דרוש מידע מחפשת המלצה לחנות כסאות סלון/פינת אוכל

שאלונת

משתמש רשום
שולחן הסלון איתן ונאה. אך הכסאות חולים מאוד ל"ע.
קריטריונים לכסאות הבאים:
ריפוד רחיץ (לא אוהת כיסוי ניילון/ריפוד עור)
חוזק (ע"ע הכסאות הקיימים)
נוחות (מחקרים מראים שלרמת הנוחות של הכסא יש השפעה על הצלחת סעודות השבת)
צריכה בנוסף שיתאימו לגובה של השולחן הקיים.

חביבונת

משתמש מקצוען
בירושלים-
רהיטי אאוטלט בירמיהו, חנות בסטייל גבוה. כסאות יפים, מבחר ענק, איכות, שירות, אמינות.
הכיסאות המרופדים שלהם מתנקים במגבון, מניסיון קנינו שם כסאות בהירים הילדים הקטנים יושבים עליהם בשבת ואח"כ הכול מתנקה במגבון...
עם התקציב נמוך יותר- יש את כאסיאס בכנפ"ש. שירות טוב. מבחר גדול. מחיר זול. חושבת שהסגנון של הכיסאות קצת יותר פשוט.

אהבת הים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מקפיצה ,
יש המלצות על חניות נוספות לפינות אוכל ?
אני רוצה חנות אמינה , איכותית וזולה : )
אני מחפשת בסגנון מודרני עם כיסאות קטיפה

חביבונת

משתמש מקצוען
יש את ביוטי בית ברחוב שמואל הנביא.
יש להם כסאות מרופדים.
אני יודעת שאנשים קונים שם ומרוצים, לא מנסיון אישי.

ykdesign

משתמש צעיר
שפיצר רהיטים
ותשקיעו בריפוד רחיץ -נגד ילדים זה שווה כל שקל הילדים שלי צירו מרחו לכלכו שפכו עלו עם נעלים (פספסו)
הכל מתנקה עם מגבון!

D

Deleted 66182

אורח
שפיצר רהיטים
ותשקיעו בריפוד רחיץ -נגד ילדים זה שווה כל שקל הילדים שלי צירו מרחו לכלכו שפכו עלו עם נעלים (פספסו)
הכל מתנקה עם מגבון!
כמה זמן אספקה אצלם? סביבות מחיר לכסא? תודה

ykdesign

משתמש צעיר

נחמי3

משתמש מקצוען
ממליצה על 'הקוביה' בביתר
יקרים אבל שווה
אבל ההמלצה הגדולה היא של היצרן
רהיטי גליק - קרית ביאליק
שווה כל שקל
בהצלחה!

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
השולחנות של גליק בסביבות ה25 לשולחן
יש לי המלצה למישהו אבל במייל top8855

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה