מחיקת משחקים מנוקיה C 2

אברךליטאי

משתמש מקצוען
היות שכמה ביקשו ממני בפרטי עזרה במחיקת המשחקים והיישומי מערכת בנוקיה סי 2 - אכתוב כאן שוב לטובת הכלל:
ליישומי המערכת (כולל המשחקים) יש הגנה מובנית במערכת המונעת את האפשרות של העברה/העתקה/מחיקה של קבצים אלו,
יש אפשרות לבטל הגנה זאת ע''י נסיון לדרוס את הקבצים עם קבצים אחרים בעלי אותם שמות,

יצויין, שלכל יישום יש 2 שמות,
יש את שם היישום שזה מוצג ע''ג המכשיר כגון City Bloxx (שאין לו שום קשר עם המשחק עצמו אלא שבתוך היישום שהוא קובץ דחוס יש קובץ שהוא טופס של כל פרטי היישום ובתוכו יש שורה של שם היישום - וזה מה שמופיע),
ויש את שם הקובץ עצמו (לדוגמא במשחק זה: Bloxx_EUF.jar,
יצויין שבכל הקבצים אנחנו רואים את שם הקובץ רק ביישומים המערכת מראה רק את שם היישום ולא את שם הקובץ,
כדי שיהיה בכלל אפשרי לנסות לדרוס את המשחק/ים צריך שיהיו קבצים בעלי אותם שמות בתוך כרטיס הזיכרון או בתיקיית יישומים (ובתיקיית משחקים כדי למחוק מתיקיית יישומים) ואז צריך להעביר/להעתיק את הקבצים בעלי אותם שמות של מה שאני רוצה למחוק ובתוספת קובץ נוסף עם שם אחר (בלי תוספת קובץ שאפשר להעביר לא יהיה אפשרי בכלל לנסות לדרוס) לתוך תיקיית המשחקים,
על המסך אמור להיכתב ההודעה הבאה:
X פריטים לא הועברו
שמות פריטים קיימים כבר בתיקיית היעד: X
לאחר שמסומנת הודעה זאת ניתן למחוק את המשחקים אותם ניסינו לדרוס,

אם ההודעה הזאת לא מסומנת:
אם ההעתקה לא התבצעה - נא לעבור שוב על כל השלבים שכתבתי - משהו לא בוצע תקין,
אם כל הקבצים הועתקו לתוך תיקיית משחקים יש לשנות בתוך שמות הקבצים את האותיות EUF ל-EUD או EUS,
מצורף כאן קובץ דחוס שכולל בתוכו את כל שמות המשחקים (כולל קובץ נוסף...) יש לחלץ את הקבצים ולהעתיקם לכרטיס זכרון בתוך הפלאפון.
א"צ לכל זה, אפשר למחוק אותם עם MobiMB

זבון וזבין

משתמש מקצוען
צריך שיהיה בתיקית יישומים או משחקים?
ההודעה שלי בטעות נמחקה בחלקה,
כדי שתוכל למחוק משחק מתיקיית משחקים - אתה צריך שיהיה לך קובץ כלשהו ששמו הוא כשם הקובץ של המשחק בתיקיה אחרת שממנה אפשר להעתיק לתיקיית משחקים.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
נכון,
אני מתנצל,
הקובץ שהעליתי הוא מקבצים שנשמרו עם סיומת xxx_jar ולא עם נקודה,
אם אתם יכולים לשנות את השם לבד - לשים נקודה במקום קו תחתון עדיף מאשר שאני יעלה שוב קובץ עם שינוי זה בלבד,
לשים לב: אם אתם משנים את השם בנוקיה עצמו - לשנות רק כשההקלדה במצב אנגלית.

א. פ. ל.

משתמש מקצוען
היות שכמה ביקשו ממני בפרטי עזרה במחיקת המשחקים והיישומי מערכת בנוקיה סי 2 - אכתוב כאן שוב לטובת הכלל:
ליישומי המערכת (כולל המשחקים) יש הגנה מובנית במערכת המונעת את האפשרות של העברה/העתקה/מחיקה של קבצים אלו,
יש אפשרות לבטל הגנה זאת ע''י נסיון לדרוס את הקבצים עם קבצים אחרים בעלי אותם שמות,

יצויין, שלכל יישום יש 2 שמות,
יש את שם היישום שזה מוצג ע''ג המכשיר כגון City Bloxx (שאין לו שום קשר עם המשחק עצמו אלא שבתוך היישום שהוא קובץ דחוס יש קובץ שהוא טופס של כל פרטי היישום ובתוכו יש שורה של שם היישום - וזה מה שמופיע),
ויש את שם הקובץ עצמו (לדוגמא במשחק זה: Bloxx_EUF.jar,
יצויין שבכל הקבצים אנחנו רואים את שם הקובץ רק ביישומים המערכת מראה רק את שם היישום ולא את שם הקובץ,
כדי שיהיה בכלל אפשרי לנסות לדרוס את המשחק/ים צריך שיהיו קבצים בעלי אותם שמות בתוך כרטיס הזיכרון או בתיקיית יישומים (ובתיקיית משחקים כדי למחוק מתיקיית יישומים) ואז צריך להעביר/להעתיק את הקבצים בעלי אותם שמות של מה שאני רוצה למחוק ובתוספת קובץ נוסף עם שם אחר (בלי תוספת קובץ שאפשר להעביר לא יהיה אפשרי בכלל לנסות לדרוס) לתוך תיקיית המשחקים,
על המסך אמור להיכתב ההודעה הבאה:
X פריטים לא הועברו
שמות פריטים קיימים כבר בתיקיית היעד: X
לאחר שמסומנת הודעה זאת ניתן למחוק את המשחקים אותם ניסינו לדרוס,

אם ההודעה הזאת לא מסומנת:
אם ההעתקה לא התבצעה - נא לעבור שוב על כל השלבים שכתבתי - משהו לא בוצע תקין,
אם כל הקבצים הועתקו לתוך תיקיית משחקים יש לשנות בתוך שמות הקבצים את האותיות EUF ל-EUD או EUS,
מצורף כאן קובץ דחוס שכולל בתוכו את כל שמות המשחקים (כולל קובץ נוסף...) יש לחלץ את הקבצים ולהעתיקם לכרטיס זכרון בתוך הפלאפון.
תודה רבה על כל העזרה

MERS1

משתמש פעיל
לא עברתי על כל השרשור אבל יש במתמחים טופ בנושא בC 2 הוראות ותכנה למחיקת המשחקים ועוד הרבה נושאין ועניינים בקשר לC 2

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכון,
אני מתנצל,
הקובץ שהעליתי הוא מקבצים שנשמרו עם סיומת xxx_jar ולא עם נקודה,
אם אתם יכולים לשנות את השם לבד - לשים נקודה במקום קו תחתון עדיף מאשר שאני יעלה שוב קובץ עם שינוי זה בלבד,
לשים לב: אם אתם משנים את השם בנוקיה עצמו - לשנות רק כשההקלדה במצב אנגלית.

תודה רבה, הצלחתי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה