דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

אבי01

משתמש פעיל
איפה יש קלדנים?
בהדרכת קולטים אמרו לנו שהשנה אין קלדנים להכניס את התוצאות למערכת "נדב" שזו המערכת שמקבלת את תוצאות האמת. אלא כל קולט יהיה גם קולט וגם קלדן או רק אחד מהם, תלוי במקום ובצורך. וכמובן המשכורת זהה. 1,958 ₪ ברוטו;

אבי01

משתמש פעיל
מה התשלום נטו לעובדים בבחירות כקולטים או כקלדנים או כמזכירים?
הציעו לי את כל האופציות
  • התשלום הכולל למזכיר קלפי הינו 2,868 ₪ (ברוטו). התשלום לקולט הינו 1,958 ₪ ברוטו; התשלום למזכיר קלפי בקלפיות מיוחדות (בבתי סוהר, בתי חולים, קלפיות לבעלי תפקידים וכו') הינו 2,421 ₪ ברוטו.
  • מזכיר עובד מ-6.00 בבוקר. מזכיר מ-8.00 בערב (הערכות, וקלפיות מיוחדות שמסיימים מוקדם)

משה 05276

משתמש מקצוען

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
  • התשלום הכולל למזכיר קלפי הינו 2,868 ₪ (ברוטו). התשלום לקולט הינו 1,958 ₪ ברוטו; התשלום למזכיר קלפי בקלפיות מיוחדות (בבתי סוהר, בתי חולים, קלפיות לבעלי תפקידים וכו') הינו 2,421 ₪ ברוטו.
  • מזכיר עובד מ-6.00 בבוקר. מזכיר מ-8.00 בערב (הערכות, וקלפיות מיוחדות שמסיימים מוקדם)
תודה
כמה שעות זה קולט?
ומה השכר והשעות של קלדן במערכת הנד"ב?
הציעו לי את כל האופציות אבל המנהל שהציע לא יודע לומר לי שכר ואני לא רואה מידע בנט על קלדן ולא שעות של קלדן וקולט

אבי01

משתמש פעיל
תודה
כמה שעות זה קולט?
ומה השכר והשעות של קלדן במערכת הנד"ב?
הציעו לי את כל האופציות אבל המנהל שהציע לא יודע לומר לי שכר ואני לא רואה מידע בנט על קלדן ולא שעות של קלדן וקולט
קולט וקלדן זה אותו דבר. בהדרכה מלמדים איך לעשות את שניהם. ובערב הבחירות יחליטו לפי הצורך מי קולט מי קלדן ומי שניהם יחד.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ובכל קלפי ישימו את כל מאות פתקי המפלגות והמועמדים לראשות הערים השונות?
בכל עיר יהיו קלפי אחת או שתיים שמי שמקבל אישור מיוחד להצביע בה [כמו חיילים או מזכיר קלפי שגר בעיר אחרת] יכול להיכנס אליה, יש בה פתקים צהובים ולבנים ריקים, וספר עבה עם שמות כל הערים וכל המועמדים והרשימות שבכל עיר. מדפדפים בספר לעיר המגורים, כותבים על הפתקים את שמות המועמדים והרשימות הרצויות, מכניסים למעטפות ולמעטפה כפולה.

יוסיK

משתמש פעיל
קצת סדר למי שלא הבין את ההרכב של וועדת הקלפי.
הוועדה מורכבת מיו"ר, סגן יו"ר וחבר וועדה.
לוועדה מוצמדים 2 מזכירים, מזכיר ראשון ומזכיר שני.
מלבד זאת יכול להיות גם סדרן ובבחירות לכנסת גם משקיף טוהר הבחירות.
כל אלו הם מינויים רשמיים של וועדת הבחירות ובמימון וועדת הבחירות.
כל העובדים מלבד חברי וועדת הקלפי ממוינים ע"י וועדת הבחירות.
הוועדה מורכבת מפעילים שנשלחים ע"י המפלגות, עם כתבי מינוי של וועדת הבחירות, כל ועדה מורכבת מ 3 חברים מ 3 מפלגות ושכר חברי הוועדה משולם כמובן ע"י וועדת הבחירות.
חוץ מכל הנ"ל, למפלגה שאין לה נציג בוועדת הקלפי, יש אפשרות למנות משקיף מטעמה שידאג שהאינטרס של המפלגה בקלפי נשמר, ויוכל לדווח על אי סדרים וכיו"ב.
למשקיף אין תפקיד מעשי בתפעול הקלפי והוא אמור לשבת בנפרד מצוות הקלפי.
המשקיף יכול לעבוד בהתנדבות או בשכר אם המפלגה מציעה את האפשרות הזו, אין מימון ישיר למשכורות למשקיפים שאינן חברי וועדת קלפי.

קולטים, קלדנים וספירת מעטפות כפולות:
בוועדת הבחירות בירושלים אמרו לי שלא סגור להם סופית איך זה יתנהל, אבל יתכן שהקולטים הם גם אלו שיעשו את הספירה של המעטפות הכפולות למחרת הבחירות ויקבלו שכר מוגדל בהתאמה, כך שלא בטוח שהשכר של קולטים יהיה נמוך משל מזכירים.

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
קולט וקלדן זה אותו דבר. בהדרכה מלמדים איך לעשות את שניהם. ובערב הבחירות יחליטו לפי הצורך מי קולט מי קלדן ומי שניהם יחד.
תודה
מישהו כתב כאן אחרת. שקלדן זה לפי שעות, זה טעות?
אכן אתה צודק שעברתי הדרכה לקולט ולקלדן יחד
כמה שעות עבודה זה קולט או קלדן?
וכמה מס יורד במקור מהברוטו?

אבי01

משתמש פעיל
זה אותם שעות.
יש שלוש תחנות: כל המזכירים שמגיעים לקליטה עוברים הערכה ראשונית האם הם הביאו את כל החומר. אח"כ עוברים איתם על הפרוטוקול. ובסוף מקלידים את החומר למערכת נד"ב.
יש מקומות (קטנים בעיקר) שזוג קולטים יעשה את כל התהליך. ויש מקומות שזה יתחלק לשנים או שלושה צוותות.
יורד 25% מס, לא תלוי בהכנסות.

אבי01

משתמש פעיל
מייל שנשלח עכשיו למזכירים במודיעין עילית:

בימים אלו תקבל/י קישור מג'ון ברייס לרישום להדרכה בזום - נא לעקוב אחר קבלת הקישור ולבצע רישום לפי התאריך המתאים. במידה ולא תוכל/י להשתתף עקב חוסר גישה לאינטרנט, נבחנת אפשרות לפתוח קבוצת הדרכה פיזית.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה