מחפשים מעמד לסידור

האם זה אפשרי?

• סה"כ מצביעים
    8
  • הסקר נסגר .

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מחפשת מעמד לסידור 250 דף אבל בהתחייבות שתןך 48 שעות מצליח לעמד 250 דפי סידור (אפשרי לחשלק לכמה מעמדים) חייב ליהיות מוכן עד 13,12 בבוקר( ראיתי שחיפשתם עבודה בתחום האם זה מעניין @משאות @בייבילי )
כמו כן צריכה הדפסה מיידית של הסידור שיהיה מוכן ליום חמישי בבוקר 16.12 כריכה רכה

בייביגרו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד לא רלוונטי.
הנכתב היה על עריכה תורנית ולשונית, וכן הגהת חומר.
תודה על ההתחשבות

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מחפשת מעמד לסידור 250 דף אבל בהתחייבות שתןך 48 שעות מצליח לעמד 250 דפי סידור (אפשרי לחשלק לכמה מעמדים) חייב ליהיות מוכן עד 13,12 בבוקר( ראיתי שחיפשתם עבודה בתחום האם זה מעניין @משאות @בייבילי )
כמו כן צריכה הדפסה מיידית של הסידור שיהיה מוכן ליום חמישי בבוקר 16.12 כריכה רכה
יש לי סידור מוכן להדפסה.
אפשרות להתאמה אישית.
יש מצב להספיק בתאריך הנ"ל.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה לכולם העבודה נעשתה וכבר בהדפסה

תודה רבה

היבואן

משתמש חדש
שלום אני מחפש לקנות טקסט של סידור ותהילים
אשמח אם מישהו באשכול יוכל לכוון אותי איפה אפשר לרכוש כזה דבר
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה