מחירי הדיור זה כבר בכותרות החדשות.

מצב
הנושא נעול.

שירות קריינות

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ואגב
ההיסטריה והאי שקט שמאפיינים לאחרונה את כל העוסקים בתחום
מעידה יותר מכל על מה שה"מבינים" קלטו מזמן
תהיה ירידה במחירי הדיור יתכן אף ירידה חדה
כל מי שנוגע בדבר וטוען אחרת משקר

יוחנן 1

משתמש מקצוען
למה אתה חושב שאתה יותר מבין מ @מקצועי בנדל"ן שכבר עשה המון נדל"ן ועזר גם לאנשים להצליח בנדל"ן,
למה אתה מדבר על עצמך בגוף שלישי???

אחד שמבין בנדל"ן או לא מבין בנדל"ן לא קשה לזהות.
ואחד שמשקר ומטעה את הציבור, בוודאי שא"א לקרוא לו ...
ואני לא רוצה לפרט יותר...

שירות קריינות

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ולכן מה שיגיד לך נהג מונית/נהג זבל/מוכר במכולת זה עדכני ואמיתי ועל זה אפשר להסתמך
כי אין לו שום אינטרס...

קצת היגיון!
ההפך הוא הנכון
אני מסתמך על מה שאנשי המקצוע האינטרסנטים אומרים
אבל אני למד מהם בדיוק ההפך
הדעה של נהגי המוניות ונהגי הזבל כלשונך הזהב אכן לגמרי לא רלוונטית

יוחנן 1

משתמש מקצוען
חחח
לפי דבריך נשמע כך:
כל קבלן, מתווך, מלווה, יזם, נגיד בנק, וכו' וכו'
כל אחד כזה הוא אינטרסנט ומעונין מאוד בעליית המחירים כי זה המקצוע שלו,
ולכן המידע המקצועי שהוא ייתן זה מידע מחטיא וכוזב - כי הוא אינטרסנט...

ולכן מה שיגיד לך נהג מונית/נהג זבל/מוכר במכולת זה עדכני ואמיתי ועל זה אפשר להסתמך
כי אין לו שום אינטרס...

קצת היגיון!
אף אחד לא אומר לך להסתמך על נהג מונית, אבל ב"ה יש הרבה מאד כלכלנים מקצועיים שמבינים טוב מאד את התחום, כמו גם תחומים אחרים, שאין להם אינטרסים כ"כ מובהקים לטובת המשך עליות מחרי הנדל"ן.

צחי קרמר

משתמש פעיל
1. אני מכיר אישית את היזם שזכה באחד המתחמים באלעד וכן במתחם ברמות
הוא נראה לי איש מאד זהיר, ואיש עסקים ממולח.

אם אפגוש אותו אשאל אותו לגבי המחיר.

2. לדעתי 650K זה לא כ"כ יקר בגלל שאם הוא ימכור 3 חדרים ב-1.9 מ' ו-4 חדרים ב-2.3 מ', לכאו' רווח נאה.

גם ברמות המחיר היום בערך 30 אלף למטר אז לכאו' יש רווח טוב

אם לא זכור לך נתונים אז עדיף שלא תדבר...

לפי התגובות פה אני יכול להגיד לכם על כל אחד מה הסטטוס שלו בקטע של השקעות האם הוא משקיען או קצת הססן בקטע של נדל"ן,
@כמו הרוח - לא נ"ל אחת שעשתה עסקאות של השקעה בנדל"ן,
וכן @יוחנן 1 , @שירות קריינות ועוד כמה חבר'ה פה,
כי כל התגובות שלהם זה למה לא ולמה לא,
אני משתדל לעשות @ביזנעס, ומשום מה הרבה אנשי נדל"ן שיצא לי לדבר איתם - שעשו יותר מכמה דברים בחיים שלהם,
לא קוראים לתקופה הזאת משבר,
בדיוק להפך - יש פה אפשרות לניצול הזדמנות!
מחכה שיכנסו לפורום משקיעים אמיתיים
לא אנשים שיודעים לגרום לאחרים להשקיע את הכסף
אבל מה לעשות כנראה שהם עסוקים באמת או בלמצוא עסקאות או בלמממש נכסים
ופחות עסוקים בלשנות את דעת הקהל או למשוך לקוחות דרך התכתבויות בפורומים

מור יוסף

משתמש פעיל
אין לי איתו כלום, ואינני קרוב שלו! וגם לא של שאר החברה פה,
פשוט ממה שראיתי הוא כותב ידע יותר מקצועי ממך
מה לעשות...

מעתיק כאן המלצה שכתב @ביזנעס באשכול אחר:
ממליץ בחום על - @השקעות בנדל"ן ,
מקצועי אמין...
עזר לי מאוד - עשה עבודה טובה ומקצועית
בס"ד אני כבר עם רווח יפה מהנכס שקניתי
מכיר או לא מכיר?

לא מוגדרת

משתמש פעיל
אני לא מבינה בנדלן רק מנסיון שהיה לי ולחברותי להשקיע בפריפריה בלי שאתה גר קרוב לנכס זה כאב ראש או גורם להפסד זה בכללל לא משוואה השקעת דירה וחלוקה לא תמיד זה רווח מנסיון כואב שלי ושל עוד כמה השוכרים יכולים להיות תת רמה ויש חוק הגנת הדייר יכולים לדרוש שיפוצים שבבית שלך אתה לא מעז לחשוב על כך יכול להיות שתמצא את עצמך בלי שוכרים ועוד ועוד לפעמים הפסד יותר מרווח מתאים לאנשים שעובדים בזה אולי במקרה הטוב מכסה משכנתא במקרה היותר גרוע זה חובות וכאבי ראש אל תשכנעו כל אחד יש הבדל בין דירה מחולקת לשתיים על הדירה שלך לבין דירה בפריפריה רחוקה וגם אם תמצא אדם שמטפל לך בדירה הוא יכול לקחת את העניין די בקלילות כשיש לו עוד הרבה דירות לטפל בהם כדאי להזהר מאד!!

שירות קריינות

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מבינה בנדלן רק מנסיון שהיה לי ולחברותי להשקיע בפריפריה בלי שאתה גר קרוב לנכס זה כאב ראש או גורם להפסד זה בכללל לא משוואה השקעת דירה וחלוקה לא תמיד זה רווח מנסיון כואב שלי ושל עוד כמה השוכרים יכולים להיות תת רמה ויש חוק הגנת הדייר יכולים לדרוש שיפוצים שבבית שלך אתה לא מעז לחשוב על כך יכול להיות שתמצא את עצמך בלי שוכרים ועוד ועוד לפעמים הפסד יותר מרווח מתאים לאנשים שעובדים בזה אולי במקרה הטוב מכסה משכנתא במקרה היותר גרוע זה חובות וכאבי ראש אל תשכנעו כל אחד יש הבדל בין דירה מחולקת לשתיים על הדירה שלך לבין דירה בפריפריה רחוקה וגם אם תמצא אדם שמטפל לך בדירה הוא יכול לקחת את העניין די בקלילות כשיש לו עוד הרבה דירות לטפל בהם כדאי להזהר מאד!!
"ויהיו נכסיו וגו' וקרובים לעיר"

מור יוסף

משתמש פעיל
לא הבנתי מה בדיוק הבעיה פה בהמלצה,
חוזר שוב על מה שאמרתי - אינני קרוב שלו
אדם קרוב אצל עצמו...
רוצה שאביא לך עוד ציטוטים ועוד ניקים שקשורים אליך? לא כדאי.
מציע לך שתוריד פרופיל ותקנה מנוי פרימיום חדש על שם אחר.
אתה גורם שם רע גם לחסידות שלך, חבל.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
תעלו רמה
עוד חודשים שלש נדע בדיוק אנה פנינו מועדות

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לדעתי עדיף לשאול את נהג המונית והאינטסלטור יותר מאשר את המתווך והמשקיע. ולא בגלל שיש להם אינטרסים או שהם משקרים. אלא כי באמת אף אחד לא יודע לאן השוק ילך. אף אחד לא חלם ב2009 שהמחירים יגיעו למה שהם היום. גם לא המומחים הגדולים שיודעים "לקרוא את המפה".
במקרה הזה שוק הנדל"ן תלוי לגמרי בדעת הרוב הדומם, הלא מתוחכם, העדר. העדר השתכנע לפני עשור שצריך לקנות נדל"ן אז הנדל"ן טס. עכשיו העדר מבולבל. אבל אם הוא ישתכנע שהמחירים ירדו, אז הם ירדו. ונציגים טובים של העדר זה הנהג והצלם והנגר. הם הקובעים וכדאי להקשיב להם.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מחכה שיכנסו לפורום משקיעים אמיתיים
לא אנשים שיודעים לגרום לאחרים להשקיע את הכסף
אבל מה לעשות כנראה שהם עסוקים באמת או בלמצוא עסקאות או בלמממש נכסים
ופחות עסוקים בלשנות את דעת הקהל או למשוך לקוחות דרך התכתבויות בפורומים
לא הבנתי מה זה קשור לציטוט שהבאת ממני על המתחם ברמות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה