מחפשת המלצות למכונת כביסה טובה ולא יקרה

ט.ש.

משתמש פעיל
7/8 ק"ג.

היה לנו בעבר נסיון לא טוב עם מכונה מחברה מוכרת ואמינה שעבדה על כרטיס דיגיטאלי. היא התקלקלה לנו שנה אחרי שנה.
מחפשים עכשיו מכונה פשוטה עם כמה שפחות תקלות מהבחינה הזו.

נשמח להמלצות!

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממליצה על קונסטרוקטה, עם אחריות של החברה לשלוש שנים.

יש להם אחריות מלאה על כל חלקי חילוף, שרות מצוין.

אבל היא לא זולה

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ממליצה על קונסטרוקטה, עם אחריות של החברה לשלוש שנים.

יש להם אחריות מלאה על כל חלקי חילוף, שרות מצוין.

אבל היא לא זולה
יודעת על לקוחות קונסטרוקטה
שהמכונה קרעה להם את הבגדים

צדפית

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו השבוע מכונה כי התפרקה לה הדלת, (וגם סתם רצינו לחדש...)
והמליצו לנו על BOSH באמת טובה, ועלתה זול!!

עמ"י

משתמש צעיר
בוש גרמני סדרה 8 .
וואו.
מניסיון.
גם לי יש אותה
יחסית היא בסדר
אבל כמי שהיה לה את הבוש הקודם שנים, אני רואה הבדל גדול מאוד.
כל המכונות היום לא מי יודע מה איכותיות.
אם את לא קונה מכונה של מילה או משקיעה במכונת-על אחרת
אז תקני מותג פשוט יותר.
טכנאי שנתן לי המון מידע לפני שקניתי כעת את הבוש הנוכחית, אמר לי שהיום כמעט כל המכונות של בוש-קונסטרוקטה וכו', וכו', במחירי 1500-2200 שקלים, הן כמעט אותו דבר מבחינת איכות ואורך חיים, להוציא דגמים בודדים ולא מוצלחים.
בהצלחה לך ותיהני:)

מרים גגגגג

משתמש פעיל
גם לי יש אותה
יחסית היא בסדר
אבל כמי שהיה לה את הבוש הקודם שנים, אני רואה הבדל גדול מאוד.
כל המכונות היום לא מי יודע מה איכותיות.
אם את לא קונה מכונה של מילה או משקיעה במכונת-על אחרת
אז תקני מותג פשוט יותר.
טכנאי שנתן לי המון מידע לפני שקניתי כעת את הבוש הנוכחית, אמר לי שהיום כמעט כל המכונות של בוש-קונסטרוקטה וכו', וכו', במחירי 1500-2200 שקלים, הן כמעט אותו דבר מבחינת איכות ואורך חיים, להוציא דגמים בודדים ולא מוצלחים.
בהצלחה לך ותיהני:)
הבנתי שבבוש לאמומלץ לקנות 8 קילו
טענו לי שזה אותו מנוע של 7

הדוד משה

משתמש חדש
חבל על חסכון של 500 ש''ח שיעלה אח''כ ביוקר.
כדאי להשקיע במכונה 2000 ש''ח הדגמים המומלצים של בוש או קונסטרוקטה.
(סימנס בוש קונסטרוקטה = 1)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה