מחפשת קופירייטרית מתחילה

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אצטט משפט שאמר לי לקוח חכם.
אם זה יצא טוב, זה שווה לי יותר מאלף שקל. ואם לא, זה לא שווה לי גם מאה שקל.

orit28c

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
ומי אמר שב100 שקל זה לא ייצא טוב? יש הרבה מוכשרים בתחילת דרכם שרק צריכים את ההזדמנות ואני מכונה לתת אותה..
אם לא היה את הלקוח הזה שהיה מוכן לתת לי הזדמנות ולשלם לי מחיר נמוך כי אני מתחילת דרכי.. הייתי היום שכירה.. ומרוויחה כמתחילה גם אחרי כמה שנות וותק..
אז הלקוח אולי חכם אבל לא תמיד צודק..

orit28c

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
ודרך אגב, הלקוח הראשון שלי מאוד מרוצה מהעבודה שעשיתי לו.. והוא לא מפסיק להמליץ..

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
מתחילים עושים טעויות של מתחילים. אין מה להכחיש את זה.
אבל גם אי אפשר להתעלם מזה שהם ניגשים לעבודה עם המון מוטיבציה להשקיע,
עם לוח נקי להבריק ולחדש, והרבה נכונות להקשיב ולתקן.
ואי אפשר להתעלם גם מזה שבעלי ניסיון גם יש לפעמים טועים.
אבל מה.
בעלי ניסיון טועים הרבה פחות, מדייקים הרבה יותר, לא יחזרו אצלכם על טעות שכבר ניסו על משהו אחר, ומרגישים באצבעות בלי יכולת להסביר למה משהו אחד יעבוד טוב ומה לא יעבוד בכלל
וכן, גם יהיה להם את הגב להתווכח אתכם על משו שממש מדבר עליכם אבל בטביעת העין המקצועית שלהם לא נכון.
והלקוח החכם שאמר: "אם זה יצא טוב, זה שווה לי יותר מאלף שקל. ואם לא, זה לא שווה לי גם מאה שקל", הוא חכם בתנאי שאמר את זה ממקום של: הוא יודע כמה יש לו להשקיע, וכמה יכול לו להרוויח.
בתנאים אחרים יכול להיות שכדאי לו להתנסות על מתחיל.

בקצרה:
מתחיל שווה פחות מבעל ניסיון. נקודה. לא תמיד צריך את היותר שווה. נקודה.

orit28c

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
מתחילים עושים טעויות של מתחילים. אין מה להכחיש את זה.
אבל גם אי אפשר להתעלם מזה שהם ניגשים לעבודה עם המון מוטיבציה להשקיע,
עם לוח נקי להבריק ולחדש, והרבה נכונות להקשיב ולתקן.
ואי אפשר להתעלם גם מזה שבעלי ניסיון גם יש לפעמים טועים.
אבל מה.
בעלי ניסיון טועים הרבה פחות, מדייקים הרבה יותר, לא יחזרו אצלכם על טעות שכבר ניסו על משהו אחר, ומרגישים באצבעות בלי יכולת להסביר למה משהו אחד יעבוד טוב ומה לא יעבוד בכלל
וכן, גם יהיה להם את הגב להתווכח אתכם על משו שממש מדבר עליכם אבל בטביעת העין המקצועית שלהם לא נכון.
והלקוח החכם שאמר: "אם זה יצא טוב, זה שווה לי יותר מאלף שקל. ואם לא, זה לא שווה לי גם מאה שקל", הוא חכם בתנאי שאמר את זה ממקום של: הוא יודע כמה יש לו להשקיע, וכמה יכול לו להרוויח.
בתנאים אחרים יכול להיות שכדאי לו להתנסות על מתחיל.

בקצרה:
מתחיל שווה פחות מבעל ניסיון. נקודה. לא תמיד צריך את היותר שווה. נקודה.
מסכימה עם כל מילה שלך..
ובכל זאת זה מה שמתאים לי כרגע לכיס שלי וגם הדרישה שלי לא כל כך גבוה אני רק צריכה עזרה קצת במלל ואיך נכון לשווק את זה אני לא חושבת שמתחיל לא יכול להתמודד עם מה שאנינ רוצה...

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אני מעריך מאוד את הנכונות שלך לתת צ'אנס למתחילים. גם אני נזקקתי לזה כמו כולם.
רק אמרתי שאם השיקול הוא נטו כלכלי אז לא תמיד זה באמת משתלם.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לא לכל חומר צריך את המקצוען
יש מספיק חומרים שדי להם במתחילים מוכשרים.

אינו דומה פלייר שעות פתיחה מחודשות בחנות הירקות השכונתית
לקמפיין מכירה סינית לעמותת עזר מירושלים.

orit28c בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה