מידע שימושי מחירי הזמרים בחתונות... נראה לכם לעניין?

גולדי רומי

משתמש רשום
בהחלט!
אף אחד לא התלונן על קרטל או דברים מהסוג הזה
רק ענין פשוט אדם נחמד שאין לו שום הוצאה מלבד הניקוב ברב קו עד האולם
לא אורגניסט שצריך להשקיע בכלים מקצבים ושינוע וכו
לא בעל אולם שציך לשלם על מקום עובדים נקיון וכו
לא על הגברה שמחדש ציוד שינוע בלאי וכו
שיתן הסבר הגיוני שמניח את הדעת מדוע כל שנה הוא מעלה את המחיר ב20%
נראה לי מופקע ומופרך
ההסבר הכי מניח את הדעת, הוא שאנשים מוכנים לשלם לו את הסכום הזה. למה שיקח פחות?
אם היה עוסק בשירות לציבור + הכנסה מהצד, השאלה שלך במקום, אבל כל עוד זמר עובד לפרנסתו, לגיטימי שיקח כמה שאנשים מוכנים לשלם.

דבשיה

עיצוב צעיר ומוזיקה אקשניסטית:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ממש לא
אם הזמר לא יתן תפוקה יש גבול כמה ישלמו לו
ובכל ישיבה יש את הבחורים שמתעסקים מול המארגנים והם לא יתנו להם להעיף מחירים סתם על מישהו לא יוצלח ששילם יח"צ
לפעמים השם יותר חזק מהתוצאה על הבמה...
קחו את זה בחשבון!

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפעמים השם יותר חזק מהתוצאה על הבמה...
קחו את זה בחשבון!
כל החיים שלנו ככה!
אנחנו קונים מיתוג באוכל בביגוד בדיור וכו'
ומיתוג לא דווקא למותגי על בינלאומיים - כל רכישה מושפעת מפרסום ובסוף זה שם!

דבשיה

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ההסבר הכי מניח את הדעת, הוא שאנשים מוכנים לשלם לו את הסכום הזה. למה שיקח פחות?
אם היה עוסק בשירות לציבור + הכנסה מהצד, השאלה שלך במקום, אבל כל עוד זמר עובד לפרנסתו, לגיטימי שיקח כמה שאנשים מוכנים לשלם.
אני לא חושבת שאנשים מוכנים לשלם.
אני חושבת שאנשים צריכים לשלם.
אין פה בחירה!

ותאמת שלא מובן איך בשנתיים עלו המחירים בכפולות
המחירים של הזמרים היו גג 3000 והיקרים 6000/7000
הסטנדרט ניהיה הזוי!

אוקי, המחירים עלו בחנות... אבל שים לב שלא בכפולות 3 ויותר....

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איזו בורות...
לבדוק מחיר לפי השוואה לקלרינט או לקופאי.
זמר טוב צריך להשקיע המון מסביב, לשמור על הקול, לפתח אותו, להתאמן, ולבוא תמיד עם אנרגיות על...
לא יכול לעבוד כל השבוע... חוץ מזמרים בודדים שלא מצטרדים בחיים....
יש חופשות וספירת העומר וערב פסח וכו' וכו'...
בתחשיב שנתי המשכורת יורדת ב30%.
בקיצור.... לא עבודה כ"כ קלה.
אני מסכים שהמחירים של 6 ומעלה הם מטורפים, אבל עדיין העליהום כאן על המחירים הקלאסיים הוא לא מוצדק, ומגיע מהרבה חוסר הבנה.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
בכל ישיבה יש את הבחורים שמתעסקים מול המארגנים והם לא יתנו להם להעיף מחירים סתם על מישהו לא יוצלח ששילם יח"צ
בחורים בני 22 גג שעובדים מול אנשי מקצוע לכל דבר נראה לך הולך?
איך "אמרגן של ישיבה" עם נסיון של בין חודש לשנה וחצי אמור להתמודד מול אמרגנים סגנון יוסי פXXXX ?

דבשיה

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
איזו בורות...
לבדוק מחיר לפי השוואה לקלרינט או לקופאי.
זמר טוב צריך להשקיע המון מסביב, לשמור על הקול, לפתח אותו, להתאמן, ולבוא תמיד עם אנרגיות על...
לא יכול לעבוד כל השבוע... חוץ מזמרים בודדים שלא מצטרדים בחיים....
יש חופשות וספירת העומר וערב פסח וכו' וכו'...
בתחשיב שנתי המשכורת יורדת ב30%.
בקיצור.... לא עבודה כ"כ קלה.
אני מסכים שהמחירים של 6 ומעלה הם מטורפים, אבל עדיין העליהום כאן על המחירים הקלאסיים הוא לא מוצדק, ומגיע מהרבה חוסר הבנה.
על המחרים הסטנדרטים אף אחד לא אמר מילה.
כל הבעיה מתחילה שהמחיר הסטנדרטי הוא 6000+
ולגבי החופשות.
יש חופשות שהזמר מרוויח יותר מחודש רגיל.
כמו בחול המועד שיש הופעות וערבי שירה.
לא נראלי שהוא נופל בין הכסאות לבד.
ישנם עוד הרבה בעלי מקצוע שלא עובדים בכל מעגל השנה.

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
בחורים בני 22 גג שעובדים מול אנשי מקצוע לכל דבר נראה לך הולך?
איך "אמרגן של ישיבה" עם נסיון של בין חודש לשנה וחצי אמור להתמודד מול אמרגנים סגנון יוסי פXXXX ?
התשובה שאם החבר'ה מזמינים דרכו זה לא משנה כמה זמן הוא בשוק הוא יקבל מחירים טובים
חוץ מזה שבדרך כלל זה עובר בחפיפה מדור לדור וכך המחיר בגדול נשמר

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
הוא יקבל מחירים טובים
חלומות באספמיא
אני מכיר קצת - ואני רואה איך האמרגנים הגדולים מעלים מחירים לבחורים הצעירים ומספרים להם במתק שפתיים עד כמה זה מחיר פצצה וכדאי להזדרז, וקודמם בתפקיד וכן מקבילהם בישיבות אחרות לא זוכים לכזה מחיר וכו' וכו'
חוץ מזה שהבחור מהישיבה מקבל 200 שח על כל חתונה שהוא סוגר...
וקבלנו מתכון מושלם לעליית מחירים קטסטרופלית

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
העניין פשוט מאוד הצע וביקוש
מאחר ויש לחץ חברתי להזמין רק זמרים מליגה אא למרות שפעמים רבות החתן בכלל לא מתמצא במוזיקה ורק בגלל שכולם מביאים את פלוני הוא גם חייב, ולכן ההורים שלו חייבים לשלם וכו'
ואי אפשר לבוא בטענות על הזמרים כמו שא"א לבוא בטענות על אף איש מקצוע, אם כרגע הביקוש גדול על ההצע למה שלא יעלה את המחיר עוד ועוד
הטענה האמיתית היא רק על האמרגנים, שבמקום לעזור לחברים מהישיבה ולהוריהם לחסוך כסף, לדוגמא למצוא זמר חדש ומוצלח ולסגור איתו על מחיר זול לשנתיים שלוש עבור כל בחור שיתחתן מהישיבה שלהם, וכמובן לזמר זה מאוד שווה כי כך הוא מתפרסם, הם הולכים לחתנים ומסבירים להם אתה חייב לקחת את אליל הזמר החסידי פלוני כווולם לוקחים אותו אל תהיה טיפש, אם זמר יותר זול אף אחד לא ירקוד בחתונה
ומעניין איפה כל אלו שאספו בפורים בשביל קרן לחתנים בזה אפשר באמת לחסוך ועדיין יהיה שמחה אמיתית ומושלמת

חולה מוזיקה

משתמש רשום
הטענה האמיתית היא רק על האמרגנים, שבמקום לעזור לחברים מהישיבה ולהוריהם לחסוך כסף, לדוגמא למצוא זמר חדש ומוצלח ולסגור איתו על מחיר זול לשנתיים שלוש עבור כל בחור שיתחתן מהישיבה שלהם, וכמובן לזמר זה מאוד שווה כי כך הוא מתפרסם, הם הולכים לחתנים ומסבירים להם אתה חייב לקחת את אליל הזמר החסידי פלוני כווולם לוקחים אותו אל תהיה טיפש, אם זמר יותר זול אף אחד לא ירקוד בחתונה
ומעניין איפה כל אלו שאספו בפורים בשביל קרן לחתנים בזה אפשר באמת לחסוך ועדיין יהיה שמחה אמיתית ומושלמת
דווקא אני מכיר כמה אמרגנים של ישיבות שעובדים על זה הרבה
אלא שבחורים לא מסכימים לקחת אנשים שהם לא מכירים אבל זה רעיון שהלך בבית מתת עם רפאל מלול ויוסי רוטנר יפה מאד
אבל בהרבה ישיבות של הפחות צולים [חברון וולפסון ועוד]יהיה מאוד קשה לאמרגנים בלי שהבחורים עצמם יסכימו להתפשר על הטופ והסטייל

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
תנסו בישיבות
תוכלו למצוא מחירים זולים ולסגור הכל כולל הכל ב6 אלף
בעיקר זמרים חסידיים מוצלחים וצעירים.

סיפורת

משתמש צעיר
פעם נוספת:
בשוק הפרומע'ר -האף זמר לא הוציא קליפ ולא הלחין שיר
מדובר על חבר'ה חסידיים מוכשרים ששומרים על סכום נאה (גג אלפיים)
הזכירו כבר מקודם אמרגן שעובד איתם(נציג של פוניבז', תפארתה, אורחות ועוד..)

מי אמר שיקר להיות פרומע'ר?
....

חרדי באמת

משתמש צעיר
העניין פשוט מאוד הצע וביקוש
מאחר ויש לחץ חברתי להזמין רק זמרים מליגה אא למרות שפעמים רבות החתן בכלל לא מתמצא במוזיקה ורק בגלל שכולם מביאים את פלוני הוא גם חייב, ולכן ההורים שלו חייבים לשלם וכו'
ואי אפשר לבוא בטענות על הזמרים כמו שא"א לבוא בטענות על אף איש מקצוע, אם כרגע הביקוש גדול על ההצע למה שלא יעלה את המחיר עוד ועוד
פשוט לא הבנתי למה א"א לקבוע תקנה כזאתי שבחור שרוצה לקחת זמר ליגה- שישלם מהכסף שלו וחסל.
ועוד משהו- היתה לנו בר מצווה לאח שלי השנה והגיעו זמר ואורגניסט - אחד הטובים!! הקפיץ אשש בלי טרנסים וכל השטויות ועלה לנו באזור ה2000 שתיהם ביחד אפילו פחות נראה לי, וחופשי הייתי לוקח אותם לחתונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה