מידע שימושי מחפשת ילד חרדי למזרחיסט

מצב
הנושא נעול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
(y)זה מה שהתכוונתי כששאלתי

לכן אני חשבתי יותר סגנון דתי לייט כפי שהגדירה זאת @שרי :)
אני דמיינתי משהו עם מכנסי ג'ינס ואולי להשיג איזה חולצה עם איזה ווי או עם כדורגל
ואולי כאלו אוזניות קשת כזה על הראש
אבל חשבתי שיהיו רעיונות יותר טובים
כיפה סרוגה שטוחה שמוחזקת עם סיכה רגילה על הראש (לא סיכת סבתא), חולצה של שישיסט/שביעיסט/שמיניסט, מכנסי ג'ינס/דגמ"ח קצרות, סנדלי שורש בלי גרביים/סניקרס

שרי :)

משתמש פעיל
לא הייתי רוצה מלכתחלה לחפש לזה, רק מכל מיני אילוצים למיניהן זה התחפושת
השאלה שלי איך אני יכולה להבליט אותו כמזרחיסט דתי חוץ מכיפה קטנה צבעונית
אולי אביזרים כלשהן...
אשמח לרעיונות
אביזרים שמתאימים מאוד אבל פחות לתלמוד תורה
איזה כלבלב קטן עם חוט
ובכיס יציץ עיתון של מקור ראשון או עיתון בשבע

חני הסקרנית

משתמש צעיר
@שרי :) דווקא קניתי את הרעיונות שלך, הם מטורפים בשביל הסעודת פורים אצל ההורים :ROFLMAO: (חוץ מזה שאני צריכה להספיק להשיג את העיתונים...)
אלו רעיונות יש לך בשביל זמן חלוקת המשלוח מנות אצל חברים מהתלמוד תורה ?

טאבו

משתמש סופר מקצוען
@שרי :) דווקא קניתי את הרעיונות שלך, הם מטורפים בשביל הסעודת פורים אצל ההורים :ROFLMAO: (חוץ מזה שאני צריכה להספיק להשיג את העיתונים...)
אלו רעיונות יש לך בשביל זמן חלוקת המשלוח מנות אצל חברים מהתלמוד תורה ?
אפשר אולי להסתובב עם רמקול בלוטוס עם שירים בסגנון הרלוונטי (לא מכירה, אבל אולי שירי קרליבך מתאימים ואפשר לחפש ביוטיוב זמרים דתיים לאומיים עם שירים מתאימים)

שרי :)

משתמש פעיל
אפשר אולי להסתובב עם רמקול בלוטוס עם שירים בסגנון הרלוונטי (לא מכירה, אבל אולי שירי קרליבך מתאימים ואפשר לחפש ביוטיוב זמרים דתיים לאומיים עם שירים מתאימים)
@טאבו רעיון מבריק
אולי שיעלו את השירים לכאן ..;)
כך כולן ירוויחו מהתחפושת הזאת.... :LOL:

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
עריכה : בלת''ק

גוזמבות מכירים ????
היש לכם מזרחיסט דתי יותר מזה ?????;)
1678025279324.png

נערך לאחרונה ב:

חני הסקרנית

משתמש צעיר
@טאבו אשמח באמת לשירים ישראליים אבל בקובצי שמע שאני אוכל להעתיק לכרטיס ולחבר לרמקול
או שמישהי יודעת להפנות אותי איך אני משיגה כאלו שירים או שיש למישהי קובץ עם ניגונים כאלו (כמובן לי אין דרך להוריד ביוטיוב...)

נערך לאחרונה ב:

טלה

משתמש חדש
אחיינית שלי התחפשה ליוצאת גוש קטיף, חולצה כתומה, סטיקרים, חצאית צבעונית, קוקס, עגילים גדולות צבעוניות, שרשרת מפלסטיק, מלא צמידים מבד,
גיטרה עם מדבקות "יהודי לא מגרש יהודי", "את הרוח לא תשברו" וכו
היה נראה מושלם!
לא יכלו לראות שהיא חרדית מבית

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כדי להידמות לדמות מסוימת צריך להקצין את המאפיינים שלו (זה הבסיס לקריקטורה, למי שיודע)

אז אם מזרחיסט לכו על נוער גבעות... עם פאות שמקיפות את כל הראש מקצה לקצה... וכמובן גם:steps:

אני מניח כי קשה לסחוב מיצג ענק של העיר חווארה שרופה....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה