עזרה מחפשת צימר איכותי מפנק לזוג .

מצב
הנושא נעול.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
עניין המצלמות קיים ואף מתנהלת תביעה מול בעל צימר שחיטט במצלמות...

איך נזהרים מזה ? מתארחים במקום מוכר או שרוכשים מכשיר לזיהוי מצלמות...

פוקוש

משתמש מקצוען
במציאות דורנו ישנם חולי מציצנות לא מעטים. והם מתרצים זאת כמצלמות אבטחה למקרי חירום.
ישנם מצלמות כל כך נסתרות שמי שלא מכיר בחיים לא יחלום שהן קיימות. לדוגמא: יש ברב שקע חשמלי. יש במנורת ליבון רגילה במנורה שבתקרה. יש בשלט רכב. יש במצית סיגריה תמימה. יש בקולב תמים. יש בקסקט. יש בעט שבמראה רגיל. ויש בראש יואסבי תמים. יש במשקפיים אלגנטיות רגילות. ויש מאחורי כפתור זקט תמים. ראיתי מוצרים אלו במו עיני וניתנים לרכישה בעלי אקספרס בגרושים.

הרז

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במציאות דורנו ישנם חולי מציצנות לא מעטים. והם מתרצים זאת כמצלמות אבטחה למקרי חירום.
ישנם מצלמות כל כך נסתרות שמי שלא מכיר בחיים לא יחלום שהן קיימות. לדוגמא: יש ברב שקע חשמלי. יש במנורת ליבון רגילה במנורה שבתקרה. יש בשלט רכב. יש במצית סיגריה תמימה. יש בקולב תמים. יש בקסקט. יש בעט שבמראה רגיל. ויש בראש יואסבי תמים. יש במשקפיים אלגנטיות רגילות. ויש מאחורי כפתור זקט תמים. ראיתי מוצרים אלו במו עיני וניתנים לרכישה בעלי אקספרס בגרושים.
והאיכות שלהם לא שווה אפילו את הגרוש הזה

הרז

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודע עם איזה מוצר נפלת. אני הכרתי איכותיים
פיתחת פעם תמונות מזה?
בתור אחת שעובדת בחנות פיתוחי תמונות כבר הרבה זמן
אני יכולה להגיד לך שעוד לא נתקלתי בתמונה אחת איכותית ואפילו עם קצת איכות שיצאה מזה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בדקתם מה המצב בבקתות היפניות?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
חחח
נשמע לקוח מאיזה ספר של השירות החשאי...

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חחח
נשמע לקוח מאיזה ספר של השירות החשאי...
נשמע, אבל אמיתי לגמרי!
וזה לא רק זה, אני שמעתי (מקור אמין לגמרי) על חלון שהיה מוסתר ולא ממש ראו אותו בצד של הבריכה, במיוחד לא התאמצו, אבל הוא איפשר לבעל הצימר צפיה חופשית...
וזה אכן בעיה רצינית, ששם מנעה ממני לצאת מספר פעמים, דורש בדיקה רצינית לפני שסומכים.
בהנאה לכולם.

יוכית

משתמש צעיר
שמעתי על כך כ
שמעתי (אולי בפורום כאן, לא זוכר) שיש הרבה צימרים שמצהירים על פרטיות, ובפועל יש מצלמות נסתרות או משהו דומה לזה שאפשר להסתכל דרכם (למשל, בעה"ב וכדו'...).
מה יש לציבור כאן להגיד על זה?
כי אם אין שחר לדברים (למרות ששמעתי על מקום מסוים שיודעים שזה ככה שם), אז אנחנו גם רוצים ללכת לצימר, אני פשוט כל הזמן נרתע בגלל זה.

-מקווה שלא הסטתי את הנושא-
צריך לבדוק היטב
גם אני שמעתי על כך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה