דרוש מידע מחנה בסמינר!! מה המחיר?

ניק 4339

משתמש פעיל
זה מאד משתנה,לי ההורים שלי אפילו לא היו צריכים לומר,זה היה ברור לי שנתחלק חצי חצי בתשלום.
לעומת זאת,יש לי חברות שזה אפילו לא עבר להם בראש...

noam1

משתמש מקצוען
650 ל2 לילות ...
זה עוד אפשר לנסות להבין... שילמו על מקום ועל אטרקציות וכו'

אבל למה קייטנה בבית הספר עולה 450 ??? פעם אחת חפץ חיים ושאר הימים עבודות בריסטול....
למה בית הספר לוקח 170 שקל על טיול שנתי מעפן ? כמה עולה מאחורי הדבש או החווה של חוה ?

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הכסף של הבחורה הוא בשביל שתקנה לעצמה פינוקים ודברים שלא קונים לה.
אבל מחנה- כולן חייבות ללכת, וברגע שהיא צריכה לשלם את זה, בכלל לא בטוח שזה שווה לה.
אגב אני זוכרת שאצלנו עשו מחנה של לילה אחד, וממש כולן מתות לחור הביתה אח"כ.
אבל מה- חיפשו אצלנו את המקום שנכנס לשיא גינס בהזנחה, ואז שלחו אותנו לשם, ככה שאני מאמינה שאם היו לוקחים אותנו למלון בירושלים היינו מאד מאד שמחות להישאר עוד לילה.
ואם אני לא טועה- המחיר אצלנו הוא 350 שקל.

אנונימי m

משתמש חדש
לדעתי לקרוא לזה כחובה וכצריך, פה טמון הדבר הראשוני הלא נכון
יכול להיות שזה יפה מאד ואף מתבקש מההורים אבל כן עם דיבור עם הבת אפילו אם ההורים משלמים שתבין שנתנו לה כאן משהו וזה לא חלק מהשכר לימוד...

מאפינס

משתמש פעיל
650 ל2 לילות ...
זה עוד אפשר לנסות להבין... שילמו על מקום ועל אטרקציות וכו'

אבל למה קייטנה בבית הספר עולה 450 ??? פעם אחת חפץ חיים ושאר הימים עבודות בריסטול....
למה בית הספר לוקח 170 שקל על טיול שנתי מעפן ? כמה עולה מאחורי הדבש או החווה של חוה ?
אצלינו ו- ח עולה 320 ש"ח ל8 ימי פעילות מתוך ה8 ימים יש 3 יציאות רציניות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה