מחיצת מגן של GPT

• פותח הנושא JOW
  • פורסם בתאריך

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש ברשותי כונן קשיח ושאני מנסה לחבר אותו לPC הוא לא מזהה אותו. כאשר אני בודק בניהול אז הכונן מופיע שם ללא שם עם הודעה מוזרה מחיצת מגן של GPT אני צריךלהעביר את כל הקבצים מהPC לכונן ואין לי אפשרות. אני צריך את עזרתכם. מצורף צילום מסך שלקחתי מהאינטרנט בדיוק עם אותה תקלה. זה מאוד מאוד דחוף לי. תודה מראש

קבצים מצורפים

• תקלה.jpg
    KB 118.5 · צפיות: 14

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
דיסק קשיח שפורמט למק לא יכול להקרא ע"י ווינדוס למעט אם תתקין תוכנה ייעודית כמו macdrive.
יש לציין שמק אמנם יודע לקרוא ntfs אבל לא לכתוב אליו...
הפורמט הנתמך באופן מלא ע"י שתי המערכות הוא fat32 אך יש לו חסרונות רבים: יציבות ומהירות, הגבלת גודל קובץ בודד ל4gb.

מקוה שעזרתי

בהצלחה

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
דיסק קשיח שפורמט למק לא יכול להקרא ע"י ווינדוס למעט אם תתקין תוכנה ייעודית כמו macdrive.
הפורמט הנתמך באופן מלא ע"י שתי המערכות הוא fat32 אך יש לו חסרונות רבים: יציבות ומהירות, הגבלת גודל קובץ בודד ל4gb.

מקוה שעזרתי

בהצלחה

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yishay1;611769:

מקוה שעזרתי

בהצלחה

היי. ראשית תודה. הדיסק כשיח הזה לעולם לא ביקר בMAC הוא עבד עד לפני שבועיים. :confused:

bris

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי, אז תמחוק את המחיצה ותיצור מחיצת MBR רגילה ?
אם המבנה הפנימי שונה לגמרי - כמו במק למשל, תצטרך תוכנת צד ג' כמו ACRONIS DISKDRIVE וכדו' כדי לאפס את המחיצה, או שתעשה דרך שורת הפקודה CLEAN תחת מעטפת DISKPART - גם בלי תוכנה צד ג'.

bris

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי, אז תמחוק את המחיצה ותיצור מחיצת MBR רגילה ?
אם המבנה הפנימי שונה לגמרי - כמו במק למשל, תצטרך תוכנת צד ג' כמו ACRONIS DISKDRIVE וכדו' כדי לאפס את המחיצה, או שתעשה דרך שורת הפקודה CLEAN תחת מעטפת DISKPART - גם בלי תוכנה צד ג'.

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נראה לי שלא קוראים את מה שכתבתי למעלה.אין שום שייכות למק. ואני לא מצליח לעשות שום דבר עם הכונן לא פירמוט ולא שום דבר אחר. במחשב אחר עם ווינדוס 7 כן הצלחתי לפרמט אבל שאני חוזר למחשב השני שוב אותה בעיה.

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבעיה תוקנה ב"ה. תודה לחברנו מי שאמר שהקדיש מזמנו ונסיונו והצליח לפתור בקלות בעיה שהמון לא הצליחו יישר כח גדול.

דשא

משתמש צעיר
הצעת ייעול:
אם תכתבו מה התשובה - תוכלו להועיל לרבים... שלא נצטרך לפתוח אשכול חדש לבעיה שהועלתה ונפתרה.

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דשא;614570:
הצעת ייעול:
אם תכתבו מה התשובה - תוכלו להועיל לרבים... שלא נצטרך לפתוח אשכול חדש לבעיה שהועלתה ונפתרה.

היי. מסכים איתך לגמרי. לא הצלחתי להבין איך הוא עשה זאת. יש איזה תוכנה שצריך להוריד ו... באמת יועיל למי שנתקל עם בעיה כזו.

DVD COAN

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דשא;614570:
הצעת ייעול:

הפתרון הוא ברמה טכנית של ניהול מערכות קבצים
ישנם דברים שאם אין לאנשים ידע רחב בתחום לא יעזור הסבר על הפעולה

ומי שעוסק בטבלאות מערכות קבצים ברמה גבוהה הוא כבר לא ישאל אך מי שאמר ביצע את המהלך

בסופו של יום הפורום הוא רק תמיכה לא מוסד לימודים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה