דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
איך הצבעת במעטפה כפולה?
אסור, גם מזכירים צריכים לצאת להצביע בקלפי שלהם
לא נכון, המזכירים מצבעים במעטפה כפולה, ולא רק הם אלא כל מי שעבד באותו קלפי לפחות 6 שעות (משקיפים, חברי ועדה)

- אסתר -

משתמש פעיל
לא נכון, המזכירים מצבעים במעטפה כפולה, ולא רק הם אלא כל מי שעבד באותו קלפי לפחות 6 שעות (משקיפים, חברי ועדה)
עד עכשיו זה היה ככה.
הפעם לא
אצלנו בכל אופן, לא היתה אפשרות להצביע במעטפה כפולה, כל אחד לקח הפסקה והצביע בקלפי שלו

יוסיK

משתמש פעיל

עד עכשיו זה היה ככה.
הפעם לא
אצלנו בכל אופן, לא היתה אפשרות להצביע במעטפה כפולה, כל אחד לקח הפסקה והצביע בקלפי שלו
ליתר דיוק
בעבר בעלי תפקידים [מזכירים, חברי וועדה, סדרן, אב בית ועובדי וועדת הבחירות] היו מצביעים בקלפי שלהם במעטפה כפולה, הפעם שינו את זה והם יכלו להצביע במעטפה כפולה בקלפיות ייעודיות או בקלפי שלהם, בכל אשכול היה אמור להיות קלפי שמיועד לבעלי תפקידים.
כמדומני שמשקיפים לא נחשבים בעלי תפקיד והם אמורים להצביע בקלפי שלהם.

- אסתר -

משתמש פעיל
ליתר דיוק
בעבר בעלי תפקידים [מזכירים, חברי וועדה, סדרן, אב בית ועובדי וועדת הבחירות] היו מצביעים בקלפי שלהם במעטפה כפולה, הפעם שינו את זה והם יכלו להצביע במעטפה כפולה בקלפיות ייעודיות או בקלפי שלהם, בכל אשכול היה אמור להיות קלפי שמיועד לבעלי תפקידים.
כמדומני שמשקיפים לא נחשבים בעלי תפקיד והם אמורים להצביע בקלפי שלהם.
זה לא מדויק
מנהל בחירות וסגן מנהל בחירות או עובד מדינה יכול להצביע בקלפי לבעלי תפקידים.
מזכיר- רק אם עובד בקלפי ברשות מקומית שאינו תושב שלה, וגם זה צריך להציג אישור ממנהל הבחירות, שלא תמיד נותן.(כמו שהיה אצלנו)

אנטוריום

משתמש מקצוען
מזכיר- רק אם עובד בקלפי ברשות מקומית שאינו תושב שלה, וגם זה צריך להציג אישור ממנהל הבחירות, שלא תמיד נותן.(כמו שהיה אצלנו)
זה תלוי בעיר,
בירושלים למשל המזכירים וחברי וועדות הקלפי שזכאים להצביע בירושלים יכלו להצביע בריכוז שלהם במעטפה כפולה

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
אני הייתי יו"ר קלפי בירושלים בבית ספר עם עשרה קלפיות
האחראי מטעם וועדת הבחירות הורה לכל העובדים כולל כולם שאפשר להצביע במעטפה כפולה בקלפי נכים(במקרה הקלפי בה עבדתי) גם אם גרים מחוץ לירושלים.
לדוג' אם אני גר בביתר אני רושם על פתק חלק את הרשימה\מועמד שלי בביתר ואני שם במעטפה כפולה בקלפי נכים.

לאנגער

משתמש מקצוען
אני הייתי יו"ר קלפי בירושלים בבית ספר עם עשרה קלפיות
האחראי מטעם וועדת הבחירות הורה לכל העובדים כולל כולם שאפשר להצביע במעטפה כפולה בקלפי נכים(במקרה הקלפי בה עבדתי) גם אם גרים מחוץ לירושלים.
לדוג' אם אני גר בביתר אני רושם על פתק חלק את הרשימה\מועמד שלי בביתר ואני שם במעטפה כפולה בקלפי נכים.
השאלה מה קרה בפועל עם הקולות הללו.
כי באופן רשמי היו רק 4 קלפיות בכל ירושלים שהיו מיועדות לבעלי תפקידים מחוץ לירושלים.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
השאלה מה קרה בפועל עם הקולות הללו.
כי באופן רשמי היו רק 4 קלפיות בכל ירושלים שהיו מיועדות לבעלי תפקידים מחוץ לירושלים.
רוב הסיכויים שהם נשלחו לכיכר ספרא ונספרו כקולות פסולים.
אני לא רואה שום דרך איך מיינו אותם לפי עיר.
אני מדבר כמובן על תושבי חוץ לי-ם שהצביעו במעטפות כפולות בקלפי רגיל או נגיש.

צחית

משתמש מקצוען
רוב הסיכויים שהם נשלחו לכיכר ספרא ונספרו כקולות פסולים.
אני לא רואה שום דרך איך מיינו אותם לפי עיר.
אני מדבר כמובן על תושבי חוץ לי-ם שהצביעו במעטפות כפולות בקלפי רגיל או נגיש.
גם החילים הצביעו ככה
וכן ממינים לפי עיר
זה לא כזה קשה
יש להם הרבה עובדים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
גם החילים הצביעו ככה
וכן ממינים לפי עיר
זה לא כזה קשה
יש להם הרבה עובדים
החיילים הצביעו בקלפי מיוחד שכמותו היו בודדים ממש בכל עיר, ואת המעטפות משם סימנו לפי ערים

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
השכר הוא 2,421 ברוטו
1958.
כי זה יום מקוצר.
עד עכשיו זה היה ככה.
הפעם לא
אם המזכיר או חבר הועדה מתגורר באותו ישוב הוא יכול להצביע במעטפה כפולה.
מיישוב אחר לא.

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1958.
כי זה יום מקוצר.
1709663509926.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה