עזרה מחדל במעון במרכז ב"ב

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אשמח ליעוץ בקשר למעון במרכז ב"ב [שבינתיים איננו חושפים את שמו] של התמ"ת
גילאי הילדים 2 וחצי עד שלש וחצי
גננות חרדיות
אין שם כמעט איזכור על חגים ופרשת שבוע
בשיחה עם הגננות, אומרות שמקבלות שכר מינימום כמו מטפלת, וההוראה מהמנהלת [שנקראת חרדית] לגננות שהעיקר הוא רק לשמור על הילדות, ללמד מינימום.
אין לאף אחד שם ענין שילדה תדע משהו.
בשיחה של כמה הורים עם המנהלת איננה מתייחסת, ולאחרונה לא מוכנה לשמוע כלל ביקורת על המעון.
המפקחת עם השקפות אנטי חרדיות. למשל היה צריך לשכנע אותה בערב פסח ללמד מעט על עשרת המכות - שלפי טענתה זה אנטי חינוכי.
למי יש לפנות בענין?

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הבעיה עם המנהלת או עם המפקחת?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
סליחה שאני קצת בוטה אבל אני מבינה מאד את המטפלות.
מבינה ולא ממש מסכימה כי זה פספוס לא לתת להם. זה גיל שילדים מבינים המון וזה כיף לתת להם וללמד.
אממה שתקני מעון לא בעד מטפלות בכלל כך שבאמת למה להן להוסיף עבודה על מה שהן ממילא מתאמצות ולא מוערכות ולא מתוגמלות כפי המגיע להן.

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
את כותבת שהמפקחת לא מוכנה שיספרו על עניני דת

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה אכן מחדל!!
אבל אנחנו כבר לקראת סוף שנה לא הייתי מתלכלכת על זה...

השאלה אם רק זה הבעיה, כי זה נשמע שכל ההתנהלות לא הכי תקינה...
אם ההוראה היא רק לשמור על הילדות- מה עם מוטוריקה, השחלות, יצירות וכל שאר הדברים שצריכים לעשות וללמד ילדים, זה כן יש??

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זאת התשובה שלי, תאיימו לפרסם את שם המעון.
ואולי קודם לבדוק מי הבעלים של המעון הזה ולהתלונן אצלם על המנהלת ולאיים כנ"ל.
הבעלים צריכים להבין שכמו בכל ביזנס, הלקוחות צריכים להיות מרוצים.
ומעון הוא עסק לכל דבר, עסק טוב אומרים.
זה אכן מחדל!!
אבל אנחנו כבר לקראת סוף שנה לא הייתי מתלכלכת על זה...

אם ההוראה היא רק לשמור על הילדות- מה עם מוטוריקה, השחלות, יצירות וכל שאר הדברים שצריכים לעשות וללמד ילדים, זה כן יש??
בדיוק.
(אני רק לא מסכימה עם הענין של סוף שנה. ואם לא עכשיו - אימתי?!)

יש למעונות רשימה שלמה של יעדים שהם צריכים לעמוד בהם,
שהן מקבלות שכר מינימום זה לא תירוץ. הן צריכות לבצע את התפקיד שלהן ויש הגדרות ברורות לתפקיד.

ריקי שטרן

משתמש חדש
זה אכן מחדל!!

בלי לפגוע אבל מבחינך המטוריקה היא בעיה גדולה יותר?

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בלי לפגוע אבל מבחינך המטוריקה היא בעיה גדולה יותר?
ממש לא !!!
התכוונתי שאם רק זה הבעיה במעון אז רשמתי במפורש שזה אכן מחדל אבל בגלל שמדובר בסוף שנה לא שווה להתלכלך בשביל זה , אבל נשמע שגם שאר הדברים במעון לא תקינים אז צריך לפעול לטובת הילדים.

מחשבת מילים

משתמש פעיל
גם אצלנו בצפת פנינו בסופו של דבר למפקחת מטעם התמת והיא אמרה לי שנעשה אסיפה כל האמהות עם המפקחת של המעון והמנהלת ונציג לפניהם את הדברים וכן היא אמרה שנעשה ועד הורים

אם יש למישהי נקודות כלליות שחשוב שנשים לב אליהם לפני שאגבש את ההורים אשמח לעזרה
ודרך אגב לדעתי רק התקשורת יכולה לעשות משהו אצל החרדים הכל מטואטא מתחת לשטיח
צריך להתגבש ולעשות לזה סוף
במעונות הכללים המטפלות ,ההורים מרוצים הם מקבלים פידבקים על העבודה ולא זורקים להם זה העבודה תרצי תעבדי ואם לא אז תצאי
(כשאני המנהלת חייבה אותי להיות בתינוקיה עד סוף ההריון ולהתכופף נון סטופ ןכשאמרתי לה שקשה לי אז היא אמרה לי זאת העבודה

וזאת למעשה הנקודה למה לא פניתי לתמ''ת עד כה כי במעון של בנותי עבדתי גם כן ןעכשיו אני בחופשת לידה כאמא לכל דבר ויודעת את כל המחדלים של המעון ורוצה לעשות לזה סוף

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
במעון מסודר כל 20 דקות מחליפים פעילות..
פעילות הכוונה: משחק, סיפור, חצר, השחלות, הגשת חומרים, אוכל, ג'מבורי, החתלות, השכבה וכו'..
מה הן עושות עם הילדים 8 שעות? אין להם סדר יום?
ומוטוריקה חשובה מאד מאד הרבה יותר משעת סיפור או פרשת שבוע שביננו הם לא יבינו הרבה זה בעיקר בשביל ההורים.
במוטוריקה הם מקבלים תחושה, תאום יד עין, חומרים ומרקמים שונים.. שזה חלק מההכירות שלהם בגיל הזה עם הסביבה.

זושא כץ

משתמש מקצוען
גילאי הילדים 2 וחצי עד שלש וחצי
גננות חרדיות
אין שם כמעט איזכור על חגים ופרשת שבוע
בשיחה עם הגננות, אומרות שמקבלות שכר מינימום כמו מטפלת, וההוראה מהמנהלת [שנקראת חרדית] לגננות שהעיקר הוא רק לשמור על הילדות, ללמד מינימום.
אין לאף אחד שם ענין שילדה תדע משהו.
בשיחה של כמה הורים עם המנהלת איננה מתייחסת, ולאחרונה לא מוכנה לשמוע כלל ביקורת על המעון.
המפקחת עם השקפות אנטי חרדיות. למשל היה צריך לשכנע אותה בערב פסח ללמד מעט על עשרת המכות - שלפי טענתה זה אנטי חינוכי.
למי יש לפנות בענין?
בטח זה קשור לגזירת הגיוס כבר במעונות...
צריך לשאול המומחים של זה.:mad:

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
במעון מסודר כל 20 דקות מחליפים פעילות..
פעילות הכוונה: משחק, סיפור, חצר, השחלות, הגשת חומרים, אוכל, ג'מבורי, החתלות, השכבה וכו'..
מה הן עושות עם הילדים 8 שעות? אין להם סדר יום?
ומוטוריקה חשובה מאד מאד הרבה יותר משעת סיפור או פרשת שבוע שביננו הם לא יבינו הרבה זה בעיקר בשביל ההורים.
במוטוריקה הם מקבלים תחושה, תאום יד עין, חומרים ומרקמים שונים.. שזה חלק מההכירות שלהם בגיל הזה עם הסביבה.
מהרהרת לעצמי בקול...
כל 20 דקות זה ממש סחרחורת...
מעניין שאנחנו התפתחנו נפלא גם בלי שהתערבו לנו במשחק וישבו לנו עם סטופר...
וכל המוטוריקה וההתפתחות והחשיפה והמילים היפות הללו, הילדים יודעים מצוין להגיע לזה לבד.. בטבע של התינוק להתנסות ולהכיר את העולם סביבו, הם לא זקוקים לנו בשביל זה, תנו קצת חופש ומרחב בגיל הזה.. למה הכל מקובע במסגרות נוקשות של טיימינג מגיל 0?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה