מידע שימושי מחפשת אחר טיפול בהרטבת יום בגיל 6

בובת חרסינה

משתמש צעיר
אשמח מאוד לשמוע המלצות עבור טיפול קבוע בהרטבת יום (וגם לילה) עבור ילד בן 6.5 שאין לו שום שום בעיה רגשית. הוא ילד נבון ,חכם ,עם המון שמחת חיים וחברים.....
באופן בלתי מוסבר הוא לא מפסיק להרטיב ולא עוזר שום שום טיפול. כל הבדיקות הרפואיות תקינות.

אשמח לשמוע מבעלות ניסיון בלבד , על טיפול שהוכח כיעיל במאה אחוז.

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
שמעת על טיפול ב"שלושת המימדים"? או "מח אחד" ?
יש בזה הרבה תוצאות טובות אולי שווה לברר ולבדוק.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פעמונית להשאיל מיד שרה
עושה עבודה נפלאה!!!
דוקטור שגיא עובד באופן זהה אך עם תמיכה
מעקבים, נקודות וחיזוקים.
בהצלחה והרבה כוח!!!!!!!!!!

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@קריאת כיוון,
יש לך הכרות עם המוצר הזה לגבי הרטבת לילה?
הרופא שלנו אמר לי שזאת עבודה בעיקר לאמא... להתעורר בעקבות הצפצוף ולהעיר את הינוקא.
את יודעת במקרה משהו אחר?
ואולי פרטים יותר מדוייקים?

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תתקשרי לעזר מציון הם ממליצים על מומחה מס' 1 בתחום לא זוכרת את שמו כרגע. הטיפול שלו זה תרגילים אמיתיים לגמרי לחיזוק השרירים האחראיים על הסוגרים. תוצאות בשטח שום טיפןל פסיכולוגי לא פותר את הבעיה וגם לא "תרופות טבעיות". כל הענין זה שרירים רפויים שצריכים תרגילים מדויקים ואימון יומיומי.
אולי הוא קצת יקר תבדקי אם ישלו הסדר עם קופות חולים.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אכן, יש לי הכרות מוצלחת מאוד!!!
הצפצופים המטרידים [זו לא הסימפוניה החמישית של בטהובן] גרמו לאובייקט
לטוסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס
ולהפסיק לפספס.

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אוי,
אבל הוא ישן שינה עמוקה------------ שלא מתעורר אפילו עם חבטות------- וקריאות בקולי קולות------------
חוץ מזה שיש לו כנראה שלפוחית קטנה----
שייך גם במקרה הזה?
(לא מגלה בן כמה הוא):rolleyes:

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אל תעבירו את הדיון להרטבת לילה, יש מספיק אשכולות בנושא ברחבי פרוג.
בובת חרסינה ביקשה עזרה בנושא הרטבת יום, אנא השאירו את האשכול במתכונתו, אני מצטרפת לאותה שאלה - איך מתמודדים עם הרטבת יום לילד בגיל 6?

א.י.ל עיצובים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח גם לשמוע,
אני ניסיתי מח אחד , טיפול רגשי - הכל בסדר....
והילדה עדין... (בת 8)
דבר אחד אחרי כל הניסיונות כשהפסקתי להתעסק עם זה ז"א לדבר להעיר , מבצעים וכו' זה ירד .
זה היה במצב שכשהגיע ביה"ס היה מזעז והספיקה להחליף אחה"צ פעמים בגדים:(

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח גם לשמוע,
אני ניסיתי מח אחד , טיפול רגשי - הכל בסדר....
והילדה עדין... (בת 8)
דבר אחד אחרי כל הניסיונות כשהפסקתי להתעסק עם זה ז"א לדבר להעיר , מבצעים וכו' זה ירד .
זה היה במצב שכשהגיע ביה"ס היה מזעז והספיקה להחליף אחה"צ פעמים בגדים:(
ירד או פסק? אני ממש אובדת עצות...

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו ניסינו נוביטרופן בהוראה של נפרולוג (ד"ר סימקיס ). עזר בתקופה שלקחנו, הפסקנו בגלל סיבה צדדית ואמורים להמשיך. רופאת הילדים המאד מומחית טענה שזה לא תמיד עוזר. כדאי לנסות לפחות, זה מרגיע את השלפוחית והשרירים שלא יהיו רגישים מדי.

כרגע מחפשת טיפול שיחזק את השרירים

בובת חרסינה

משתמש צעיר
תודה למגיבות
מישהי התנסתה בשיטת ביופידבק במרפאת "שניידר" ?
זה מין טיפול שמתרגל כיווץ והרפיה מול מין משחק מחשב - זיהוי פעולות כיווץ והרפיה ע"י מדבקות שמובדקות על גופו של הילד ומחוברות למחשב - שמעתי קצת מידע על כך אבל מעניין לשמוע אם אכן מישהי שהתנסתה בפועל....

בובת חרסינה

משתמש צעיר
תתקשרי לעזר מציון הם ממליצים על מומחה מס' 1 בתחום לא זוכרת את שמו כרגע. הטיפול שלו זה תרגילים אמיתיים לגמרי לחיזוק השרירים האחראיים על הסוגרים. תוצאות בשטח שום טיפןל פסיכולוגי לא פותר את הבעיה וגם לא "תרופות טבעיות". כל הענין זה שרירים רפויים שצריכים תרגילים מדויקים ואימון יומיומי.
אולי הוא קצת יקר תבדקי אם ישלו הסדר עם קופות חולים.

שאלתי ואומרים שאין להם מידע בתחום:(
חבל, זה דווקא נשמע כיוון טוב

עדנה

משתמש פעיל
משהו לחיזוק שרירים.
לי המליצו בעבר על כדורי אבץ למציצה, נראה לי שעזר מאד.
זה בריא, כך שאין מה להפסיד מלנסות.

א1234

משתמש רשום
באופן בלתי מוסבר הוא לא מפסיק להרטיב ולא עוזר שום שום טיפול. כל הבדיקות הרפואיות תקינות.

היית אצל אורולוג? אני הלכתי לרופא ילדים (על הרטבת לילה) שלח אותי לבדיקות דם ושתן ואמר לי שאין שום בעיה ושנלך על טיפול תרופתי, לאחר כמה חודשים של טיפול תרופתי שלא הועיל, נזכר לומר לי שכדאי ללכת לאורולוג, והאורולוג גילה שיש בעיה במבנה ושלח אותנו לניתוח....
למדתי מזה שבכל בעיה חשוב ללכת לרופא שמתמחה בבעיה ולא כמו שאנחנו רגילות שכל דבר אנחנו הולכות לרופא ילדים כי זה הכי זמין....

רחלי טל

משתמש מקצוען
אחותי עברה סיפור דומה עם ילד גדול ומאד עזרו כדורים הומופאתיים מבית מרקחת בירושלים - רינה פארם. בתחילה זה רק הגביר את ההרטבות , והם הרגיעו שזו התנגדות של הגוף לתהליך, אחרי שבוע התופעה פסקה בהדרגה עד שנעלמה כליל ב"ה

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@בובת חרסינה שמו של הד"ר זה טל שגיא ואת שמו קיבלה מכרה שלי שהתמודדה עם אותה הבעיה מעזר מציון -מוזר שאמרו לך ככה כנראה שענתה אחת לא מנוסה. וחבל הוא עזר לה מאד והבעיה נעלמה לחלוטין תוך שני טיפולים. מטפל בארץ ובעולם ולכל שכבות הגיל(גם למבוגרים)

yudb

משתמש סופר מקצוען
לגבי הרטבת לילה, לנו הפעמונית לא עזרה - אנחנו התעוררנו. והילד לא התעורר גם לאחר...
לא כדאי להתחיל בחורף.
אבל לנסות שווה. שמעתי על הרבה שכן עזר להם.

הרטבת יום עלולה לנבוע מקשיים מסויימים.
אכתוב לך באישי.

רותינה

משתמש מקצוען
שמעת על טיפול ב"שלושת המימדים"? או "מח אחד" ?
יש בזה הרבה תוצאות טובות אולי שווה לברר ולבדוק.
ניסינו ולא עזר.....
אחותי עברה סיפור דומה עם ילד גדול ומאד עזרו כדורים הומופאתיים מבית מרקחת בירושלים - רינה פארם. בתחילה זה רק הגביר את ההרטבות , והם הרגיעו שזו התנגדות של הגוף לתהליך, אחרי שבוע התופעה פסקה בהדרגה עד שנעלמה כליל ב"ה
גם ניסינו ולא עזר!
הילד בן תשע!
לכל הילדים אצלנו הייתה בעיה של הרטבת יום ולילה אך היא עברה בגיל צעיר יותר!
מה עושים???

בר בי רב

משתמש פעיל
יש לי מטפלת מצויינת שטיפלה במקרה דומה בהצלחה
מומלצת מאוד
עם החזרים של כל קופות החולים
אפשר לשאול פרטים בתיבה האישית שלי כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה