התייעצות מחפשת מקום להדפיס אלבום דיגיטלי, משהו איכותי אבל לא יקר

ריקי שי

משתמש פעיל
בטח כבר ענו על זה הרבה- גם קישורים לשרשורים שענו על השאלה הזו זה טוב.
אין מגבלת מקום, לא אכפת לי לעשות משלוח, כן חשוב לי שעד כ"א שבט (יום הנישואין של הזוג שאנחנו עושים להם בהפתעה אלבום חתונה, כי בזמנו היו תקלות ואין להם אלבום)- יהיה מוכן ושיהיה איכותי מאוד, בכל זאת- אלבום חתונה...
ומה אתם אומרים על WOW או LOPA?

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אבי אלבומים - פצצה של הדפסה!
זריז, איכותי בטירוף, מחירים נוחים ואדיב מאוד.
אני שולחת הדפסות רק אליו מרוצה מאווווווד.
08-9330906

ריקי שי

משתמש פעיל
פוטו סטודיו בירושלים, מספר אחד באיכות !!
אפשר מספר טלפון או משהו כדי ליצור איתם קשר?

אבי אלבומים - פצצה של הדפסה!
זריז, איכותי בטירוף, מחירים נוחים ואדיב מאוד.
אני שולחת הדפסות רק אליו מרוצה מאווווווד.
08-9330906
הוא שלח לי מחירון, אבל זה נשמע לי יקר ממש, מחיר בסיס של יותר ממאה שקל רק על עצם האלבום ועוד על כל דף?
או שלא הבנתי נכון את המחירון?

נערך לאחרונה ב:

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הוא שלח לי מחירון, אבל זה נשמע לי יקר ממש, מחיר בסיס של יותר ממאה שקל רק על עצם האלבום ועוד על כל דף?
או שלא הבנתי נכון את המחירון?
מה פתאום?
על איזה אלבום ביררת?

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר הסבר?
מה הכוונה מחיר בסיס?
משלמים מחיר בסיסי על הכריכה, ואז תוספת על כל עמוד.
לדוגמא,
אלבום בוק עם 14 דאבלים: 70 ש"ח בסיס + 7 ש"ח כפול 14 עמודים. יוצא ביחד 170 ש"ח לכל האלבום, שזה מחיר פצצה!
אין לי מניות אצלו, כן? ;)

tamar_ya

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
משלמים מחיר בסיסי על הכריכה, ואז תוספת על כל עמוד.
לדוגמא,
אלבום בוק עם 14 דאבלים: 70 ש"ח בסיס + 7 ש"ח כפול 14 עמודים. יוצא ביחד 170 ש"ח לכל האלבום, שזה מחיר פצצה!
אין לי מניות אצלו, כן? ;)
הבנתי, תודה!
איך בוחרים כריכה? יש לו אתר?

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הבנתי, תודה!
איך בוחרים כריכה? יש לו אתר?
יש לו המון סוגים.
אני יכולה לשלוח לך במייל תמונות שאני צילמתי של כל מיני כריכות, אין לי מושג אם יש לו אתר.

ביצועיסטית

משתמש פעיל
מצטרפת להמלצות על WOW
יצא מדהים כמה פעמים שהדפסתי שם (לא רק אלבומים)
צבעים יפים וחיים.
איכות טובה והגעה בזמן המיועד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה