עזרה מחפשת היבטים קצרים ומקוריים בנושא הזהירות מנזקי הטכנולוגיה

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלום!!
מחפשת הבטים קצרים ומקוריים. (וקצריםםםםםם)
על ניסיון דורנו- הטכנולוגיה.
מהפן האישי.
ובמיוחד על הביצור הפנימי.
תודה רבה!! זה דחוף במיוחד!!!

פנינה שחורה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
כזה דבר:
אני לדוג עשיתי לעצמי גדר שאני לא מסתכלת בסמארטפון
בתחילה עיקמו עלי גבה בעבודה אבל לאט לאט קלטו את העניין והן עצמן מזכירות לי את זה....
היום הקושי זה רק מול אנשים חדשים שאני פוגשת ותאמת שמסתכלים עלי בהערכה!
במחשב האישי שלי יש נטפרי וזה גבול המותר שלי....
הכי קשה היה לא לראות סרטונים בתחילת המלחמה כשכולם סביבי רואים אבל ב"ה זה עבר ואני חיה.....חחחח

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פחות מחפשת סיפור על התמודדות אלא יותר כיווני חשיבה
אשמח לדעת עבור מה... יש לי קטע שכתבתי בספר החדש שלי" סדר הפוך", קטע לא ממש קצר, אולי אפילו מספר קטעים, אם האורך יתאים אני יכולה לעלות.

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
משפט שקראתי ודיבר אלי מאד:
הטכנולוגיה הדיגיטלית מקרבת אלינו את הרחוקים ומרחיקה מאתנו את הקרובים.

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
  • כל דבר שבן אדם רואה ושומע נקלט בו ומעצב אותו. תשלטי על הדברים שנכנסים אלייך, שיעצבו אותך כמו שאת רוצה להיות. יש לדבר הוכחות שמקרי רצח שונים ה"י נגרמו מזה שאנשים צפו באלימות או שיחקו במשחקי יריות וכו'.
  • רואים עלייך את מה שאת רואה.
  • גם עץ (תמר/דקל/לא זוכרת איזה סוג?) שמבחוץ נראה מקסים, יכול להירקב לגמרי מבפנים. לוקח זמן עד שיראו את זה אבל בסוף זה קורה.
  • מסך הוא חומר ממכר לכל דבר, בדיוק כמו סיגריות וסמים.
  • אם מציעים לך משהו בחינם, עליך להבין שכנראה אינך הלקוח אלא המוצר אותו מוכרים. לדוגמה, יוצרי תוכן ביוטיוב "מוכרים" את ההתעניינות שלך בהם ליוטיוב, שמפעילים עליך פרסומות וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה