• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

מחפשת למי לתת צדקה

גליתא

משתמש פעיל
יש לי סכום כסף גדול שהצטבר אצלי לתת לצדקה. העניין הוא שאני רוצה לתת למישהו שבאמת צריך ובעיקר יותר נזקק ממני.
אני יודעת שתגידו תלכי לועד הרבנים או לקופת השכונה אבל זה בעיה בשבילי. אין לי אמון במערכת - מחפשת נזקק אמיתי מחוץ למערכת.
איך ניתן למצוא? יש רעיונות?

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תתני למשפחה אברכית שאת מכירה
לא חסר משפחות שזקוקות לכל שקל..
בעל אברך ..
אישה שמרוויחה קצת..
או לחילופין משפחות שמתמודדות-
עם כל קושי שהוא
בין אם זה רפואי וכו
אולי שכנים בבנין או משהו כזה..
אם תחפשי תמצאי מלא סביבך..
תזכי להיות מהנותנים תמיד!

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
יש לי סכום כסף גדול שהצטבר אצלי לתת לצדקה. העניין הוא שאני רוצה לתת למישהו שבאמת צריך ובעיקר יותר נזקק ממני.
אני יודעת שתגידו תלכי לועד הרבנים או לקופת השכונה אבל זה בעיה בשבילי. אין לי אמון במערכת - מחפשת נזקק אמיתי מחוץ למערכת.

יש לי מישהוא שעונה על הקריטריונים שלך ופי כמה מכך...
איך אפשר ליצור אתך קשר?

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
ירבו כמותך בישראל!!

ואני חושבת שאת כבר לא מחפשת עם הרעיונות שנתנו פה...

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש מקומות שהקופה השכונתית היא משהו שאפשר לסמוך שזה מגיע למי שצריך והגבאים ישרים והגונים ואז מקיימים בהידור "עניי עירך קודמין"
אבל אם את מכירה מישהו במשפחה שזקוק ברור ש"עניי ביתך קודמין"
בהצלחה ויישר כח
ושאלו יהיו ההתלבטויות שלך ושל כולנו , אמן

לאה.ש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני מכירה משפחה של 14 נפשות האבא אברך לאמא קשה מאוד לתפקד האבא עובד בנוסף בספרות סתם והאח הגדול גם משתדל להיכנס לספרות סתם כדאי להתחיל לעזור בפרנסה ויש להם ילדה בת 22 שכניראה מתחתנת בעוד כמה חודשים אם את רוצה אפשר לדבר על עוד פרטים במייל שלי leashushan13 ואז gmail.com@

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אשמח מאוד לענין אותך במשפחה שאני מכירה ממש מקרוב, ואני אוספת לה כרגע, שתמיד ככה היתה על סף קו העוני (מתחת..) ועכשיו עם הקורונה ממש נשבר מטה לחמה לגמרי. קופת השכונה משתדלת לעזור לה, אבל הצרכים גדולים.
אשמח להרחיב לך במייל odmails0, בגמייל.

stbar

משתמש מקצוען
אם את מעונינת- בעלי פתח כולל מוצאי שבת לאברכים בני תורה-
מוצאי שבת זה זמן שאין הרבה תורה בעולם- בתקופה זו מטבע הדברים לא נכנסו מספיק תרומות-
כמובן שגם יזכירו את שמך אחרי הלימוד
פרטי התקשרות במודעה.
1590387511847.png

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
@גליתא עוד רלוונטי?
לא נעים להיחשף, אך אם זה יועיל אני חייבת...
לצערי במשפחתי הקטה יש כרגע קושי לא פשוט. אבי נפטר בליל הסדר ואמי עברה אירוע מוחי בשבת הקודמת ומאושפזת עם שיתוק והפרעה בדיבור...
יש לנו ים מסחרר של הוצאות...החל בשיקום שלה וכלה באחי הקטנים שנותרו ללא משען ומשענה. אוכל, ביגוד וכד'...
זה לא סיפור שילך לקופת העיר כיון שהמשפחה לא חרדית קלאסית, אך בהחלט זקוקה לעזרה.
אם שיקום רפואי/ עזרה ליתומים זה בקריטריונים שלך...צרי קשר במייל:TAMARHARIR בג'ימייל.

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
בס"ד

אני מכיר אברך כזה שחייב הרבה חובות אחרי נישואי 2 ילדים ב9 חדשים ובר מצוה ולידה של בן ויש לו מקצוע ביד וזה מפריע לו ללמוד ולעבוד
כתוב ברמב"ם שהמצווה הכי גדולה זה לעזור לאנשים לשקם אותם שיוכלו לעבוד
יש לי עוד הרבה פרטים אבל רק באישי
תוכלו לשלוח איימל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ואנ ייחזור אליכם
אנא אנא זה מצוה גדולה

גליתא

משתמש פעיל
תתני למשפחה אברכית שאת מכירה
לא חסר משפחות שזקוקות לכל שקל..
בעל אברך ..
אישה שמרוויחה קצת..
או לחילופין משפחות שמתמודדות-
עם כל קושי שהוא
בין אם זה רפואי וכו
אולי שכנים בבנין או משהו כזה..
אם תחפשי תמצאי מלא סביבך..
תזכי להיות מהנותנים תמיד!
זה מה שאני מחפשת. שתבינו גם אנחנו משפחה אברכית. בעלי לומד ואני עובדת שכר מינימום בקושי. אבל דווקא בזמן הקורונה הקב"ה שלח בניסי ניסים סכומים שלא היינו מדמינים. והחלטנו לתת סכום נכבד לצדקה. ואני יודעת שאפשר לתת לכל אירגון וזה יחשב צדקה - אבל אנחנו מאוד רוצים לעזור למשפחה כזאת פשוטה שאין לה ואין מי שיעזור לה - כמונו.
תודה על כל העצות... הלוואי הלוואי שתמיד יהיה לתת אבל כרגע זה חד פעמי...

שושנית100

משתמש מקצוען
@גליתא עוד רלוונטי?
לצערי במשפחתי הקטה יש כרגע קושי לא פשוט. אבי נפטר בליל הסדר ואמי עברה אירוע מוחי בשבת הקודמת ומאושפזת עם שיתוק והפרעה בדיבור...
יש לנו ים מסחרר של הוצאות...החל בשיקום שלה וכלה באחי הקטנים שנותרו ללא משען ומשענה. אוכל, ביגוד וכד'...
אם שיקום רפואי/ עזרה ליתומים זה בקריטריונים שלך...צרי קשר במייל:TAMARHARIR בג'ימייל.
ה' ישלח לכם רפואה שלימה במהרה
ותנחומים.

אל תתיאשי מקופת העיר / ועד הרבנים,
בהחלט עוזרים גם למי שלא מוגדר חרדי
במיוחד אם יש בסביבתו חרדים (משפחתו)

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
זה מה שאני מחפשת. שתבינו גם אנחנו משפחה אברכית. בעלי לומד ואני עובדת שכר מינימום בקושי. אבל דווקא בזמן הקורונה הקב"ה שלח בניסי ניסים סכומים שלא היינו מדמינים. והחלטנו לתת סכום נכבד לצדקה. ואני יודעת שאפשר לתת לכל אירגון וזה יחשב צדקה - אבל אנחנו מאוד רוצים לעזור למשפחה כזאת פשוטה שאין לה ואין מי שיעזור לה - כמונו.
תודה על כל העצות... הלוואי הלוואי שתמיד יהיה לתת אבל כרגע זה חד פעמי...
עניי עירך קודמים!
אם יש לכם במשפחה מישהו כמותכם, משפחה אברכית, (גם אם הם לא ממש רעבים לפת לחם) - הם קודמים לכולם!
וגדו"י כבר פסקו שכספי מעשר צריך לתת להורים (אם הם נזקקים כמובן).

חני S

משתמש מקצוען
תנחומים!!
השארת אותי בלי מילים למול הכח...

מנסיון של קרובי משפחה תנסו בחסדי נעומי. גם הם לא כולם משפחה קלאסית חרדית ויודעת שעזרו להם יפה.
פשוט תספרי את הסיפור הזה,
אין מי שישאר אדיש!

אגב הם עורכים תיקון נפטרים בסכום חד פעמי (50 ש''ח) שלחתי אליהם כמה וכמה פעמים שמות
וחוץ מהטוב והנחת שפתאום הם הגיעו בחלום שמחים ומאירים
ראיתי ישועות גדולות כהבטחת המקובל הנודע הרב פתייה שהם יהיו בשמיים מליצי יושר בעדו.

בשורות טובות! :)

Sara10

משתמש פעיל
אם עדיין רלונטי...
יש לי במשפחה אברך
אשתו בקושי מכניסה
ואין להם כלום גם לא להוצאות בסיסיות
לדוגמה האבא עם נעליים מחוררות לגמרי בסוליה (מרגיש כל זכוכית או אבן, לא כ"כ מצליח ללכת נורמלי ברחוב....)
ועוד כדומה
לא כ"כ בא לי להרחיב כאן....
המייל שלי
tsl29037 בגי'מייל
תזכו למצוות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה