מידע שימושי מחלוקת באליאקספרס, הכיצד?

ארי62

משתמש פעיל
פתחתי מחלוקת בעלי אקספרס על מערכת מולטימדיה שהזמנתי לאוטו הבולוטוס שם תקול ולא מוצא שום מכשיר שאני מנסה לחבר. ביקשתי החזר בסך 100 דולר מתוך 120 שהמוצר עלה לי, כעת עלי אקספרס(לא המוכר) מציעים לי כפשרה 22 דולר. לקבל או שכדאי לדחות? יש סיכוי שהמוכר יציע יותר אם אני דוחה? אם אני דוחה ואחכ הוא מציע פחות אני יכול לחזור לפשרה הזו? המוכר עושה רושם שמאוד אכפת לו מדירוג כי כתוב בדף שלו כמה פעמים לא להשאיר תגובה רעה או לפתוח מחלוקת..

רחלללל

משתמש פעיל
פתחתי מחלוקת בעלי אקספרס על מערכת מולטימדיה שהזמנתי לאוטו הבולוטוס שם תקול ולא מוצא שום מכשיר שאני מנסה לחבר. ביקשתי החזר בסך 100 דולר מתוך 120 שהמוצר עלה לי, כעת עלי אקספרס(לא המוכר) מציעים לי כפשרה 22 דולר. לקבל או שכדאי לדחות? יש סיכוי שהמוכר יציע יותר אם אני דוחה? אם אני דוחה ואחכ הוא מציע פחות אני יכול לחזור לפשרה הזו? המוכר עושה רושם שמאוד אכפת לו מדירוג כי כתוב בדף שלו כמה פעמים לא להשאיר תגובה רעה או לפתוח מחלוקת..
בדר"כ מה שאלי אקספרס ממליצים עדיף מהמוכר,
השאלה אם יש אופציה לראות קודם מה המוכר אומר בלי לדחות?

ארי62

משתמש פעיל
בדר"כ מה שאלי אקספרס ממליצים עדיף מהמוכר,
השאלה אם יש אופציה לראות קודם מה המוכר אומר בלי לדחות?
מה יש למוכר להגיד? למה שיציע יותר? השאלה אם יש סיכוי להוציא יותר?אחרי דחייה של ההצעה הנוכחית?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

ש. מ.

משתמש צעיר
בדרך כלל עלי אקספרס יותר שווה מהמוכר
אני רציתי החזר למוצר, והמוכר לא הסכים
ועלי אקספרס החליטו כן לתת לי החזר

ארי62

משתמש פעיל
מדריך באמת מושקע ואינפורמטיבי אבל אני שואל כרגע אחרי שאלי אקספרס נתנו הצעה האם שווה לקחת אותה? אני בעצם שואל אם אני דוחה אותה ומחכה להצעה אחרת האם אוכל לחזור להצעה זו שוב?
עריכה: קיבלתי תשובה
1639942859978.png

ארי62

משתמש פעיל
לפני יומיים דחיתי את ההצעה שלהם וערכתי את התביעה שלי מ100 דולר ל55. בנתיים ללא תגובה מהמוכר\אליאקפרס. המשא ומתן יסתיים ב 23, עוד יומיים,אם עד אז המוכר לא מגיב מהזה אומר? שיזכו אותי כמו התביעה שלי או כמו הפשרה שלהם? אם המוכר בא ברגע האחרון ודוחה את ההצעה שלי לפני שאני מספיק להגיב מה קורה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה