דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

האישה הכושית

משתמש רשום
ועוד שאלה - בעלי קיבל קישור להרשמה לראיון בזום בוועדת דן ובטעות מחקנו את המייל הזה.
מישהו יכול להעלות את הקישור של הרישום לראיונות-וועדת דן?
זה הקישור שאני קיבלתי אין לי מושג אם זה יעזור לכם
הרגע בדקתי והוא עדיין פעיל

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
עוד לא קיבלתי זימון לראיון צריך לחשוש?
או שיש זמן
עוד מישהו עוד לא קיבל?

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אשמח לשמע על כל תפקיד שאפשר להרשם אליו כרגע שקשור לבחירות .
מפקח וכו ...

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אשמח לשמע על כל תפקיד שאפשר להרשם אליו כרגע שקשור לבחירות .
מפקח וכו ...

התעודת זהות שלי נאבדה מזמן ולא שמתי לב אבל הדרכון שלי היום פג לו התוקף אין לי רישיון נהיגה מישהו יודע מה אפשר לעשות להשיג תעודה מזהה מהר בלי לשלם 400 ומעלה...זה תוקע אותי מלהיות מזכיררה ומלבחור

אלע

משתמש רשום
בלת"ק מישהוא יודע איך אפשר להשיג לצורך מזכירות קלפי תעודת 12 שנות לימוד ע"י לימוד בישיבה או שלימודים בישיבה ות"ת לא נחשבים ל12 שנות לימוד תודה רבה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק מישהוא יודע איך אפשר להשיג לצורך מזכירות קלפי תעודת 12 שנות לימוד ע"י לימוד בישיבה או שלימודים בישיבה ות"ת לא נחשבים ל12 שנות לימוד תודה רבה
ברור שישיבה נחשב ב 12 שנות לימוד
מעולם לא שמעתי שביקשו אישור בועדה,
על הצד שמעתקשים אז תמיד אפשר להביא הצהרה מעו''ד, או לפעמים פשוט יותר להתקשר למזכירות הת''ת ולמזכירות הישיב''ק שישלחו בפקס מייל

התעודת זהות שלי נאבדה מזמן ולא שמתי לב אבל הדרכון שלי היום פג לו התוקף אין לי רישיון נהיגה מישהו יודע מה אפשר לעשות להשיג תעודה מזהה מהר בלי לשלם 400 ומעלה...זה תוקע אותי מלהיות מזכיררה ומלבחור
מה נחשב מהר?

אלע

משתמש רשום
מעולם לא שמעתי שביקשו בועדה
כשמילאתי את טופס הרשמה בטעות כתבתי שאין לי תעודת 12 שנות לימוד ועירערתי על זה, אז כתבו לי לשלוח להם תעודת 12 שנות לימוד כדי שיכניסו אותי.
[ואם זה נחשב איך אפשר להשיג את זה- תוספת]

מעולם לא שמעתי שביקשו אישור בועדה,
על הצד שמעתקשים אז תמיד אפשר להביא הצהרה מעו''ד, או לפעמים פשוט יותר להתקשר למזכירות הת''ת ולמזכירות הישיב''ק שישלחו בפקס מייל

מה נחשב מהר?
אני צריכה בתוך שבועים
לימי ההדרכה למזכירים

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
איך בוחרים מקום לראיון??

Python

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
איזה שאלות שואלים בראיון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה