דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

ANK

משתמש פעיל
המערכת נפתחה שוב , כנראה ליום אחד, לרשומים שעדיין לא עשו את המבחן,

ANK

משתמש פעיל
צריך להכנס דרך מערכת גיל, ושוב, רק למזכירים שכבר נרשמו בזמן אבל עדיין לא עשו מבחן

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
תגידו אמרו לי בראיון שבבחירות האלו לא יתנו למזכיר להיות מזכיר בקלפי בעיר שהוא גר
רק בעיר אחרת
זה באמת הולך להיות ככה?
כי בבחירות הקומות הייתי בקלפי 5 דקות הליכה מהבית
זה משנה איפה שמים את המזכיר?
כי תכלס הוא מרותק לקלפי ובסוף היום ממילא צריך להגיע לוועדה האיזורית, אז מה זה משנה?

לחיעכ

משתמש חדש
שאלה עניינית
בשאלון מילאתי בטעות שלא למדתי 12 שנות לימוד וע"כ נפסלתי ממועמדות זאת למרות שעבדתי כמזכיר כבר 4 פעמים וכעת אני לא מורשה לפתוח טופס חדש לאחר שנפסלתי מישהו יודע אם יש מה לעשות ??

צ'ייסר

משתמש מקצוען
שאלה עניינית
בשאלון מילאתי בטעות שלא למדתי 12 שנות לימוד וע"כ נפסלתי ממועמדות זאת למרות שעבדתי כמזכיר כבר 4 פעמים וכעת אני לא מורשה לפתוח טופס חדש לאחר שנפסלתי מישהו יודע אם יש מה לעשות ??
תְּנַגֵּ'ס להם בטלפון .

shyf

משתמש צעיר
מצאתי סרטון הדרכה מוצלח מהבחירות האחרונות
אולי מישהו יוכל להוריד לטובת החסומים
אשמח לדעת אם יש שינוים מהבחירות הקודמות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה