קופון מחזיקי כרטיס כאל / דיינרס קלאב נהנים מ- $10 הנחה באמזון!!

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
1634684973925.png

1. מחזיקי כרטיס כאל / דיינרס קלאב נהנים מ- $10 הנחה בקניה ב- $49 ומעלה על המוצרים המשתתפים במבצע כמוגדר בתקנון זה. לא כולל עלויות משלוח, מיסים, מע"מ, דמי טיפול ואריזת מתנה.
  2. "מוצרים המשתתפים במבצע" –מוצרים הנמכרים באתר amazon.com, לא כולל שוברי גיפט קארד ו/או מוצרים הנמכרים באמצעות הורדה מהאתר (כמו ספרים דיגיטליים, סדרות וכו')
  3. 15,000 הנחות במלאי. תוקף המבצע: 20.10.21 עד 7.11.21 או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם.
  4. לקבלת ההטבה יש לרכוש מוצרים במינימום $49, להזין בקופה את הקוד: CAL10, ולשלם בכרטיס כאל או דיינרס קלאב.
  5. ההנחה תינתן לרכישה אחת בלבד, בסך כולל של $49 לפחות, ולמשלוח לכתובת אחת בלבד בישראל.
  6. מימוש אחד ללקוח, לפי חשבון לקוח באתר אמזון.
  7. אין כפל מבצעים. ההנחה לא תיתן בנוסף להנחות אחרות באתר.
  8. הרכישה לא תתבצע במקרה בו הספק באמזון אינו סולק את המותג.
  9. אמזון וכאל שומרות לעצמן את הזכות לשנות את תנאי המבצע או את ההטבה בכל עת.
  10. ההנחה לא כוללת תשלום דמי משלוח, דמי טיפול, אריזת מתנה, מיסים, מע"מ ככל שישנם.
  11. ההנחה אישית ואינה ניתנת להעברה
  12. קבלת ההטבה מותנית בעמידה בתנאים המפורטים בתקנון זה. אי עמידה בתנאי התקנון תבטל את הזכאות להטבה.
  13. בעת החזרת מוצר שנרכש תוך שימוש בשובר, הזיכוי יגלם את הסכום ששולם עבור המוצר, בכפוף מדיניות החזרות.
  14. ההזמנה תבוטל במקרה שהיא אינה ניתנת לביצוע בהתאם לכללים או החוקים החלים עליה.

Amazon.com: Cal. Israel T&C

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שימו לב!
15,000 הנחות במלאי. תוקף המבצע: 20.10.21 עד 7.11.21 או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם..

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
תקף עדיין?

עריכה: עבר לי עכשיו.
תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הצליח למישהו כי לא עבר לי עכשיו.
אולי נגמר?

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הצליח לי בלילה.
גם אני הזנתי בהתחלה ולא עבר, חשבתי שכבר נגמר.
אחרי שהכנסתי פרטי כרטיס הכנסתי שוב וזה עבד
אוף אני מנסה כבר כמה פעמים ולא מצליח לי
אחרי מליון נסיונות הצלחתייי

נערך לאחרונה ב:

050412

משתמש צעיר
כותב לי , לא חוקי,
למישהו הצליח לאחרונה?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה