תעופה מחפשים טיסה זוגית בפעם הראשונה!

aktiv

משתמש פעיל
למה אתם מקובעים למלון
אני לקחתי דירת איירביאנבי והיה מעולה וזול...
7 דקות הליכה מחנה/כרמל/בית הכנסת
גם אני הייתי בכל מיני דירות זולות יותר ממלון
אבל חשוב לי לדעת שאחרי יום של שוטטות מאומצת על הרגליים- תהיה לי מיטה נוחה לשקוע בה
ויש הרבה הבדלים בין דירות למלון..
שכל אחד יעשה את החישובים שלו

רחלה 123

משתמש מקצוען
החופשות הזולות של חו"ל זה תרגום של מחירי ישראל המטורפים לעומת חול שזה בהחלט זול.
אבל בסופו של דבר זה יוצא סכום , בטח כשזה זוגי .
אנחנו טסנו לבודפסט והתנהלנו לדעתי בצורה מומלצת כך שאת יכולה לשאוב השראה .
בנינו תקציב של כמה אלפים והתחלנו לחלק אותו - טיסות, לינה , מסעדות אטרקציות ושופינג
על זה הסדר . קודם חיפשנו טיסה , אחכ לינה וכ'
יצאנו ב3000 לראשון עד חמישי כולל הכל - כן גם שופינג!!
הסוד הוא לדעתי שהיינו צמודים לתקציב מדויק .
אבל גדול וחשוב - תמיד לדעת שזה ייצא יותר כסף . (וזה בסוף יצא יותר תשמעו למה )
נתקענו רציני עם הדרך חזור לשדה שילמנו מחיר מפולפל למונית כי בטעות נגמר לנו הכסף המקומי ושום צ'יינג לא היה פתוח בשעה הזו .
ועוד שילמנו מחיר על מונית מנתב"ג לבית למרות שיותר נוח ברכבת כי אין רכבת בימי שישי בנתב"ג

ANK

משתמש פעיל
ראשית כל בהצלחה,
אם זה בפעם הראשונה, קחו בחשבון את הכל!!! זה אומר לא לעשות טעויות של מתחילים על סמך חיפוש בגוגל, העזרו באדם בעל נסיון הן לגבי הזמנת הטיסה הן לגבי מלון, הן לגבי רכב. זכרו. אדם חכם לומד מטעויות של אחרים, ו.. בהחלט כן עם תכנון נכון זה יכול לצאת הרבה יותר זול מהארץ.

מחלימה

משתמש מקצוען
שימו לב גם למזג האויר..
מחפשים חורף? סתיו?
תבדקו ותתארגנו בהתאם..

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כבוד הרב הזהיר, אשמח לשמוע עוד קצת על קפריסין.
מה המצב שם מבחינת צניעות?
אילת - או פחות גרוע?

כמו כן, עד כמה מסובך להתנהל שם מבחינה כשרותית (מאכלים)?

צ'ייסר

משתמש מקצוען
אני לא מתלהב ממחיר טיסה זול כי היום הבדיקות קורונה עולות יותר מהטיסה (כל בדיקה...)
הפתרון לזה - לטוס לפחות מ72 שעות
ואז לא מחויבים בבדיקת קורונה בארץ היעד
למשל טיסה לונציה מחמישי בצהריים עד ראשון בבוקר
98 ש"ח.
מקום קלאסה לסופ"ש זוגי בזיל הזול.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
הפתרון לזה - לטוס לפחות מ72 שעות
ואז לא מחויבים בבדיקת קורונה בארץ היעד
למשל טיסה לונציה מחמישי בצהריים עד ראשון בבוקר
98 ש"ח.
מקום קלאסה לסופ"ש זוגי בזיל הזול.
זה יפתור את הבדיקה שצריך לעשות שם לפני הטיסה חזור לארץ. אבל עדיין יש 2 בדיקות, אחת בארץ לפני הטיסה ואחת בארץ אחרי הנחיתה

צ'ייסר

משתמש מקצוען
זה יפתור את הבדיקה שצריך לעשות שם לפני הטיסה חזור לארץ. אבל עדיין יש 2 בדיקות, אחת בארץ לפני הטיסה ואחת בארץ אחרי הנחיתה
למה?
מחוסן ומחלים לא צריך בדיקה ביציאה מהארץ
אז נשארנו רק עם בדיקה בחזרה-80 ש"ח
פחות ממחיר הטיסה :p

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
למה?
מחוסן ומחלים לא צריך בדיקה ביציאה מהארץ
אז נשארנו רק עם בדיקה בחזרה-80 ש"ח
פחות ממחיר הטיסה :p
א. ביציאה לא צריך מטעם המדינה, אבל הרבה ממדינות היעד דורשות את זה (במקרה שלי - הונגריה)
ב. מחיר הטיסה עלה לי פעם אחת יורו ופעם שניה 45 שח הלוך חזור

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
כבוד הרב הזהיר, אשמח לשמוע עוד קצת על קפריסין.
מה המצב שם מבחינת צניעות?
אילת - או פחות גרוע?

כמו כן, עד כמה מסובך להתנהל שם מבחינה כשרותית (מאכלים)?
מבחינת צניעות זה מאוד תלוי בתקופה, קיץ יהיה גרוע אפי' יותר מאילת...
בחורף המצב שם יותר טוב, אבל כל זה באזור החוף ממש, אם אתה נוסע אתה יכול לוותר על אזור החוף ולהיות בעיר למעלה שם הרבה יותר נקי.

מבחינת כשרות, יש שם רק את בית חב"ד שיש להם מסעדה כשרה ומכולת כשרה, אבל זה מחירים בערך כמו בארץ. כל השאר זה לא כשר.
מה שהרוב עושים זה להביא אוכל מהארץ.
יש פתרון נוסף שזה מלון כשר שנקרא הלוגה הכחולה, אבל המחירים יקרים ביחס למלונות אחרים בקפריסין.

אילה מינה

משתמש מקצוען
בלת''ק

בתכנון טיסה לחו''ל יש את:

טיסות:
סקיי סקאנר, וייז אייר, ריינאייר.

לינה:
איירביאנבי, בוקינג.

מידע:
למטייל, חו''ל כשר, מטיילים בכיפה. תותי, בתי חב''ד מקומיים, וברחבי הרשת.

המומלצים הזולים (לפי הסדר):
1.קפריסין, יוון, אוסטריה, הונגריה, רומניה, פולין,
2. פראג, הולנד, איטליה, אנגליה
3. איטליה, ספרד, צרפת.

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
וינה ממש מומלצת לטיסה זוגית ראשונה: 3 שעות טיסה, שפע של מלונות ודירות מעולים במחירים זולים, קהילה יהודית מפותחת עם המון חנויות ומסעדות כשרות למהדרין, בית חב"ד. אתרים ואטרציות שוות. תחבורה ציבורית מצוינת.
תתחילו כאן:

ולגבי שבת בוינה יש לכם את כל המידע כאן:

מלונות באזור היהודי ודירות נופש מעולות יש לכם כאן:

N E

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שבוע טוב
אנחנו מעוניינים לארגן טיסה משפחתית לאוקראינה ל 10 נפשות, לתאריך 28-31 באוקטובר
ורוצים שבת במעזיבוז
זה טיסה משפחתית ראשונה כל הפעמים טסנו עם חברות מאורגנות
הבנו שהכרטיסים זולים עכשיו, וגם שבתקופה זו בגלל של הפרוצדורה של הקורונה כדאי לקחת סוכן
מה אתם ממליצים אולי יש לכם סוכן להמליץ, או אולי מישהו שמבין וגם בתוך אוקראינה עצמה
ראיתי כרטיס 600 ש''ח לתאריכים האלו, מה אומרים?
אודה לעזרה בעניין
תודה

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@אם פי 3
אנחנו היינו בוינה (פעם ראשונה)
יצא ממש זול ומוצלח
טיסה עם אוסטריאן אייר (אגב עם ריינאיר היו לאנשים בעיות, ביטול טיסות והיה עוד, צריך לבדוק טוב)
שכרנו דירה באזור היהודי, לא סחבנו אוכל
יש שם מסעדות כשרות, מכולת, מאפיה וגלידה ;)
ההתניידות שם מאד קלה
אם תרצי פרטים נוספים באישי- בשמחה

אגב - המחיר יצא בהרבה יותר זול מסופ"ש בארץ והיינו 4 לילות

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני הייתי ממליץ בתור פעם ראשונה לא לטוס לאוקראינה... הם לא בדיןק אוהבים שם ישראלים, וכן החוקים שלהם מאןד נוקשים בפרט עכשיו בתקופת הקורונה. לדוג' בשביל להיכנס למדינה יש צריך בהצגת אפליקציה שהם דורשים להוריד במקום עם כל ההנחיות, מה שמחייב סמארטפון.. כמו"כ הרבה מחברות הביטוח לא מוכנות כרגע לבטח את אוקראינה, לפחות לא בביטוח דרך חברת האשראי שזה הראל או הפניקס ממה שאני זוכר, יתכן ובצורה אישית אפשר.
מחלימים ומחוסנים לא צריכים אפליקציה (גם בדיקת קורונה ביציאה מהארץ לא צריך) לגבי הביטוח "מגדל" ו"פספורטכארד" עושים לאוקראינה במחירים רגילים (גילוי נאות כרגע אני באוקראינה:):):))

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה