מחיקת מיילים אוטומטי בג'ימייל אחרי זמן - יש דבר כזה?

• פותח הנושא g2035
  • פורסם בתאריך

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם יש אפשרות כזאת, שאני מגדיר 'מסנן' או משהו אחר, שמייל מסויים, יימחק לאחר מספר שעות או מספר ימים.?

לדוגמא אני מקבל פירסום מסויים במייל, שאני רוצה לקבלו, אבל אני רוצה שאחרי יום, זה יימחק אוטומטי.
במסנן אני רואה אופציה של מחיקה, אבל לא לפי הגדרת זמן.

sk1203

משתמש מקצוען
האם יש אפשרות כזאת, שאני מגדיר 'מסנן' או משהו אחר, שמייל מסויים, יימחק לאחר מספר שעות או מספר ימים.?

לדוגמא אני מקבל פירסום מסויים במייל, שאני רוצה לקבלו, אבל אני רוצה שאחרי יום, זה יימחק אוטומטי.
אם אתה מעביר את הכתובת לספאם זה נמחק אחרי 30 יום

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני רוצה שזה יימחק אחרי 24 שעות

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מייל שאתה שולח
או שנשלח אליך?

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אתה יכול לשייך את זה לקטגוריה "אשפה" וכך כל פעם לפתוח את המייל באשפה ולאחמ"כ לרוקן אותה.

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

אם יודעים לקודד ב JS או משהו דומה
אז יש אפשרות לכתוב סקריפט של גוגל שיעשה את העבודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה