשקעה הראשונית, ואם לא יצליח- הרבנים לא יאשרו, או שיהיה שם תלונות גם כן- סתם הפסיד. כך שאין הרבה שמוכנים לעשות את זה.
ומי שעושה את זה לא למטרות רווח- הוא יהיה בדיוק כמו @mat , מחמיר עד קצה גבול היכולת, כי מי שעושה לשם שמיים, לא מתפשר.
ראשית- יש מקרים שנטפרי מאשרים חריגות.
כנראה בעיקר בעבר ועל זה היה חלק מהבקורת שהושמעה כאן.
שנית- מתוך נקודת הנחה שלנטפרי ענין, מטרה וזכות להביא אינטרנט מסונן למי שזקוק לכך, והיות ויש לא מעט אנשים שנואשים לכך אך יש להם צורך בהתאמה ספיצפית הם באים בבקשה: "אנא, עזרו לנו להשאר מסוננים. אנחנו לא רוצים לעזוב. כי החלופות לא מספיק מוצלחות, אבל יש לנו צרכים".
יתכן ולעיתים אופן הניסוח אינו משקף את זה בכ"א זה מה שאני הצלחתי להבין מהדברים.
שלישית- נראה שגם ל @mat יש ענין להקשיב לבקורת וללמוד ממנה. אז למה לסתום את הפה לאנשים?

נערך לאחרונה ב:

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אין לאדם כזה מה לעשות.
ולכן נשארים בנטפרי.
אבל אם אני בחנות נעליים ומחפשת נעל מאד יפה שקיימת רק במידה שונה - אני אברר עם המוכר אם יש סיכוי להזמין מסניף אחר/ לבדוק אם נותר בחברה דגם כזה במידה שלי. נכון? זה בדיוק מה שעושים כאן האנשים. מבררים איך אפשר ליהנות החסימה המשובחת של נטפרי מבלי שאיכות עבודתם תיגרע

גלינג

משתמש סופר מקצוען
לא רואה קיטורים סתם,

גלינג

משתמש סופר מקצוען
יופי, ואם טוענים שהיחס של נציג אנושי הוא רובוטי - חזרנו לאותה נקודה...
דיווח נשלח לנציג אחר באופן אוטומטי ללא קשר למענה בפניות.
בעבר פניתי ולא קיבלתי התייחסות. אולי זה היה מייל אחר שהופניתי אליו? אולי. מאמינה שזו היתה תקופת קורונה ומטבע הדברים היתה עמוסה יותר
לסיכום. בעבר פניתם למייל אחר ולא נענתם. והאשכול הזה עזר שקיבלתם את המייל הישיר של @mat
אולי תשתפו אותנו מה הייתה התשובה שלו?

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
הוא כתב שהוא מאד שמח לביקורת.
אבל כזו שבונה-נשלחת במייל פרטי...
אין בעיה. הוא יקבל גם בפרטי.
המטרה של האשכול זה לא להוציא אויר אלא להבין האם יש אנשים נוספים שנתקלו בבעיות והיו רוצים שינוי.

פלניא אלמוני

משתמש רשום
דיווח גורם לחסימה זמנית עד לבירור של נציג אנושי.

אני אומר לכם מידיעה אישית (אני כן מדווח לפעמים בנטפרי) שדיווחים לא נחסמים אוטומטית גם לא באופן זמני זה עובר בדיקה לעומק ולפעמים נחסם רק חלקים מסויימים ולפעמים בכלל לא.
אין שום הוכחה מהציטוט שהביאו למעלה מMAT לטענה שזה נחסם בלי בדיקה ובלי בדיקת אפשרות לחסימה חלקית

לעניות דעתי

משתמש פעיל
ולכן נשארים בנטפרי.
אבל אם אני בחנות נעליים ומחפשת נעל מאד יפה שקיימת רק במידה שונה - אני אברר עם המוכר אם יש סיכוי להזמין מסניף אחר/ לבדוק אם נותר בחברה דגם כזה במידה שלי. נכון? זה בדיוק מה שעושים כאן האנשים. מבררים איך אפשר ליהנות החסימה המשובחת של נטפרי מבלי שאיכות עבודתם תיגרע
מבררים, וקצת מקטרים..

לקטר זה בסדר, אבל כדאי לחדד שהקיטור הוא על שירות של החברה, ולא חלילה קיטור על עצם הסינון והצורך בו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה