קורונה מזעזע: "אילצו אותי לעזוב את המלונית בגלל שדיווחתי מהנעשה שם"

מצב
הנושא נעול.

יוסי123

משתמש סופר מקצוען
יכול להיות שכבר העלו את זה, לא ראיתי.
יצויין שאני שמעתי מחברה שנמצאים במלוניות אחרות שנהנהים מאוד
אבל עכ"פ להשאיר בן אדם ברחוב זה לא אמור לקרות בשו פנים ואופן.

רשות הדיבור לצלם מוטי גרין שעבר לדבריו מסכת השפלות בגלל העובדה שחשף את הנעשה במלון הקורונה בו הוא שהה:

לפני כשבועיים חליתי בשבת בשפעת עמוקה וחזקה
במוצאי שבת איבדתי את חוש הטעם והריח לגמרי,
נבהלתי כל עוד נפשי בי. פניתי לקופת חולים מאוחדת, בה אני חבר, למתן תור מהיר ונעניתי בחיוב גם בבדיקה וגם בתוצאה אחרי הבדיקה לחיובי אצלי, נבהלו גם אני וגם חברי הדירה שבה אני שוהה.

ומכאן הבנתי שאני הולך לקראת מסכת יסורים של נידוי חברתי לא היה לי מקום בדירה בה אני גר. הבנתי שמקומי הרצוי עד להחלמה היא רק במלונית ושמעתי שיש מלוניות לא רעות בכלל.
פניתי ל'מאוחדת' אחרי זמן המתנה של למעלה משעתיים ניתקתי, והחלטתי לפנות לעזרה לעיתונאי שהפנה אותי למנהל פיקוד העורף באמירה שיסדרו לי מלונית הוגנת ובתנאים טובים ונוחים למלונית
אני פניתי בבקשה למלונית בקראון פלאזה אך הם סירבו לי בטענה שאין מקום. ביקשתי בבית וגן וגם שם סירבו לי כי אין מקום.
המתנתי.
עד שבערב, קיבלתי תשובה ממנהל פיקוד העורף תשובה יש מקום רק בערד. והוא אמר לי מראש שזה מלונית לא בחמשה כוכבים אבל…
בניתי על תנאים נורמטיביים.
הגיע האמבולנס לפנות אותי. והדרך הייתה ארוכה עם הקאות וסחרחורות הנהג נאלץ לאסוף עוד שלשה חולים נוספים למקום בו לא היה ידוע מה מחכה לי שם
עברתי דרך גיהנום.
כשהגעתי למלונית לא פחות ולא יותר אחרי כמעט שש שעות נסיעה מפותלת ומסוחררת
כשהגעתי למלונית ראיתי מקום לא נקי בעליל וביקשתי מהפקידה ממי שהיה שם לשתות ולא נעניתי למרות סחרחורות שגרמו לי כמעט להיות מעולף

ביקשתי כדור אקמול אך סירבו לי שלא מחלקים אקמולים
אני בסחרחורות קשות ובלי אוכל בלי שתייה כמעט ממוטט לא יכולתי כבר לבקש משום שהייתי יבש בגרוני עד יבש לגמרי

ביקשתי משהו לאכול אמרו לי תחכה עד מחר
רק מחר תקבל לאכול

היה שם מים חמים על שולחן מלוכלך
הרצפות והזבל היה מזעזע

השירות וההכפשה שקיבלתי שם בנוגע למקום על היותי איש תקשורת ופרסמתי

פנו אליי גם כן בחורים לא מעט על שסובלים שם מאוכל לא אכיל, אבל כשראיתי זאת הייתי עם דמעות בעייני ובקשתי את עזרתם

פניתי לעיתונאים רבים על הנעשה שם מנהל המלון פנה אליי בבקשה להפחית את הדיווח התקשורתי על המקום

מנהל המלון פנה אליי ואמר לי ששר הבריאות שוחח איתו
והתחילו לנקות את המקום ולהביא שינוי חיובי
בעקבות הרעש שעשיתי ובצדק להביא שינוי, שאכן הגיע בגלל החשיפה התקשורתית, קיבלתי שיחת טלפון בהפתעה לא צפוייה ממאוחדת

הם פנו בשאלה אליי אם אני מעוניין אישור יציאה לבידוד ביתי, אני נעניתי אליהם בחזרה שאני מעוניין לעבור למלונית אחרת ואמרו לי שיבדקו אבל בידוד ביתי יהיה יותר מהיר

אני אמרתי להם בתשובה שכן, וכמובן רצוני רק אם יש לי מקום לבידוד ביתי

אני מהר עשיתי טלפונים לבדיקה בידוד ביתי, למעשה היה לי שני אפשרויות בסימן שאלה שגם הם ירדו לצערי

אבל פנו אליי מפיקוד העורף שיש לי למהר להתארגן ולפנות את המקום, אני בתשובה אליהם אומר שעוד לא מצאתי מקום לבידוד

אך אותם זה לא עניין

אמרתי להם אסור לכם לעשות את זה אני חולה קורונה אין לי מקום? הם אמרו לי תקשיב אם אתה לא מפנה את המקום אנחנו נזמין לך משטרה שתפנה אותך כי מבחינתינו אתה בחוץ!

אני בלחץ יבש כולי רועד מגזר הדין לאיפה אלך מה אעשה?
אני עם מזוודות ושקיות ואין לי מקום לאן?… אני בלחץ האמבולנס בדרך לקחת אותי ללא מוצא

ואת פיקוד העורף זה לא עניין

הם אפילו בשביל להוציא אותי משם מימנו לי את האמבולנס פשוט המציאות הפחידה אותם וקיבלו החלטה להוציא אותי בצורה כביכול חוקית, העיקר שאפסיק לדווח לתקשורת מהנעשה שם

האמבולנס הגיע בלחץ שאני ייצא החוצה אני אמרתי לנהג אין לי מקום?

הנהג השיב בתשובה אליי:

"יאללה אני ממהר צא חייבים לעוף ומהר"

עליתי לאמבולנס בהודעה למנהלי המלונית שיידעו שאני ללא מקום בסכנה שאני יכול להדביק לא מעט אנשים חפים מפשע

לא עניין אותם!

הם אמרו לי יש לך אישורים אתה חייב לצאת

אני בנסיעה עם הנהג כשכולי יבש וחש בסחרחורת, מקיא ואת הנהג לא עניין כלום

מעיפים אותי בידיעה שאין לי מקום

ועל פי חוק אסור להוציא חולה קורונה מחוץ למלונית ללא בידוד ביתי זה אסור זה כמו לקחת חיידק ולהדביק ציבור שלם

הבאתי לנהג כסף שיקנה לי בקבוק שתייה

כשהקאתי את נשמתי באמבולנס הנהג צעק לי בזלזול שאני ינקה את ההקאה בבקבוק שקנה לי, בקבוק מים שמספיק בקושי לאדם אחד

הנהג הוריד אותי בלי התעניינות בי מה יהיה ומה עם סיכון ההדבקה

נשארתי בחוץ לילה שלם של 13 שעות טלפונים שאני מחוץ לדירה כי חששתי ולא רציתי להדביק חברים, אז נאלצתי לישון לילה כמו כלב על ספה מנופצת ומעופשת
עם כל הדברים שלי בחוץ בחום

אכלתי ממה שהיה לי בקושי יכולתי לדברתי לשוחח מפאת חולשה הנוראית שההעיפה אותי למרחקים

הגיע הבוקר, משמונה בבוקר עד שעה לפני חג ראש השנה נאלצתי בחולשותיי ובטלפונים רבים להמתין עד לפתרון
לבסוף אחרי עזרה משפחתית העוטפת אותי כל החיים באהבה לעזרה לבנם

מצאו לי בידוד דירה בבני ברק

ובעדכון עם מאוחדת על הנעשה והם היו בשוק מהסיפור
היו צריכים לדאוג לי להביא אותי לבני ברק ולהזמין אמבולנס שיקח אותי לבני ברק לבידוד

הגעתי בסיוט ואבדתי את זהות חיי פשוט כך
אני פונה אליכם ולכולם

כל מי שעובר במלוניות ובכל מקום מקום זלזול הזנחה וקושי בכל נושא, לא להתבייש ולפנות לגורמי טיפול ואפילו לתקשורת
הכותב הוא צלם 'המחדש' מוטי גרין

~Debi~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מזעזע כל מנהל מלון מקבל על כל חולה תקציב מהמדינה וככה צריך להראות?!
אני שמעתי מכמה שהיו שם על הזלזול...

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אפשר להחלים ככה?????
את אותה שאלה, ויותר בקול, תשאלי על המאושפזים בבתי חולים שמתחננים למעט מים ואף אחד לא ניגש אליהם.
מכירה בביתר מישהו שאושפז בגלל קורונה, אבל נפטר מכך ששתה מדי הרבה מים אחרי שעות רבות של צמא... :( אף אחד לא ניגש אליו לתת לו את המים שהתחנן אליהם. הוא קם בלי כח, עד לברז הקרוב, ושתה ושתה ושתה... עד שהתמוטט ונפטר, אח"כ יספרו לנו על המוני נפטרי קורונה. אני יגלה לכם סוד- אלו לא נפטרי קורונה- אלו נפטרי הזנחה!

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
פרסמו את זה באתר כלשהו?
כי אם כן הם היו חייבים לפנות לקבל תגובה מהמלון.
ולפחות לכתוב "לכשתתקבל תגובתם נפרסמה כאן"

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
את אותה שאלה, ויותר בקול, תשאלי על המאושפזים בבתי חולים שמתחננים למעט מים ואף אחד לא ניגש אליהם.
מכירה בביתר מישהו שאושפז בגלל קורונה, אבל נפטר מכך ששתה מדי הרבה מים אחרי שעות רבות של צמא... :( אף אחד לא ניגש אליו לתת לו את המים שהתחנן אליהם. הוא קם בלי כח, עד לברז הקרוב, ושתה ושתה ושתה... עד שהתמוטט ונפטר, אח"כ יספרו לנו על המוני נפטרי קורונה. אני יגלה לכם סוד- אלו לא נפטרי קורונה- אלו נפטרי הזנחה!
אי אפשר למות משתיה בבת אחת.
ובחלק ממחלקות פנימית קורונה יש בר אוכל ומשקאות בשירות עצמי 24/7 פרט למגשיות שמחולקות בכל ארוחה.
ומי שהיה בטיפול נמרץ ממילא מחובר לעירוי נוזלים.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אי אפשר למות משתיה בבת אחת.
ובחלק ממחלקות פנימית קורונה יש בר בשירות עצמי.
ומי שהיה בטיפול נמרץ ממילא מחובר לעירוי נוזלים.
הבנאדם לא היה מחובר לעירוי. הוא גם לא נחשב במצב קשה.
רק לא באו מים אל פיו במשך זמן רב (אולי מדובר בימים. אין לי מושג, ולא נעים לשאול את המשפחה...) והוא התקשה לקום מחולשה. ליד הברזיה, תוך כדי שתייה הוא התמוטט. זו עובדה.

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

קשה לי מאוד להאמין שדברים כאלו קוראים בימנו,עם כל התקשורת שיש,אבל האמת היא שסיפור כזה שמעתי כבר כמה פעמים

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת, נשמע בנאדם שהגיע נטו לעשות צרות.
מישהו צריך להביא לו מים? שיחפש את התמי 4 או הברז בחדר השרותים.
מישהו צריך לתת לו אקמול? למה?
מי שבא בגישת כולם ותמיד חייבים לי, רק מפסיד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה