דרוש מידע מחפשת דחוף תוכנית מושקעת לבת מצווה-אשמח לכל עזרה...

לייקי ר.

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
נשארנו תקועים מהרגע להרגע בלי תוכנית לבת מצווה (התבטל לנו משהו)
ואנחנו מחפשים בדחיפות לשבוע הבא תוכנית מושקעת (סוג של הפעלה או הופעה קטנה)
ורצינית,
עדיף לא הקרנה, ולא זמרת..
אבל כן משהו חזק עם מסר עוצמתי.
תקציב מאוד גמיש.
נשמח מאוד לכל מידע והצעה רלוונטית
תודה!!

gila zohar

משתמש מקצוען
יש לי חידון שעשיתי בבת מצוה של בתי- על נשים ביהדות עם פרסים
אם מענין אותך תפני למייל ATARIMSHONIM בגימייל
כמובן בחינם

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אם מעניין אותך הפעלה אנרגטית עם אפשרות של הנחיית ערב, תשלחי הודעה חזרה ואני אתן לך עוד פרטים.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אפשר פרטים? אני צריכה גם תוכנית לבת מצווה
זו הפעלה שאני מחברת ע"פ אופי הארוע.
עשיתי המון בת מצוות ואני יכולה אפילו להתאים לך את זה לשם של הבת שלך או כל דבר אחר...
בגדול, ההפעלה היא בחושך, עם תותחי אולטרה, תאורה מקצועית, הגברה, אביזרים זוהרים בחושך ובאולטרה, ואם רוצים להוספת עניין, יש גם צבעי פנים\גוף שאני משלבת תוך כשי ריקודים או תחרויות.
במהלך ההפעלה הקהל מקבל הפתעות ופרסים והמוזיקה מותאמת לכל קהל.

שמשלי

משתמש פעיל
עשיתי המון בת מצוות ואני יכולה אפילו להתאים לך את זה לשם של הבת שלך או כל דבר אחר...
בגדול, ההפעלה היא בחושך, עם תותחי אולטרה, תאורה מקצועית, הגברה, אביזרים זוהרים בחושך ובאולטרה, ואם רוצים להוספת עניין, יש גם צבעי פנים\גוף שאני משלבת תוך כשי ריקודים או תחרויות.
יש לך אביזרים זוהרים בחושך?
זקוקה להשכיר בדחיפות

יקב

משתמש צעיר
עשינו קליקרים של קליק קלאק יש להם משהו מהממם לבת מצוה עם שילוב אישי של בת המצווה
0527168402

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
יש לך אפשרות לפנות אלי בפרטי?
לי אין מנוי

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
יש לך אפשרות לפנות אלי בפרטי?
לי אין מנוי
משהו בקשר לתוכניות בת מצווה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה