מחיקת תוכן ללא אפשרות שחזור

שלום שלום שלום

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 707873
זה מה שנפתח לי לאחר החילוץ לאן ממשיכים מכאן
זה אנגלית פשוטה...!
כמה פעמים בעצם הוא ימחק את הקבוץ וידרוס אותו. אז הברירת מחדל זה עשר ואני חושב שזה מספיק בשביל שלא יצליחו לשחזר את הקובץ.
לאחר מכן ללחוץ על enable ויתווסף לך לקליק ימני האפשרות הזאת:
1597147471834.png

תהנה

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כלי פשוט שמוסיף אפשרות לתפריט הקליק ימני במחשב למחיקת תיקיות באופן מאובטח. (באמצעות אלגוריתם של משרד ההגנה האמריקאי ללא אפשרות שחזור כלל!).
תהנו
הניסוח הזה מוכר לי מאיפשהוא:rolleyes:

שלום שלום שלום

משתמש מקצוען
הניסוח הזה מוכר לי מאיפשהוא:rolleyes:
אה איך שכחתי...? כל הקרדיט מגיע כמובן ל @joujou התותח שבלעדיו התוכנה לא הייתה מגיעה לידי וכמובן לא לידכם....
אז תודה ענקית על התוכנה הזאת ועל עוד מאות תוכנות מעולות..... תמשיך להביא לנו עוד כאלה....
בהצלחה!
אגב, התוכנה האחרונה שהעלת ממש עזרה לי! שנים אני מחפש פריצה בשבילה ולא מצאתי.... תודה ענקית!

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אה איך שכחתי...? כל הקרדיט מגיע כמובן ל @joujou התותח שבלעדיו התוכנה לא הייתה מגיעה לידי וכמובן לא לידכם....
אז תודה ענקית על התוכנה הזאת ועל עוד מאות תוכנות מעולות..... תמשיך להביא לנו עוד כאלה....
בהצלחה!
אגב, התוכנה האחרונה שהעלת ממש עזרה לי! שנים אני מחפש פריצה בשבילה ולא מצאתי.... תודה ענקית!
אם אתה מדבר על nordVPN זה די בלעדי לYM ולעוד קבוצה קטנה פרטית (לא לשאול), אז בינתיים תשמחו שאתם אקסקלוסיביים;)

שלום שלום שלום

משתמש מקצוען
אם אתה מדבר על nordVPN זה די בלעדי לYM ולעוד קבוצה קטנה פרטית (לא לשאול), אז בינתיים תשמחו שאתם אקסקלוסיביים;)
כן. שמעתי על הקבוצה האקסלוסיבית של ירון וחבריו הצמודים שיש בה בסה"כ 11 אנשים מאנ"ש....
תהנו לכם שם בפרטיות שלכם ואשמח מאוד אם תצרפו גם אותי לשם.... השם שלי @anonxl תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כן. שמעתי על הקבוצה האקסלוסיבית של ירון וחבריו הצמודים שיש בה בסה"כ 11 אנשים מאנ"ש....
תהנו לכם שם בפרטיות שלכם ואשמח מאוד אם תצרפו גם אותי לשם.... השם שלי @anonxl תודה רבה
אין לי מושג על מה אתה מדבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה