מידע שימושי מזכירי קלפי בחירות 2021 חלק ב'

מצב
הנושא נעול.

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי עכשיו,
ועדת דן

ערב טוב מזכיר/ת קלפי,
אנו שמחים להודיעך כי שובצת בבני ברק לתפקיד מזכיר קלפי.
את מזוודות החומר הרגיש וכתב המינוי תתבקש לאסוף ביום חמישי ה 18 למרץ (ה' ניסן תשפ"א). החלוקה תתרחש בבית הספר בית יעקוב לבנות זכרון מאיר, רחוב האדמור מגור 29, בני ברק. החל מהשעה 15:00 עד 16:00.
באחריותכם לעדכן במייל חוזר בלבד באם אינך יכול\ה להגיע.
יש להתעלם מההודעה הקודמת בנוגע לשיבוצך, הועדה שומרת לעצמה את הזכות לשנות שיבוצים בהתאם לצרכי הועדה.

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
קיבלתי עכשיו,
ועדת דן

ערב טוב מזכיר/ת קלפי,
את מזוודות החומר הרגיש וכתב המינוי תתבקש לאסוף ביום חמישי ה 18 למרץ (ה' ניסן תשפ"א). החלוקה תתרחש בבית הספר בית יעקוב לבנות זכרון מאיר, רחוב האדמור מגור 29, בני ברק. החל מהשעה 15:00 עד 16:00.
יש להתעלם מההודעה הקודמת בנוגע לשיבוצך, הועדה שומרת לעצמה את הזכות לשנות שיבוצים בהתאם לצרכי הועדה.
אתה לבד ?

דיויד כץ

משתמש פעיל
קיבלתי עכשיו,
ועדת דן

ערב טוב מזכיר/ת קלפי,
מזל"ט
בקרוב אצל כולם
מתי עשית את הדרכה?
יש מישהו ממחוז חיפה שכבר קיבל תשובה?

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כנ"ל בועדת יהודה
כרגע קיבלו עוד שיחה לעדכן מספר מצביעים
כן מאותו מספר כמו של ירושלים
כשדיברתי עם ועדת הבחירות הם אמרו שזה תרגיל למי שיהיה מזכיר אבל עדיין אין שיבוצים

זיכרון

משתמש רשום
זה נורמלי שיש פחות משבוע לפתיחת הקלפיות ועדיין לא התקבלו שיבוצים למזכירי קלפיות?
מעניין אותי האם אני היחיד שלא קיבלתי, או שגם אתם מחכים עדיין

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה נורמלי שיש פחות משבוע לפתיחת הקלפיות ועדיין לא התקבלו שיבוצים למזכירי קלפיות?
מעניין אותי האם אני היחיד שלא קיבלתי, או שגם אתם מחכים עדיין
גם אני עוד לא קיבלתי שיבוץ, למרות שאתמול קיבלתי טלפונים ממערכת טל-קלפי
זה באמת מוזר כי עקרונית מחר כבר אמורים לאסוף את החומרים

דיויד כץ

משתמש פעיל
יש מישהו שקבל תשובה ב24 שעות האחרונות שהוא עבר את המבחן ?
יש עוד סיכוי בכלל?

• תודה
Reactions: מ
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה